Learn Quran Tajwid
Learn Quran Tajwid

Learn Quran Tajwid v8.6.6 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Kuran'ı Öğrenin Tajwid, Kuran'ı öğrenmeye ve öğrenmeye ihtiyacı olan kullanıcılar için çeşitli seviyelerde derslerin oluşturulmasını tamamlar. Güncellenen sürümler, başlatma işlemi sırasında yapılan bazı hataları değiştirmenin yanı sıra düzenli olara

Android Android Eğitim
4 ( 458 puan )
Fiyat: $0
İsim Learn Quran Tajwid
Yapımcı www learn-quran co
Tür Eğitim
Boyut 11MB
Versiyon 8.6.6
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Learn Quran Tajwid is the most famous version in the Learn Quran Tajwid series of publisher www learn-quran co
Mod Version 8.6.6
Total installs 1,000,000+
  • Premium Özelliklerin Kilidi Açıldı
  • AOSP Uyumlu / Google Yok
  • CPU kemeri: Evrensel
  • Tam Çoklu Dil
  • Google faturalandırma Devre dışı
  • Tüm hata ayıklama Bilgileri Kaldırıldı
  • Orijinal İmza Değiştirildi


İndir (11MB)

Kuran’ı Öğrenin Tajwid, Kuran’ı öğrenmeye ve öğrenmeye ihtiyacı olan kullanıcılar için çeşitli seviyelerde derslerin oluşturulmasını tamamlar. Güncellenen sürümler, başlatma işlemi sırasında yapılan bazı hataları değiştirmenin yanı sıra düzenli olarak yükseltilecektir. Bir öğretmenle çevrimiçi çalışma veya yaratıcı alanlarda arkadaşlarınızla çalışma fırsatına sahip olacaksınız. Geliştirilen temalar her yaşa ve her seviyeye uygun olacaktır. Uygulama ile Kuran bilginizi geliştirin!

SAĞLAM BİR BİLGİ TABANI OLUŞTURUN

Farklı konular altında, Kuran’ı Öğrenin Tajwid, her derste kaliteyi sağlamak için teorik bir sistem oluşturur. Her ders, kapsanan içeriğin hem teorisini hem de ayrıntılı açıklamalarını içerecektir. Ayrıca, sistem ayrıca belirli örneklere eşlik ederek bilgiyi genişletir ve geliştirir. Öğrenilen içeriği doğru bir şekilde ezberleyebilmek için farklı uygulama oturumları düzenlenecektir. İnsanların bilgilerini kontrol etme ve tüketilen bilgi miktarını kontrol etme zamanı.

Kuran-ı Kerim Tajwid öğrenin Kuran-ı Kerim Tajwid öğrenin

KENDİ ÖZEL ÖZELLİKLERİ

Kur’an-ı Kerim Tajwid’i şimdi ve gelecekte daha fazla kullanıcının güvenini kazanmaya yardımcı olan önemli bir kısım, her yaş için uygun akıllı özellik sistemidir. Dil farklılıkları bir engel değildir; Kullanıcıların dersleri Arapça olarak telaffuz etmelerine yardımcı olmak için bazı yetkili sesler cihaza kaydedilir. Öğrenmenizin önüne bazı şeyler çıkarsa, sistem yardım aracının yeni bir dile geçmesine izin verir.

ÇEŞİTLİ ARAÇLAR KULLANARAK DERSLERİ DERİN İNDİRME FIRSATI

Kur’an-ı Kerim Tajwid’in sahip olduğu olağanüstü özellik, bilgiyi hızlı ve etkili bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacak farklı araçlardır. Öğrenme süreci kaydedilir ve hafızada saklanır, böylece bir günlük eğitimden sonra sonuçları görebilirsiniz. Dersin anlaşılmasını kolaylaştıran gerçek hayattan örnekler, yüksek kaliteli görseller ve videolar ile birleştirilmiştir. Kullanıcılar, alıştırmalarla bilgilerini kontrol ederek ve belirsiz içerikleri işaretleyerek dersi sonlandırabilirler.

DENEYİMLER İÇİN MÜKEMMEL BİR SEÇİM

Kuran’ı Öğrenin Tajwid, insanların Kuran hakkındaki bilgilerini genişletmelerine yardımcı olur, onları derslere dikkat eder ve öğretilenleri ustaca uygular. Sizi motive etmek için birçok hikaye ve görsel örnek geleneksel derslere dahil edilecektir. Bu, Kuran’ı öğrenmek ve uygulamak için harika bir yoldur; özel bir alanda farklı deneyimler, anlayışınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Kuran-ı Kerim Tajwid öğrenin Kuran-ı Kerim Tajwid öğrenin

ANA ÖZELLİKLER

– Çevrimiçi bir öğretim uygulamasıyla evde Kuran’ı kendi kendinize çalışın, arkadaş canlısı bir ortamda öğretmenler ve arkadaşlarınızla etkileşim kurun.
– Bilginizi geliştirin, derslerin çalışmasını tamamlayın ve Kuran’ın içeriğini anlayın.
– Her derste en iyi örnekleri uygulama ve inceleme fırsatı, kamera aracılığıyla öğrenme sürecini gözlemleme.
– Verilen alıştırmaları yaparak derslerden sonra öğrenilen bilgileri test edin.
– Her konuda önceden kaydedilmiş sesleri dinleyin ve standartlara göre uygulamaya başlayın.


İndir (11MB)

Artık indirmeye hazırsınız Learn Quran Tajwid ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir