Left To Survive
Left To Survive

Left to Survive v4.14.1 APK + MOD (Menü/Hasar, Tanrı modu, Cephane) indir 2022

Hayatta Kalmak: Hayatta Kalmak. Last State of the Dead, sizi insanlığın hayatta kalması için savaşmaya zorlayan apokaliptik bir dünyanın kapılarını açar. Zombilerle yapılan bu ateşli savaş, insan dünyasını yok etmeyi amaçlıyor. Saldırılar yapmak, düş

Android Android Aksiyon
4 ( 211 puan )
Fiyat: $0
İsim Left to Survive
Yapımcı My com B V
Tür Aksiyon
Boyut 87M
Versiyon 4.14.1
MOD Menü/Hasar, Tanrı modu, Cephane
Orjinal Google Play
Left to Survive is the most famous version in the Left to Survive series of publisher My com B V
Mod Version 4.14.1
Total installs 10,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Hasar çarpanı [x1 – x1000]
  • Tanrı modu
  • Maksimum cephane ve yeniden yükleme yok

Hayatta Kalmak: Hayatta Kalmak. Last State of the Dead, sizi insanlığın hayatta kalması için savaşmaya zorlayan apokaliptik bir dünyanın kapılarını açar. Zombilerle yapılan bu ateşli savaş, insan dünyasını yok etmeyi amaçlıyor. Saldırılar yapmak, düşmanın savaş üssünü yok etmek için helikopterlere ek olarak en modern silahlar olan silahları kullanmanıza izin veriyoruz.

Hayatta Kalmak: Hayatta Kalmak. Ölülerin Son Hali

DÜNYA ÖLÜMEYENLER İÇİN TEHLİKE HALİNE GELİYOR

Hikaye, zombi kuvvetleri aniden insan dünyasına saldırdığında gerçekleşir. İnsan hayatını yiyecek olarak görüyorlar. Sonuç olarak, yıkık binaların yanında yerde zombiler var. Burası artık dumanla, balık gibi kan kokusuyla dolu bir çorak araziden farksız. Tüm hayatta kalanlar, Dünya’nın hayatını kurtarmak için savaşan silahlı kahramanlar haline gelir, kıyametin gelmesini önlemek için durumu tersine çevirir.

Hayatta Kalmak: Hayatta Kalmak. Ölülerin Son Hali

KAHRAMANLARI DESTEKLEYEN SON SİLAHLAR

Her sokakta ve şehirde yaygın olan zombileri vurma misyonunu desteklemek için, oyuncuya Left to Survive: Survival tarafından son teknoloji bir savunma silah sistemi sağlanır. Gizli hazinede tabancalar, makineli tüfekler ve keskin nişancı tüfekleri önünüzde beliriyor. Oyuncu için zafer, işlevlerini en üst düzeye çıkarmak için bağlama ve kullanım amacına bağlı olarak gerektiğinde bunları seçmekte özgür olacaksınız.

Hayatta Kalmak: Hayatta Kalmak. Ölülerin Son Hali

KAHRAMAN GÜCÜNÜ YÜKSELTİN

Hayatta Kalmak İçin: Hayatta Kalma, yalnızca sahip olabileceğiniz benzersiz silahlar oluşturmak için ayrıntılı parçaları bir araya getirerek ve donatarak bunları geliştirmenize olanak tanır. Silahları yeni bir seviyeye yükseltebilirseniz, kahraman gücünüz daha hayati hale gelecektir. Ayrıca, bir helikopter olan belirli bir cihaz sayesinde gücünüz katlanıyor. Bir not içindeki düşmanları şaşırtmak ve yere sermek için yukarıdan saldırılar başlatmanıza yardımcı olurlar.

Hayatta Kalmak: Hayatta Kalmak. Ölülerin Son Hali

HERO ÜNİVERSİTESİ ORTAK AMACININ KURULMASI

Left to Survive: Survival in the apocalypse dünyasında, tüm şanslı kurtulanlar isteksiz kahramanlara dönüşüyor. Onlarla tanışın ve birleşik bir orduya sahip olmak için müzakerelere başlayın. Bu sette, her birey kendi içinde farklı güçlere, yeteneklere, becerilere ve silahlara sahiptir. Birleşik bir blok olurken, zombilerin insanlığa yok edilmesini yok etmek için üyelerin güçlü yanlarını teşvik edelim.

STRATEJİK BİR SAVAŞ DÜZENLEME

Anavatanlarına dönmeye zorlayan tüm zombileri yok etme fırsatı, sürpriz baskınlar düzenlemektir. Şu anda, helikopter, konumu keşfetmenize ve yukarıdan objektif bir görüşe sahip olmanıza izin vererek kullanımını en üst düzeye çıkarır. Bu sayede mantıklı, akıllı stratejiler geliştirecek ve harekete geçmeye başlayacaksınız. Rakibinizle şiddetli ve ateşli bir çatışmaya girmek zorunda kalabilirsiniz ancak zombi silahlarını toplama fırsatı açıldı, hadi toplayıp üsse geri getirelim.

Hayatta Kalmak: Hayatta Kalmak. Ölülerin Son Hali

GÜVENLİK ASKERİ ÜSLER İNŞAATI

Emniyet, güvenlik ve güvenli bir sığınak sağlamak için Hayatta Kalmak İçin Sol: Hayatta Kalma, kendi askeri üssünüzü inşa etmenize yardımcı olur. Burası sizin ve diğer hayatta kalanların savaştan döndükten sonra sığınmalarına izin veren ve aynı zamanda herkesin stratejiler geliştirmek için toplandığı bir yer olacak. Sadece bu da değil, tüm üyelerin silahları, belirli askeri üs bölgesindeki gizli odaya dikkatlice sabitlenir.


İndir (87M)

Artık indirmeye hazırsınız Left to Survive ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy com B V

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir