Legend Of Ace
Legend Of Ace

Legend of Ace v1.60.0 APK + MOD (Düşmanı Göster) indir 2022

Legend of Ace, oyuncuların çeşitli karakterlerle, bazen de efsanevi unsurlarla amansız savaşlara girdiği bir MOBA oyunudur. Düşman üssünü yok ederek seviyeyi kazanmak için diğer oyuncularla koordine edebileceksiniz. Aynı zamanda oyuncular yeni bir gü

Android Android Aksiyon
4 ( 569 puan )
Fiyat: $0
İsim Legend of Ace
Yapımcı Still Gaming
Tür Aksiyon
Boyut 771M
Versiyon 1.60.0
MOD Harita Hack
Orjinal Google Play
Legend of Ace is the most famous version in the Legend of Ace series of publisher Still Gaming
Mod Version 1.60.0
Total installs 5,000,000+
  • Düşmanlar mini haritada gösterilir

Legend of Ace, oyuncuların çeşitli karakterlerle, bazen de efsanevi unsurlarla amansız savaşlara girdiği bir MOBA oyunudur. Düşman üssünü yok ederek seviyeyi kazanmak için diğer oyuncularla koordine edebileceksiniz. Aynı zamanda oyuncular yeni bir güç sistemi öğrenmeye zorlanıyor ve her kahramanın oyuncuların öğreneceği güçlü yanları var. Bu nedenle, bu karakterlerin gücünü optimize etmek bir zorunluluk olacaktır.

As efsanesi

TANRIÇA DEMETRE’NİN GÖRÜNÜŞÜ

Tarım tanrısı olduğu için yunan tanrılarını seven herkesin bileceği bir isim gibi görünen Demeter, şimdi Legend of Ace’de destek kahramanı olarak yer aldı. Bu tanrıçanın becerileri, zorlu durumlarda iyileştirme, düşmanları kontrol etme ve takım arkadaşlarını destekleme etrafında döner. Bu nedenle, genellikle HP’si zayıf takım arkadaşları için uygun olacak ve bu oyunda takım dövüşleri için tamamen kullanışlı olacak.

As efsanesi

5VS.5 MOBA SAVAŞINA KATILIN

Legend of Ace’de oyuncular, oyuncuların savaşta diğer oyunculara katılacağı MOBA türü heyecan verici ve sıcak bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Herhangi bir oyuncunun ilgilenmesi gereken hedef, kazanmak için rakibin üssünü yok etmektir. Yani, bunu yapmak genellikle biraz zaman alacaktır çünkü düşmanla yüzleşeceksiniz ve bu sayede kahramanınızın gücünü artıracak ve seviyeyi kazanacaksınız.

Her kahramanın normal saldırı özelliği vardır ve oyuncunun her seviyede etkinliğini artırmak için seçeceği üç beceri ile birlikte gelir. Yani bir seviye yükseldikçe, hangi beceriye beceri puanları ekleyeceğinizi bilmeniz gerekecek. Oyuncu talimatları ve karakteri için en uygun geliştirme yolunu bulduğunda tamamen çözülebilir. Ayrıca, kendinizi zor durumlardan kurtarmanıza yardımcı olacak iki destek becerisi olacaktır.

As efsanesi

HER KARAKTERİN GÜCÜNÜ ARTIRIN

Düşmanlara saldırmak veya takım arkadaşlarını desteklemek için becerileri kullanmaya ek olarak, Legend of Ace’de karakter istatistiklerini artırmak için temel faktörleri seçmeniz gerekecek. Oyunda elbette herkesin aklına ekipman gelecek ama bu oyun kart kullandığı için bu biraz farklı olacak. Yani savaşa girmeden önce uygun gördüğünüz bir kart sistemi kuracaksınız. Ek olarak, bu oyundaki kartların sayısı oldukça çeşitli olacak ve öğrenmeniz gerekecek.

As efsanesi

Kahramanınızın hangi pozisyona uyduğunu öğrendikten sonra, bunun etrafında bir etiket sistemi oluşturmaya başlayacaksınız. Elbette yeni oyuncular için pek çok mekanikle karşı karşıya kaldıklarında başlarının belada olduğu aşikar. Böylece geliştirici tarafından önceden yüklenmiş olan üç kart seçeneğine sahip olacaklar. Seçimlerini yapabilir ve savaşta kullanabilirler. Zamanla, hangi kartların karakterlerine en uygun olduğunu öğrenecekler.

ÇEŞİTLİ KARAKTER SİSTEMİ

Bir MOBA oyunu deneyimlediğinizde, farklı becerilere sahip bir şampiyon sistemi bulmanız doğaldır. Bu oyunun kahraman sistemi kısmen mitlerden esinlenmiştir, yani Poseidon, Artemis ve hatta Odin gibi tanıdık isimler. Dolayısıyla bu, oyuncuların oyunu keşfetmeleri ve uygun gördükleri kahramanı seçmeleri için motive edici bir faktör olacaktır. Bir kahramanda ustalaşmak uzun bir yolculuktur.


İndir (771M)

Artık indirmeye hazırsınız Legend of Ace ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir