Last Hope Sniper
Last Hope Sniper

Last Hope Sniper APK MOD 3.4 (Sınırsız Para) indir 2022


Oyun pazarında oyuncuların etkileyici maçlar yaşayabileceği FPS oyunları için her zaman bir yer vardır. Zombilerle dolu bir dünyada oynamanın büyüleyici bir yolu olan yaklaşan oyun, Last Hope Sniper APK . Aynı zamanda, bu oyunda oyunculara tatmin edi

Android Android Hayatta Kalma
4 ( 868 puan )
Fiyat: $0
İsim Last Hope Sniper
Yapımcı JE Software AB
Tür Hayatta Kalma
Boyut 134MB
Versiyon 3.4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Last Hope Sniper is the most famous version in the Last Hope Sniper series of publisher JE Software AB
Mod Version 3.4

İndir (134MB)

Oyun pazarında oyuncuların etkileyici maçlar yaşayabileceği FPS oyunları için her zaman bir yer vardır. Zombilerle dolu bir dünyada oynamanın büyüleyici bir yolu olan yaklaşan oyun, Last Hope Sniper APK . Aynı zamanda, bu oyunda oyunculara tatmin edici bir deneyim yaşatan birçok unsur var ve zorlu seviyelerin üstesinden gelmek için zamanlarını alacaklar.

last hope sniper apk indir modkiwi com 1

Kıyamet Sonrası Heyecan Verici DÜNYAYI DENEYİM

Last Hope Sniper’da farklı özelliklere sahip apokaliptik bir zombi dünyası etkileyici görünüyor ve oyuncuların bunu deneyimlemesi zaman alacak. Oyundaki oyun aşamaları, düşmanları kesin bir darbe ile yere seren efektlerle tamamen güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Yani bu, kendinizi içine kaptıracağınız ve sürekli size doğru hareket etmeye çalışan zombilerle bölümleri tamamlamak için mekanikleri keşfedeceğiniz bir oyundur.

Bu bir FPS oyunudur, bu yüzden bazen bir karaktere dönüşüyormuş gibi hissedeceksiniz ve zombiler size yaklaşırken bu hissi hissedeceksiniz. Spesifik olarak, bir raylı nişancı oyununda, düşmanı yenmek için tamamen karakteri kontrol etmeye odaklanacaksınız. Bir konumdaki görev değiştiğinde karakter hareket edecek ve ayrıca hikayenin bu oyunun içinde gerçekleştiğini keşfedeceksiniz.

last hope sniper apk indir modkiwi com 2

DÜŞMANLARI DOĞRU ŞEKİLDE VUR

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi düşmanlarınızı alt edecek silahlara sahip olacağınız kıyamet sonrası bir dünyada zombilerle karşılaşacaksınız. Oyun sırasında, oyundaki belirli öğreticiler aracılığıyla oyunun mekaniğini keşfedeceksiniz ve bunu yapmak zor değil. Farklı silahlarla nişan almayı, bakış açınızı hareket ettirmeyi ve düşmanları vurmayı öğreneceksiniz. Aynı zamanda, herkes etkileyici bir ödül almak ister.

Last Hope Sniper için oyuncular her seviyede ulaşmaları gereken hedefi görecekler. Hepsini tamamlarsanız, kesinlikle o seviyenin maksimum ödülünü alacaksınız. Böylece, seviyeyi tamamlamak ve en iyi atış becerilerinizi sergilemek için zaman ayıracaksınız. Hatta bazı durumlarda farklı tasarımlara sahip kutulara da sahip olabiliyorsunuz ve keyifli bir oyun içi bonus sunuyor.

Bu oyunda, düşmanlarınız giderek büyüdüğü için oyun sırasında bazı ek beceriler kazanacaksınız. Bu nedenle onları en hızlı şekilde yok etmek için son derece makul bir savaş stratejisi seçeceksiniz. Bir grup zombiyi aynı anda yok etmek için bomba atabilirsiniz ya da bu canavarlar suya yakın bir pozisyonda duruyor; mermileri tek seferde yere sermek için elektrikle kullanabilirsiniz.

last hope sniper apk indir modkiwi com 3

OYUNDA YÜKSELTİLEBİLİR ELEMANLARIN KİLİDİNİ AÇIN

Yukarıda belirtildiği gibi, bir kutu olan bir bonus alabilirsiniz ve unsurları tamamen çeşitlidir. Oyun içinde kullanmak ve bazen Silah parçaları, Cephane parçaları ve Mekanik parçalar gibi kaynakları yükseltmek sizin için para olabilir. Spesifik olarak, bu kaynakların her biri size ilgili parçaların bir yükseltmesini kazandırabilir. Başka bir deyişle, bu yükseltme koşulu, silahınızı maksimum seviyeye yükseltmek için yeterli kaynağa sahip olmanız gerektiğidir.

Bazı silahlar için, daha doğru bir atış menzili elde etmek için dürbün eklemek gibi silahın diğer parçalarını da yükseltebilirsiniz. Ayrıca, kıvılcımlı mermiler gibi elde ettiğiniz beceriler de hediye kutusunu açarken alınır. Bu nedenle, düşmanların sayısı ve gücü gün geçtikçe arttıkça, oyuncuların zorlu maçlara katılmak için diğer birçok beceriyi toplaması ve en fazla üç beceri seçmesi gerekecek.

last hope sniper apk indir modkiwi com 4

ZOR MAÇLARA KATILIN

Yukarıda belirtildiği gibi, oyuncular tamamlamanız gereken farklı hedeflere sahip maçlara katılacaklar. Oyunda elde ettiklerinizden faydalanacak ve kendinizi güvende tutmak için tüm düşmanları yeneceksiniz. Ayrıca, ille de yerdeki düşmanlarla savaşmak zorunda değilsiniz, ancak bazen keskin nişancı tüfeğinizle nişan almak ve seviyeyi tamamlamak için sahip olduğunuz becerileri kullanmak için daha yüksek bir konumda duracaksınız.

Bu oyunda, savaşmak için bir keskin nişancı ve bulabileceğiniz diğer birçok silah türünü kullanacaksınız. Bu silahları yükseltmeniz gerekecek çünkü silahla birlikte yıkıcı gücü ve isabetliliği artıracaktır. Ayrıca, bazı durumlarda, düşmanlarınızla savaşmaya devam etmek için maçta başka silahlar da alabilirsiniz. Gerçekten de bu, getirdiği eğlence nedeniyle görmezden gelemeyeceğiniz bir oyun.


İndir (134MB)

Artık indirmeye hazırsınız Last Hope Sniper ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJE Software AB

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir