Legend Fire
Legend Fire

Legend Fire v2.0.11 MOD APK (Tanrı Modu/Aptal Düşman) indir 2022

Legend Fire sizi ölü dünyaya götürür - fantezi askeri savaşların gerçekleştiği yer. Düşman kuşatmalarını aşmak için tek başınıza savaşın veya takım arkadaşlarınızın gücünü birleştirin.

Android Android Hava Durumu
5 ( 626 puan )
Fiyat: $0
İsim Legend Fire
Yapımcı 3Dee Space
Tür Hava Durumu
Boyut 72MB
Versiyon 2.0.11
MOD Tanrı Modu/Aptal Düşman
Orjinal Google Play
Legend Fire is the most famous version in the Legend Fire series of publisher 3Dee Space
Mod Version 2.0.11
Total installs 5,000,000+

Legend Fire’da gerçekleşen sonsuz savaşları fethedin. Lütfen gerçekten zorlu savaşlarımıza giriyormuş gibi tadını çıkarın. Birlikte savaşın, birlikte heyecan yapın ve arkadaşlarınızla düşman ordularını alt edin. Bu oyunda hiçbir şey imkansız değildir; Tek başına savaşabilir veya arkadaşlarınızla gücünüzü birleştirebilirsiniz. Rehineleri kurtarmak için birçok farklı alanda savaşmak için ekibinizdeki kahramanlara katılacaksınız,…

Legend Fire: Savaş Alanı Atış Oyunu

HER AYRINTILI OLARAK GERÇEKÇİ SAVAŞIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Legend Fire, TV’de gördüğünüz savaşların eşsiz deneyimini size getirmeyi vaat ediyor. Oyunumuzdaki savaşlar bile, savaşları kendi başınıza deneyimlediğinizden daha korkunç. Bir an için görmezden gelemeyeceğiniz temel sorumluluklara sahip bir rol üstlenin ve eylemler bile kararlı bir şekilde yapılmalıdır. Terörist güçle savaşabildiğinizden ve rehineleri güvenli bir şekilde kurtarabildiğinizden emin olun.

SİZİN İÇİN BİR SERGİ GÖREVLER HAZIRLANDI

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Legend Fire’a adım attığınızda asla dinlenecek bir anınız olmuyor. Asıl göreviniz, takım arkadaşlarınızla güç birleştirirken terörist gücü yenmek ya da tek başınıza savaşabilirsiniz. Sonuçta, oyuncuların sayısız zorlu savaşlarımıza karşılık gelen bir dizi görevi aşması gerekiyor. Tüm savaşlar birkaç dakika içinde gerçekleşir, bu da gerçekten savaşlara odaklanmanız gerektiği anlamına gelir.

Legend Fire: Savaş Alanı Atış Oyunu

SAVAŞ İÇİN EN İYİ KESKİN NİŞANCI SİLAHINI SEÇİN

Bu, zorlu askeri savaşları tamamlamak için katıldığınız bir rol yapma aksiyon oyunudur. Yüzleşmeniz ve üstesinden gelmeniz gereken birçok tehlike. Ancak savaşın üstesinden başarıyla gelmek için destek ekipmanı hazırlamanız gerekir. Mümkünse, savaşlarda silah toplayın ve her fırsatta birçok faydalı öğenin kilidini açın. Kolayca kontrol edebileceğiniz en güçlü silahı seçin.

TAKIM ARKADAŞLARI İÇİN MÜKEMMEL STRATEJİLERİ SUN

Oyuncular tek başlarına hareket edemezler; ordudaki en tehlikeli ve aptalca olanıdır. Kazanma şansını değerlendirmek istiyorsanız, kendiniz ve takım arkadaşlarınız için bir aksiyon stratejisi geliştirin. Legend Fire’da gerçekleşen savaşlar tehlikelidir. Düşman ordusuna yenilmek istemiyorsanız şimdi harekete geçin. Sadece her ayrıntıdaki mükemmel strateji, bu hain düşmanları yenmenize yardımcı olacaktır.

Legend Fire: Savaş Alanı Atış Oyunu

GELİŞMİŞ SAVAŞTA DÜŞMANLARI ANINDA ÇEKİN VE ÖLDÜRÜN

Düşman ordusu ne kadar güçlü olursa olsun. Şimdi dikkat etmeniz gereken şey, düşmanı hızlı bir şekilde yenebilmek için kendinizin ve takım arkadaşlarınızın gücünü geliştirmektir. Ordunuzu güçlendirmenin ve nihai cephaneliği geliştirmenin başka yolu yok. O zaman düşmanı yüksek nişanla vuracağınızı garanti edebilirsiniz. Savaş alanı ne kadar karmaşık olursa olsun, onları çabucak yenin.

HER SEVİYE İÇİN DOĞRU OYUN MODUNU SEÇİN

Size farklı seviyelerde yüzlerce savaş getireceğiz. Legend Fire’da asla eksik olmadığınız şey, tehlikelerle dolu zorlu savaşlardır. Oyuncular mevcut yeteneklerine uygun oyun modunu seçebilirler. Bu oyunda daha yüksek seviyelerde güçlü dövüş yeteneklerini kullanabilirsiniz ve bunlar her oyuncu için son derece bağımlılık yapabilir.

Legend Fire: Savaş Alanı Atış Oyunu

ANA ÖZELLİKLER

– Savaşı daha net deneyimleyebilmek için yerleşim düzeninden, grafiklerden somutlaştırdığınız karakterlere kadar her ayrıntıda gerçekçi savaşların keyfini çıkarın.
– Deneyimlemeniz için sayısız zorlu savaşa karşılık gelen bir dizi aksiyon görevi yapılır; savaşlar hızlı ve tehlikelerle dolu.
– Oyunumuzda yüzlerce benzersiz, süper güçlü silah ortaya çıkıyor; maçlar sırasında hepsini toplayın ve kilidini açın.
– Mükemmel stratejiler oluşturun, kendi gücünüzü takım arkadaşlarınızla birleştirin, düşman ordusunu yenin, en yüksek zaferi getirin.
– Kendi gücünüzü ve seçtiğiniz silahları yükseltin; karmaşık savaş alanları olan savaşlarda düşmanları anında öldürebilirler.


İndir (72MB)

Artık indirmeye hazırsınız Legend Fire ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir