LEGO DUPLO MARVEL
LEGO DUPLO MARVEL

LEGO DUPLO MARVEL v2.1.1 MOD APK (Kilitsiz Ücretli İçerik) indir 2022


LEGO® DUPLO® MARVEL, çocukların süper kahraman olmak için katılabileceği bir oyun olacak. Lego Duplo şeklinde yapılan oyun, çocuklara uzun vadeli gelişim için bir çok fayda sağlayabilecek.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 76 puan )
Fiyat: $0
İsim LEGO DUPLO MARVEL
Yapımcı StoryToys
Tür Macera Oyunları
Boyut 99M
Versiyon 2.1.1
MOD Kilidi Açılmış Ücretli İçerik
Orjinal Google Play
LEGO DUPLO MARVEL is the most famous version in the LEGO DUPLO MARVEL series of publisher StoryToys
Mod Version 2.1.1
Total installs 1,000,000+

İndir (99M)

LEGO® DUPLO® MARVEL, evinizdeki çocuklara harika bir deneyim yaşatabilecek özel bir oyun olacak. Yaşınıza uygun oyun bulmakta zorlanıyorsanız kaçırılmaması gereken bir isim. Oyuna gelirken ünlü Marvel süper kahraman karakterlerinin teması ile evdeki çocuklara gerekli tüm becerileri geliştirmelerini sağlayabileceksiniz.

LEGO® DUPLO® MARVEL

OYUNCAK VERSİYONU SUPERHEROES’A OLUN

Belki de Marvel sinema evrenindeki süper kahramanlar, çocuklar arasında bile son derece popülerdir. Ve filmdeki süper kahramanlarla, asıl görevleri dünyayı kurtarabilmek için süper güçlerini kullanmak olacak. Süper kahramanların bu mükemmel nitelikleri çocuklar üzerinde güçlü bir etki bırakmıştır ve hatta bazılarının süper kahraman olma hayalleri vardır.

Artık çocukların hayalleri teknolojik cihazlarla çok daha basit bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. LEGO® DUPLO® MARVEL ile süper kahraman rolünü kolayca oynayabilecek ve dünyayı kurtarma görevinizi gerçekleştirebileceksiniz. Artık ailenizdeki çocuklar kendilerine verilen görevleri yerine getirmek için Örümcek Adam veya Kaptan Amerika rolünü rahatlıkla oynayabilecekler.

LEGO® DUPLO® MARVEL

ÇOCUKLAR İÇİN MAKSİMUM BECERİ GELİŞİMİ

Çocukların süper kahraman olma hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olabilecek oyunun en önemli amacının yanı sıra, oyunun başka birçok faydası da var. Bahsedilmesi gereken ilk şey, şüphesiz, çocukların HAYALLERİNİN, belirlenen zorluklara katılarak geliştiği olacaktır. Bunun da ötesinde, oyunun gerektirdiği iyi sosyal hizmet yoluyla KENDİNE GÜVENLERİ önemli ölçüde geliştirilecektir.

Ayrıca gözden kaçırılmaması gereken bir şey de çocuğun YARATICILIĞI ve KENDİNİ İFADE ETME yeteneğinin karakter inşası ile gelişeceğidir. Aynı zamanda, çocukların problem çözme becerileri, sürekli olarak tanıtılan çeşitli zorluklarla düzenli olarak uygulanabilecek bir şey olacaktır. Ve oyun aynı zamanda çocuklara, onlar üzerine düşeni yaparken farkına varabileceğiniz birçok farklı fayda sağlıyor.

LEGO® DUPLO® MARVEL

GRAFİK ÖNEMLİ BİR FAKTÖR

Doğru oynanışı oluşturmak, bir oyunun başarısında kesinlikle her zaman belirleyici bir faktör olacaktır, ancak grafikler de önemli bir özellik olacaktır. Özellikle bu oyunla, yapımcının çocuklara dileklerini ve mesajlarını bir bütün olarak iletebilmesi için grafikler uygulama aracı olacaktır. Bu nedenle oyun, oyun içinde görüntülenebilen mükemmel kalitede grafiklerle donatılmıştır.

Üstelik oyunun grafikleri de geliştirme ekibi için büyük bir zorluk olan LEGO ile birleştirilmiş süper kahramanların görüntüsünden ilham alıyor. LEGO DUPLO parçalarının ekranda en doğru şekilde görüntülenmesi için grafik tasarımcıların araştırma yapması ve ayarlama yapması gerekecek. Çünkü o zaman yeni çocuklar tıpkı gerçek hayattaki fiziksel oyuncaklar gibi ekranda oyuncak modelleri ile montaj işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Görünüşe göre bu dünyadaki tüm çocukların oyuncaklarla oynama hobisi ve dünyayı kurtarmak için bir süper kahraman olma hayali var. O zaman LEGO® DUPLO® MARVEL, ebeveynlerin çocuklarının deneyimlemesi için kaçıramayacakları bir oyun olacak. Oyunda süper kahraman hikayeleri, zorluklarla farklı aktiviteler yer alacak ve iyi grafik kalitesi sizi destekleyecek ana özellik olacak.

LEGO® DUPLO® MARVEL

ANA ÖZELLİKLER

– Kolay bir telefon oyunu ile hızlı bir şekilde süper kahraman olma hayalinizi gerçekleştirin.
– Dünyayı kurtarmak için birçok zorluk, süper kahramanlara meydan okumak için ayarlanacak.
– LEGO DUPLO şeklinde sunulan oyundaki süper kahramanlar özel bir avantaj olacak.
Oyuna katılan çocuklar, kendilerini geliştirme konusunda pek çok fayda elde edeceklerdir.
– Grafikler her zaman oyununuzda en güzel şekilde görüntülenmeye kararlıdır.


İndir (99M)

Artık indirmeye hazırsınız LEGO DUPLO MARVEL ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir