Legends Of Runeterra
Legends Of Runeterra

Legends of Runeterra v03.15.029 APK indir (En Son) 2022


Legends of Runeterra, oyunculardan çok sayıda olumlu eleştiri alan bir oyundur. Bu oyunda oyuncular, kazanmak ve Runeterra'nın bir efsanesi olmak için kartları, becerilerini ve esnek el manipülasyonunu kullanacaklar. Oyunun öne çıkan özelliği, tüm ka

Android Android Kağıt
5 ( 425 puan )
Fiyat: $0
İsim Legends of Runeterra
Yapımcı Riot Games Inc
Tür Kağıt
Boyut 115MB
Versiyon 03.15.029
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Legends of Runeterra is the most famous version in the Legends of Runeterra series of publisher Riot Games Inc
Mod Version 03.15.029
Total installs 10,000,000+

İndir (115MB)

Legends of Runeterra, oyunculardan çok sayıda olumlu eleştiri alan bir oyundur. Bu oyunda oyuncular, kazanmak ve Runeterra’nın bir efsanesi olmak için kartları, becerilerini ve esnek el manipülasyonunu kullanacaklar. Oyunun öne çıkan özelliği, tüm kazanç ve kayıplara oyuncunun kendi yeteneklerine göre karar vermesi gerçeğinde yatmaktadır. Kazanan olmak için tüm zorlukları katılın ve fethedin

Runeterra Efsaneleri

ÖZEL KARTLAR

Legends of Runeterra’da ana biçim, oyuncular arasındaki mücadeledir. Diğer oyunlarda olduğu gibi rakiple savaşmak için karaktere dönüşmek zorunda değilsiniz, sadece savaşmak için kartları seçin. Her kartın kendi yeteneği ve gücü olacaktır. Savaşa girmek için en güçlü kartları seçin. Kazandığınız zaman kartların gücü de artacaktır.

Runeterra Efsaneleri

HEM ARKADAŞLAR VE RAKİPLER

Legends of Runeterra’nın dövüş biçimi, oyuncuların diğer oyuncularla doğrudan çatışmaya girmesini gerektirir. Gerçek hayatta yakın arkadaş olabiliriz ama bu oyunun savaş alanında bir araya geldiğimizde ikisi rakip olacak. Zeki olabilir ve kartlarınızı iyi düzenleyebilirsiniz, ancak unutmayın, rakibiniz de sizin kadar akıllı olacaktır.

Ancak, arkadaşlarınızın yardımına ihtiyaç duyacağınız zamanlar olacaktır. Sizin için başkalarının yardımına ihtiyaç duyduğunuz birkaç küçük görev olacak. Bu yüzden oyunda iyi bir ilişki kurun. Kazan ya da kaybet, bu bir deneyim ve biz hala iyi arkadaşız.

Runeterra Efsaneleri

TÜM SON MODLARI DENEYİN

Normal dövüş modunun ve diğer oyunculara karşı dövüşmenin yanı sıra artık oyunda eğitim, Labs gibi birçok yeni mod bulunuyor. Lab birçok oyuncunun severek oynadığı bir mod. Bu, artan zorluk seviyesi ile odaklanmış bir dövüş modudur. Oyuncular eğitilecek ve kartların esnekliği ve kullanımı geliştirilecektir.

Runeterra Efsaneleri

ŞAMPİYON OLUN

Her hafta, sistem mükemmel oyuncuların bir sıralamasını sentezleyecektir. Maçları kazanarak bonus puanlar biriktirirsiniz ve bonus puanlarınız diğer oyunculardan daha yüksek olduğunda sıralamalarda üst sıralara çıkma şansınız olur. Her sezonun sonunda sistem, oyuncuları savaşmak için 4 LoR bölgesine ayıracak: Asya, Avrupa, Amerika ve Güneydoğu Asya. Kazanan bölgeler size “Legend of Runeterra” unvanını ve diğer çekici ödülleri kazandıracak.

Ayrıca her hafta size bir eşya sandığı da verilecek. Şansınıza bağlı olarak, gücünüzü artırmanıza ve sizi savaşlar için donatmanıza yardımcı olacak farklı öğeler alacaksınız. Keskin grafikler ve çekici teknikler de bu oyun için bir artı puan ve kartların benzersiz bir şekilde tasarımı da olağanüstü.

Runeterra Efsaneleri

Kahramanların güçlerini iddia etmek için yürümeye başladıkları yeni bir dünya açıldı. Düşüncen ve yeteneğinle yeni bir efsane olabilir misin?

– Savaşmak için kartları kullanın. Sonuç, bir kart seçme düşüncesine ve o kartın gücüne dayalı olacaktır.
– Doğrudan arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla savaşın. Bazı görevlerin de onların yardımına ihtiyacı
var – Oyunun çekiciliğini yaşamak için birçok farklı oyun moduna katılın –
Efsanevi Runeterra unvanını almak için olabildiğince çok bonus puan toplayın ve sıralamanın en üstüne çıkın. Giriş yapın ve daha fazla ödül kazanın.


İndir (115MB)

Artık indirmeye hazırsınız Legends of Runeterra ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRiot Games Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir