Layton Curious Village
Layton Curious Village

Layton: Curious Village in HD v1.0.6 APK + OBB indir (Tam Oyun) 2022


Layton oyun serisi, bulmaca video oyunu sevenler arasında oldukça popülerdir. Profesör Layton ve Meraklı Köy oyunu, Android'de yeni bir adla Layton: Meraklı Köy HD olarak çıktı. Bu oyun standart bir HD versiyonu ile yenilenmiştir. Oyuncunun deneyimin

Android Android Macera Oyunları
4 ( 458 puan )
Fiyat: $0
İsim Layton Curious Village
Yapımcı LEVEL-5 Inc
Tür Macera Oyunları
Boyut 557M
Versiyon 1.0.6
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Layton Curious Village is the most famous version in the Layton Curious Village series of publisher LEVEL-5 Inc
Mod Version 1.0.6
Total installs 50,000

İndir (557M)

Layton oyun serisi, bulmaca video oyunu sevenler arasında oldukça popülerdir. Profesör Layton ve Meraklı Köy oyunu, Android’de yeni bir adla Layton: Meraklı Köy HD olarak çıktı. Bu oyun standart bir HD versiyonu ile yenilenmiştir. Oyuncunun deneyiminin her santimetresi mükemmel olacak. Zorlu bulmacalar ve çözülmemiş sırlarla zihninize meydan okumak için oyuna katılın ve oyunun getirdiği harika duyguların tadını çıkarın.

Layton: Meraklı Köy HD

EFSANEVİ OYUNLAR AKILLI CİHAZINIZDA MEVCUTTUR

Layton: Curious Village HD, en iyi macera oyunu olarak derecelendirilen bir macera video oyunudur. Bu oyun LEVEL-5 Inc.’in bir ürünüdür ve popüler The Layton oyun serisindedir. Bir zamanlar bir video oyunu efsanesi olarak kabul edilen oyun, artık bu heyecan verici oyunun keyfini mobil cihazınızda çıkarabilmeniz için yepyeni bir dijital HD sürümüyle Android’de mevcut.

PROFESÖR LAYTON’UN HAZİNEYİ BULMASINA YARDIMCI OLUN

Profesör Layton bu hikayenin ana karakteridir ve mesleği için büyük hırsları olan bir İngiliz arkeologdur. O ve çırağı, St. Mystere’de bir yerlerde uzak, uzak bir bölgeye bisiklet sürdüler ve ondan bir mektup aldıktan sonra dul bir kadınla iş tartıştılar. Bu kişi, gitmeden önce vefat eden zengin bir baronun dul eşidir. Ailesinin en değerli hazinesi olan Altın Elma, bu köyde saklıdır diyerek bir vasiyet bırakmıştır. Onu kim bulursa, tüm Reinhold Estate ailesinin devasa mirasının varisi olacak.

HD’deki Layton: Curious Village’ın konusu, beklenmedik ve öngörülemeyen bölümler olduğunda oldukça tuhaf ve çılgın. Bu oyun bir dizi gizemdir ve oyun boyunca zor bulmacaları çözmek için Profesör Layton ve arkadaşı Luke’u kontrol etmelisiniz.

Layton: Meraklı Köy HD Layton: Meraklı Köy HD

BULMACALARI ÇÖZMEK İÇİN NESNELERİ ARAŞTIRIN

St. Mystere köyünün haritası birkaç bölüme ayrılmıştır ve bazı önemli görevleri tamamladıktan sonra bazı bölümlerin kilidi açılabilir. Biraz dedektiflik unsuruyla birleştiğinde, nesneleri araştıracak ve istediğiniz nesneye parmağınızla dokunarak her biri ile konuşacaksınız. Bazen soruşturmalar sonuç verir. Sadece bir avuç insan sana ne yapman gerektiğini söyleyebilir ve diğerleri söylemez.

ZARARLI SORULARLA KENDİNİZE MÜCADELE EDİN

Layton: Curious Village in HD, Akira Tago tarafından yaratılan 100’ün üzerinde farklı ve zorlu bulmaca içeriyor. O, slayt bulmacaları, kibrit çöpü bulmacaları ve hatta havalı ve biraz zor hileli sorular da dahil olmak üzere efsanevi bulmacalarıyla tanınan bir psikolog. Bu sadece beyninizi zorlamakla kalmaz, aynı zamanda gözlem, mantık ve düşünme becerilerinizi de eğitir. Sadece liste görevlerini yapmakla kalmayacak, araştırdığınız köylülerin kendi bulmacalarını ortaya çıkarmak için çalışabileceksiniz. Oradan, devasa hazinenin nihai konumunun gizemini yavaş yavaş ortaya çıkarabilirsiniz.

Bir yapbozu tamamladıktan sonra makine parçaları, mobilyalar veya portre parçaları gibi benzersiz ödüller kazanabilirsiniz. Bu bonuslar, kilidi açılmış mini oyunlarda kullanılabilir.

Layton: Meraklı Köy HD Layton: Meraklı Köy HD

ÖZEL FİLM SAHNELERİ

Harika bir şey, bu oyunda daha önce yayınlanmış video oyunu serisinde bazı özel ve benzeri görülmemiş sinema sahnelerinin görünmesi. Bu, çizgi film sahneleri bu oyunun büyük bir sırrı olduğundan, HD olarak Layton: Curious Village oyuncuları için büyük bir ayrıcalık olarak görülüyor. İlk indirmeden sonra internet olmadan hemen çevrimdışı oynayabilirsiniz.

MUHTEŞEM GRAFİKLER VE SES

Bu oyunun karakterleri ayrıntılı fırça darbeleriyle çizilmiştir ve harika HD grafiklerle hayat bulurlar. Oyunun ana planını anlatan görüntüler de bu oyunda güzel bir şekilde yeniden üretiliyor. Oyunun orijinal müzikleri, bu serinin başarısının ayrılmaz bir parçasıdır, dolayısıyla bu zamansız müzikler, oyunculara iyi bir deneyim sunmak için bu oyuna eşlik etmeye devam ediyor.

Zekanıza, gözleminize ve mantığınıza güveniyor musunuz? Akıl, insanın güçlü bir silahıdır ve insanı diğer hayvanlardan üstün kılar. Eşi görülmemiş zor soruları fethetmek için “silahınızı” yükseltmeye hazır mısınız? Profesör Layton’ın büyük soruları yanıtlamasına ve onunla birlikte gelen harika duyguların tadını çıkarmasına yardım edin. Akıllara durgunluk veren bulmacalar olarak adlandırılan bu, beyniniz için mükemmel bir oyun.


İndir (557M)

Artık indirmeye hazırsınız Layton Curious Village ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir