LayerPaint HD
LayerPaint HD

LayerPaint HD v1.12.16 APK indir (Ücretsiz) 2022


LayerPaint HD size görmezden gelemeyeceğiniz kullanışlı çizim özellikleri getiriyor ve birçok farklı cihazı destekliyor. Fırça mağazalarında birçok farklı fırçaya kolayca ulaşabilir ve yeni renkler bulmak için bunları bir paletle birlikte kullanabili

Android Android Sanat ve Tasarım
5 ( 896 puan )
Fiyat: $0
İsim LayerPaint HD
Yapımcı nattou org
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 10MB
Versiyon 1.12.16
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
LayerPaint HD is the most famous version in the LayerPaint HD series of publisher nattou org
Mod Version 1.12.16
Total installs 10,000+

İndir (10MB)

LayerPaint HD size görmezden gelemeyeceğiniz kullanışlı çizim özellikleri getiriyor ve birçok farklı cihazı destekliyor. Fırça mağazalarında birçok farklı fırçaya kolayca ulaşabilir ve yeni renkler bulmak için bunları bir paletle birlikte kullanabilirsiniz. Ek olarak, katman sayısı kolayca ayarlanabilir ve efektler kaçırmamanız gereken bir şeydir.

YENİ ANDROID VE DOSYA TÜRLERİ DESTEĞİ

LayerPaint HD’nin yeni versiyonunda, kullanıcıların deneyim sürecinin çok fazla sorun yaşamaması için birçok faktöre dikkat etmesi gerekecek. Özellikle, uygulama Android 11’i destekledi ve o zamandan beri uygulamayı sildiğinizde içeriğin kaybolması gibi bazı değişiklikler ortaya çıktı. Ayrıca uygulamaya MDP dosyaları ekleyerek içeriği kendiniz manuel olarak eklemeniz gerekir. Ayrıca, Android 12’deki bazı fırça sorunları da iyileştirildi.

KatmanPaint HD KatmanPaint HD

BÜYÜK BİR İŞ YARATMAK İÇİN BİRÇOK ÖZELLİK

Çizim yapmayı seven biriyseniz ve bunu yapmanıza yardımcı olacak bir uygulama istiyorsanız, LayerPaint HD harika bir seçim olacaktır. Özellikle, fikirlerinizi almanıza ve tamamen ayrıntılı bir renk gamıyla öne çıkmanıza yardımcı olacak birçok özelliği kolayca bulacaksınız. Ayrıca farklı cihaz türlerini destekleyen özellikler sunar. Böylece uygulamayı deneyimlerken kolaylık bulacaksınız.

FARKLI CİHAZLARLA UYUMLU

LayerPaint HD’de kullanıcılar, uygulamanın uyumlu olabileceği bir liste bulacaklar ve özellikle S.Pen’li bazı cihazlar, uygulamanın özellikleriyle mükemmel bir şekilde çalışabilir. Tam destekli Wacom tablet, kaçırılmaması gereken bir seçenektir.

FARKLI FIRÇALARDAN EN İYİ ŞEKİLDE YAPIN

LayerPaint HD gibi bir boyama uygulamasını denedikten sonra, sahip olabileceğiniz fırçaları keşfetmek için genellikle zaman ayıracaksınız. Mevcut fırçaları alacaksınız ve tabii ki fırça deposuna ulaştıkça bu sayı artmaya devam edecek. İşte özelliklerini ve özelliklerini bulabileceğiniz çeşitli fırçalardan oluşan bir koleksiyon. Tabii ki, uygulamanın sunduğu çeşitli renk paleti ile satın almadan ve birleştirmeden önce düşüneceksiniz.

ÇİZİM YAPARKEN FARKLI KATMANLARI KULLANIN

Tamamen karmaşık bir görüntü çizerken, farklı katmanlar kullanmanın yararları vardır. Bu özelliği, birbiri üzerine yığılmış ve karmaşık bir çalışma oluşturan kağıtlar olarak düşünebilirsiniz. Bu yüzden onları ayarladığınızda, diğer katmanlar üzerindeki etkileri hakkında endişelenmeden ilgili katmanı ayarlamanız gerekir. Ayrıca destek özellikleri de bu özelliği etkin bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

KatmanPaint HD KatmanPaint HD

KULLANDIĞINIZ KATMANLARA EFEKTİ EKLEYİN

Göz ardı etmeyeceğiniz ilginç bir nokta, resme uygulayabileceğiniz farklı efektler ve katmanlardır. Görüntüye renk paletinin yapamayacağı daha yeni özellikler getirirken görüntü düzenleme uygulamalarının filtreleri olarak anlaşılabilirler. Böylece güzel fotoğraflar oluşturabilecek ve bunları farklı dosya formatlarında dışa aktarabileceksiniz. Uygulamayı kullanarak PSD’den de yararlanabilirsiniz.

Uygulama ile çizim yapmak, görmezden gelemeyeceğiniz belirli yardımcı programları getirir:

  • Mağazalarda boyamak için doğru olanı buldukça kapsamlı bir fırça listesi kullanabilir ve yenilerini ekleyebilirsiniz.
  • Geniş renk paleti, birçok renge erişmenizi ve kendinize göre özelleştirebileceğiniz yeni renk çeşitleri bulmanızı mümkün kılar.
  • Birçok farklı katmanla çalışırken destek özellikleriyle kullanabileceğiniz tamamen çeşitli katmanların sayısı.
  • İşi daha özel kılmak için uygulayabileceğiniz ve ayarlayabileceğiniz katman efektlerini kullanırken görmezden gelemeyeceksiniz.
  • Yeni sürümde, kullanıcılar yeni Android’ler için destek bulabilir, kitaplığa dosya ekleyebilir ve fırça hatalarını düzeltebilir.


İndir (10MB)

Artık indirmeye hazırsınız LayerPaint HD ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir