Law Empire Tycoon
Law Empire Tycoon

Law Empire Tycoon v2.4.0 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Law Empire Tycoon-Idle Game, yasal çalışmayı seven veya öğrenmek isteyenler için bir oyundur. Bununla birlikte, size basit bir avukatlık mesleği deneyimi ve dev bir hukuk firması çalıştırma deneyimi kazandırır. Zorluklar her yerdedir, ancak yeterince

Android Android Simülasyon
4 ( 575 puan )
Fiyat: $0
İsim Law Empire Tycoon
Yapımcı Codigames
Tür Simülasyon
Boyut 173M
Versiyon 2.4.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Law Empire Tycoon is the most famous version in the Law Empire Tycoon series of publisher Codigames
Mod Version 2.4.0
Total installs 1,000,000+

İndir (173M)

Law Empire Tycoon-Idle Game, yasal çalışmayı seven veya öğrenmek isteyenler için bir oyundur. Bununla birlikte, size basit bir avukatlık mesleği deneyimi ve dev bir hukuk firması çalıştırma deneyimi kazandırır. Zorluklar her yerdedir, ancak yeterince cesur ve saygın olduğunuz sürece kesinlikle bu alanda lider olacaksınız.

Law Empire Tycoon – Boşta Oyun Adalet Simülatörü

GÜNCELLEMEDE SENİ NE BEKLİYOR

Bir dizi yeni özellik ve etkinlikle birlikte önceki sürümdeki hataları gideren bir güncelleme hemen yayınlanır. Piyasada boşanma davalarında uzmanlaşmış yeni bir ofis türü ortaya çıktı. Çalışanlar, dedektifler ve kuryeler ile ilgili arayüzler de yenilendi. Avukatların haksız yere işten atılma durumu da bu güncellemede kaldırıldı. Ayrıca İngilizce de güncel ve eksiksiz olarak sizlerin rahatlıkla kullanabilmeniz için hazırlanmıştır.

Law Empire Tycoon – Boşta Oyun Adalet Simülatörü

GERÇEK BİR LİSANS OLUN

Avukat olmak zordur, bu yüzden bunu iyi yapmak istiyorsanız gerçekten yetenekli olmanız gerekir. Law Empire Tycoon’a küçük davalarla başlayalım, müvekkillerin yasal sorunlarını çözelim ve güvenilirliğinizi artıralım. Mahkemede müvekkillerinizi korumak için elinizden gelen her şeyi yapın, başarılı davalar daha fazla insan tarafından tanınmanıza yardımcı olacaktır. Küçük bir firmadan, hukuk büronuzu genişletmenize yardımcı olacak daha fazla personel kiralamaya devam edin. Yeterince dürüst ve zeki olduğunuz sürece, kariyeriniz kesinlikle fırlayacak.

Law Empire Tycoon – Boşta Oyun Adalet Simülatörü

ÇALIŞMA KAPSAMINI GENİŞLETİN

Yakında büyük bir hukuk firmasına girebilmek için çeşitli sorunlarla başa çıkabilmeniz gerekir. Law Empire Tycoon’da boşanma, kaza, soygun, saldırı gibi çözmeniz için yeterince sorun var… Bu sorunlar farklı olacak, bu nedenle en verimli şekilde çalışabilmek için her alanda daha uzmanlaşmış avukatlar tutmanız gerekiyor.

Büyük bir hukuk bürosunda birçok farklı pozisyon vardır. Sadece yetenekli avukatlara değil, resepsiyonistlere, korumalara ve güvenlik görevlilerine, dedektiflere ve hatta bazen stajyer görünümüne de ihtiyacınız olacak. Herkesin sisteminizde hayati bir rolü vardır. Ancak pozisyon ne olursa olsun, çalışanın kazanım değeri ne kadar yüksekse, işi o kadar kaliteli olur.

Law Empire Tycoon – Boşta Oyun Adalet Simülatörü

MÜŞTERİ TANRIDIR

İhtiyaçlarınıza gelen her müşterinin maksimum ilgi görmesi gerekir. Hikayelerini gözlemlemek ve dinlemek için zaman ayırın, böylece sorunlarını çözmenin yollarını bulun. Law Empire Tycoon’un dedektif ekibi, davanın yanı sıra müşteriyle ilgili daha önemli bilgileri toplamanıza yardımcı olacaktır. İyi hizmet veren müşteriler, pazardaki güvenilirliğinizi artıran şirketinizi takdir edecektir.

TAKİPÇİ, ZORLUK DAHA BÜYÜK

Şirketiniz büyüdükçe, davalar giderek daha karmaşık hale gelecektir. Bu, en kıdemli personelin hizmetine ihtiyaç duyulan zamandır. Kazandığınız sanal parayı başarılı durumlarda çalışan satın almak veya yükseltmek için kullanabilirsiniz. Law Empire Tycoon’da yeni alanların kilidini açmak, çözmeniz için daha çeşitli problemlere yardımcı olacaktır; Tabii ki, daha çok çalışmanızı sağlayacak ve size birçok heyecan verici deneyim kazandıracaktır. Oyundaki her vaka doğru değildir, bu yüzden çözemezseniz çok fazla endişelenmeyin.


İndir (173M)

Artık indirmeye hazırsınız Law Empire Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCodigames

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir