LEGO Batman Beyond Gotham
LEGO Batman Beyond Gotham

LEGO Batman: Beyond Gotham v2.0.1.17 APK + OBB (Tam Sürüm) indir 2022


LEGO'nun büyük bir hayranıysanız ve heyecan verici maceralara katılmak istiyorsanız, LEGO Batman: Gotham'ın Ötesinde'yi görmezden gelemezsiniz. Tüm zamanların en çok satan LEGO Batman serilerinden biri, bu dünya dışı bir aksiyon-macera ile geri döndü

Android Android Macera Oyunları
5 ( 439 puan )
Fiyat: $0
İsim LEGO Batman Beyond Gotham
Yapımcı Warner Bros
Tür Macera Oyunları
Boyut 1.45G
Versiyon 2.0.1.17
MOD Tam Sürüm
Orjinal Google Play
LEGO Batman Beyond Gotham is the most famous version in the LEGO Batman Beyond Gotham series of publisher Warner Bros International Enterprises
Mod Version 2.0.1.17

İndir (1.45G)

LEGO’nun büyük bir hayranıysanız ve heyecan verici maceralara katılmak istiyorsanız, LEGO Batman: Gotham’ın Ötesinde’yi görmezden gelemezsiniz. Tüm zamanların en çok satan LEGO Batman serilerinden biri, bu dünya dışı bir aksiyon-macera ile geri döndü. Batman olarak oynayacak ve DC Comics evreninden karakterlerle güçlerinizi birleştireceksiniz. Kötü Brainiac’ın dünyayı yok etmesini durdurmak için uzaya uçan kahraman olacaksın.

LEGO ® Batman: Gotham'ın Ötesinde

100+ BÜYÜK KARAKTER KATIL

Bu sürümün oynanışı önceki oyunlara benzer. Oyuncular 100’den fazla ana karakteri oynayacak ve kilidini açacak. Yanlarında büyük yetenekler ve üstün güç getirecekler. Oyun, Justice League üyelerini, Solomon Grundy gibi LEGO BIG figürlerini, Lantern kahramanları ve kötü adamlarını ve daha fazlasını içerecek. Özel olan şey, yukarıdaki karakterlerin tümünün ek satın alma olmadan kazanılabilmesidir. Karakterler bulacak, savaşlarda onlara sahip olacak veya kazandığınız için ödüllendirileceksiniz.

BENZERSİZ BECERİLER VE KARAKTERLERİN KARAKTERLERİ

Oyunda görünen büyük kahramanlar ve hatta kötü adamlar benzersiz becerilere sahiptir. Bireysel karakterler, komik güçleri ve yetenekleriyle ilgili benzersiz yetenekleri kullanabilir. Örneğin, Süpermen uçabilir, buz buharıyla yangınları söndürebilir ve ısı görüşüne sahiptir. Atom, küçük alanlara sığacak şekilde kendi boyutunu küçültebilir. Birçok karakter, hız veya dönüşüm konusunda aynı yeteneğe sahiptir.

LEGO ® Batman: Gotham'ın Ötesinde

FARKLI ORTAMLAR

Beyond Gotham’da çeşitli savaş ortamları. Hepsi çizgi roman evrenindeki eski konumlara dayanmaktadır. Katılan karakterlere alışmaları halinde ortamın pek bir etkisi olmayacaktır. Diğer LEGO oyunları gibi, hikaye modunu tamamladığınızda ücretsiz oyun modunun kilidini açacaksınız. Serbest modda tamamladıkları her seviyeyi sadece önceden var olan karakterleri kullanarak tekrar oynayabilirsiniz. Buna dayanarak, oyuncular daha önce erişilemeyen yerler olan ek öğeler içeren özel alanlara erişebilir.

YÜKSEK MACERA HAREKET OYUNU

Diğer maceralı rol yapma oyunlarından farklı olarak Beyond Gotham, oyunculara her zaman beklenmedik ve eşit derecede ilginç deneyimler sunar. Oyuncular oyunda yüzlerce lego karakterini kontrol edecekler. Düşmanla üçüncü şahıs bakış açısıyla savaşacaklar. Mücadele zorluklarına ek olarak, oyuncular aynı zamanda lego çivilerini toplamak, bulmaca çözmeyi birleştirmek gibi küçük görevleri de yerine getirmek zorundadır. Dövüşte iyi bir şekilde birleştiğinde, eskiden sahip olduğun mermi sayısının iki katını kazanırsın.

LEGO ® Batman: Gotham'ın Ötesinde

ÖZEL KIYAFETLERİN VE BENZERSİZ YETENEKLERİN KİLİDİNİ AÇIN

Diyelim ki lego hikayesini öğrendiniz veya büyük bir hayranısınız. Elbette oyunda sahip oldukları güçlerin her birini açıkça anlayacaksınız. Hero Grant, Batman’in patlayıcı Demolition Suit’i, Robin’in seçkin hacker Techno Suit’i, Stealth Cyborg’un Anonymous Suit’i ve Joker’in dahiyane Suit’i gibi süper kıyafetlerle daha da fazla güce sahip. Her karakterin doğuştan gelen yeteneklerine ek olarak, güçleri üniformadan büyük ölçüde etkilenecektir.

SÜPER KAHRAMANLAR İÇİN BÜYÜK ALANLAR

Beyond Gotham’da süper kahramanlar için birçok ayrı alan bölünecek. Geniş alanlarda, oyuncular bulmacaları tamamlayarak kolayca arayabilir ve keşfedebilir. Oyuncular, zorlu görevleri tamamlamak için her seviyenin ana alanlarına erişebilir. Farklı değerlerdeki eşyaları toplayabilirsiniz. Ayrıca oyuncular kendi karakterlerini de oluşturabilirler. Gizli bir silah yapmak için özel parçalar kullanın.

LEGO ® Batman: Gotham'ın Ötesinde

GOTHAM GÖREVLERİNİN ÖTESİNDE 45

Meydan okuma ne kadar zorsa, oyuncu o kadar heyecanlı olur. Macera farklı şekilde kurulacak. Her oyunda farklı zevkler yaşayacaksınız. Seçici zorluklar da oyuncuları ilgilendirir. Orijinal bir hikayedeki maceraların hepsi tek bir alanda geçiyor. TLanternoutside dünya sistemi, Zamaron ve Odym’i içerir veya DC Hall of Justice, Batcave ve Justice League Gözetleme Kulesi’ndeki bilinmeyen diyarları ziyaret eder. Farklı görevlerle karşı karşıya kalacaksınız, tamamlama olasılığı da daha yüksek.

EKLENEN KARAKTERLER

Sadece ana karakterler veya oyunda bulunan karakterler için değil. Eklenen karakterlerden bazıları, oyuncuları cezbeden özelliklere de sahiptir. Hayranların en sevdiği karakterler hemen hemen toplanır ve her zaman sürprizler vardır. Yıl boyunca Batman Beyond, The Dark Knight ve Batman ’66 olabilirler ve eserlerde başka birçok karakter var. Karakterlerin hepsi farklı ilginç şeyler getiriyor. Bu sürprizler test ediliyor ve yakında geliyor.

Beyond Gotham’da çoklu oyun modları ile. Arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar yaşayacaksınız. Sıkılmamak için farklı stiller arasında geçiş yapabilirsiniz.


İndir (1.45G)

Artık indirmeye hazırsınız LEGO Batman Beyond Gotham ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWarner Bros International Enterprises

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir