ChineseSkill
ChineseSkill

ChineseSkill v6.5.8 APK indir (Premium) 2022


Çince Öğrenin – ChineseSkill, yeni başlayanlar için Çince öğrenmek için harika bir kurtarıcıdır. Çince öğrenmek istiyor, ancak profesyonel derslere katılmak için yeterli paranız yoksa veya okuyorsanız ancak günlük pratiğinizi desteklemek için bir ara

Android Android Eğitim
5 ( 484 puan )
Fiyat: $0
İsim ChineseSkill
Yapımcı ChineseSkill - Learn Chinese Mandarin APPs
Tür Eğitim
Boyut 55MB
Versiyon 6.5.8
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
ChineseSkill is the most famous version in the ChineseSkill series of publisher ChineseSkill - Learn Chinese Mandarin APPs
Mod Version 6.5.8
Total installs 1,000,000+

İndir (55MB)

Çince Öğrenin – ChineseSkill, yeni başlayanlar için Çince öğrenmek için harika bir kurtarıcıdır. Çince öğrenmek istiyor, ancak profesyonel derslere katılmak için yeterli paranız yoksa veya okuyorsanız ancak günlük pratiğinizi desteklemek için bir araca ihtiyacınız varsa, bu sizin için çözümdür. Bu uygulama, dört temel beceriyi de uygulamanıza yardımcı olacaktır: dinleme, konuşma, okuma ve yazma. Ayrıca, son derece etkili bir şekilde daha fazla gramer alıştırması yapmanızı da sağlar.

NEYİ BEKLİYOR?

Uygulama, öğrencilere 1000’den fazla anahtar kelime ve kelime öbeği, 300’den fazla cümle kalıbı, 400’den fazla yaygın dilbilgisi ve 1500’den fazla temel Çince karakter sunar. Tüm programa hakim olduktan sonra, son derece zengin bir Çince kelime hazinesine sahip olacaksınız.

Çince öğrenin – ChineseSkill Çince öğrenin – ChineseSkill Çince öğrenin – ChineseSkill

PROFESYONEL PROGRAM

Uygulamadaki öğrenme programı, öğrenciler için heyecan verici ve ilgi çekici içeriğe sahip 500 küçük derse bölünmüştür. Dersler CSL öğretmenleri tarafından tasarlanmıştır, uygulamaya dahil edilen kelime bilgisi ve dil bilgisi sistemi öğrencilerin HSK 3-4’ü geçmesine yardımcı olabilir. Uygulama, el yazısını ve sesi kolayca tanımak için modern teknolojileri uygulayarak sizi doğrudan destekleyen bir öğretmen gibi yapar.

İLGİNÇ DERSLER

ChineseSkill size sıkıcı bir şekilde öğretmez, bunun yerine öğrenme programı heyecan verici oyunlarla tasarlanmıştır. Bu, yeni başlayanlar için fazla baskı veya sıkıcı olmadan bilgiyi özümsemelerini kolaylaştırır.

FARKLI DAĞITIM

Bu uygulamadaki dersler çok uzun değildir ve her ders sadece 10-15 dakika sürer. Bu, öğrencilerin iş veya kişisel yaşam üzerinde fazla bir etkisi olmadan, herhangi bir zamanda öğrenme avantajından yararlanmalarına yardımcı olur.

Çince öğrenin – ChineseSkill Çince öğrenin – ChineseSkill Çince öğrenin – ChineseSkill

DÜZENLİ KADIN EĞİTİMİ

Yeni derslerle serpiştirilmiş olarak, düzenli olarak pratik alıştırmalar bulacaksınız. Bu, sınıf programlarından çok daha iyi bir avantajdır. Öğrendiklerinizi sistematize etmenize ve kolayca hatırlamanıza yardımcı olur. Ayrıca eski dersleri yeniden açabilir ve unutursanız tekrar ziyaret edebilirsiniz.

ARKADAŞLARLA ÖĞRENİN

Arkadaşlarınızı birlikte çalışmaya davet edin ve öğrenme sürecinde rekabet yaratın. Sıralama modu, sizin ve arkadaşlarınızın skor tablosunda puan kazanmanıza yardımcı olur. Heyecan verici bir yarışma hem sizin hem de arkadaşlarınızın merakını uyandıracak.

ÇEVRİMDIŞI DESTEK

ChineseSkill ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde eğitim alabilirsiniz. Uygulama çevrimdışı kullanmanıza izin verir. Ancak bu, uygulamanın belirli işlevlerini sınırlayacaktır.


İndir (55MB)

Artık indirmeye hazırsınız ChineseSkill ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir