Last Kingdom
Last Kingdom

Last Kingdom: Defense v3.1.12 APK + MOD (Sınırsız Elmas) indir 2022


Last Kingdom: Defense, belki kule savunma ve bina oyunu herkes için yeni değil ama bu tamamen yeni bir yenilik olacak. Uzaylı bir imparatorlukla savaşmak için benzersiz stratejilerinizle kalenizi inşa edin - Zac, dünyayı istila etmek için gece gündüz

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 297 puan )
Fiyat: $0
İsim Last Kingdom
Yapımcı Studio Ampersand
Tür Strateji Oyunları
Boyut 164MB
Versiyon 3.1.12
MOD Sınırsız Elmas
Orjinal Google Play
Last Kingdom is the most famous version in the Last Kingdom series of publisher Studio Ampersand
Mod Version 3.1.12
Total installs 100,000+
  • MENÜ MODU
  • Tek atışta öldürmek
  • Sınırsız elmas


İndir (164MB)

Last Kingdom: Defense, belki kule savunma ve bina oyunu herkes için yeni değil ama bu tamamen yeni bir yenilik olacak. Uzaylı bir imparatorlukla savaşmak için benzersiz stratejilerinizle kalenizi inşa edin – Zac, dünyayı istila etmek için gece gündüz sinsi sinsi sinsi sinsi dolaşın. Mithril ile basit bir köyde gece gündüz hatırı sayılır bir kale geliştirecek ve onları gece gündüz geliştireceksiniz. Bu kule savunma oyununda daha fazla asker toplamayı, daha fazla saldırı stratejisi oluşturmayı unutmayın.

Son Krallık: Savunma

BİR KAHRAMANLAR TAKIMI OLUŞTURUN

Karanlık İmparator Zac’i yenmek için küçük gücünü kullanmak yeterli değil; Yeryüzünde kalan birçok kahramanı toplamalı ve birleştirmeli ve tüm gücünüzle savaşmalısınız. Farklı becerilere sahip çok sayıda kahraman toplamak, bu oyunda daha yüksek bir kazanma şansı verecektir. Özellikle her savaşı kazanmak istiyorsanız, savaşçılar için mükemmel bir strateji oluşturalım. Farklı kahramanların güçlerini birleştirmek mükemmel saldırılar yaratacak; Yakalanmamak için stratejinizi sık sık değiştirin.

Son Krallık: Savunma

KAHRAMAN GELİŞTİRME

Last Kingdom: Defense’de kademelerde ilerledikçe, binlerce güçlü rakip ordusuyla karşılaşacaksınız. Artık yapabileceğiniz şey, daha yüksek seviyelere ulaşarak veya zaferlerde daha fazla puan alarak kahramanlarınızı yükseltmek ve güçlendirmek. Kahramanlar büyüdükçe yapılan her saldırı tamamen güçlenecektir. Bir Efsanevi kahraman, birleştirilmiş 7 yıldızlı kahramanların bir kombinasyonuna eşit olacaktır.

Son Krallık: Savunma

ÖZEL ALANLARI YENİLEYİN

Oyunda binlerce savaş yaşamak, özellikle uzak köyler olmak üzere, katılan bölgelere çok fazla zarar verecektir. Ancak köyleri yeniden oluşturup daha gelişmiş kasabalar haline getirirseniz pes etmeyin. O bölgelerden birçok güçlü savaşçı yetiştireceksin. Özellikle, oyuncu bir kule araştırma merkezi kurduğunda, savaş alanına savaş kuleleri yerleştirmiş olacaksınız.

Son Krallık: Savunma

BİRÇOK ZORLUK DENEYİMİ CAM GO

Last Kingdom’daki zorluklar: Savunma asla bitmez; Her dövüşü tamamladığınızda başka görevlerle karşılaşacaksınız. Ama hepsi bu değil; Her savaşla iç içe, savaş bittikten sonra köylerin barışçıl görüntüleri olacak. Özellikle bu oyuna gelirken göz ardı edemeyeceğiniz bir şey olan canavar, zorlu savaşların yanı sıra avlanıyor. Ne kadar çok canavar avlarsanız, o kadar değerli eşyalar toplarsınız ve bu da büyümenize yardımcı olur.


İndir (164MB)

Artık indirmeye hazırsınız Last Kingdom ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir