Last Hope Sniper
Last Hope Sniper

Last Hope Sniper v3.4 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Last Hope Sniper – Zombie War: Shooting Games FPS, zombiler ve dev canavarlarla savaşan bir aksiyon oyunu. Oyuncular, her zaman düşmanlarla çevrili bir kıyamet dünyasında birçok farklı yerde savaşacaklar. Oyuncunun görevi, sokaklarda dolaşan zombiler

Android Android Aksiyon
5 ( 80 puan )
Fiyat: $0
İsim Last Hope Sniper
Yapımcı JE Software AB
Tür Aksiyon
Boyut 154M
Versiyon 3.4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Last Hope Sniper is the most famous version in the Last Hope Sniper series of publisher JE Software AB
Mod Version 3.4

İndir (154M)

Last Hope Sniper – Zombie War: Shooting Games FPS, zombiler ve dev canavarlarla savaşan bir aksiyon oyunu. Oyuncular, her zaman düşmanlarla çevrili bir kıyamet dünyasında birçok farklı yerde savaşacaklar. Oyuncunun görevi, sokaklarda dolaşan zombilerden hayatta kalan masumları kurtarmaktır. Sadece oyuncu bu insanlara yardım edebilir çünkü oyuncu çok sayıda güçlü silaha sahip olacak ve şiddet uygulayan insanları öldürme hakkına sahip olacaktır.

Last Hope Sniper – Zombie War: Shooting Games FPS

GÜÇLÜ SAVAŞ SİLAHLARI

Oyun çok sayıda güçlü silah taşıyacak ve farklı özelliklere sahip olacak. Keskin nişancı tüfeklerinden, el bombaları veya saldırı tüfekleri mevcuttur. Bu güçlü silahları kullanın, rehineleri kurtarmak için düzgün nişan alın. Bu tür silahları kullandıktan sonra, gerçekten de gelecekte, oyuncu kimsenin boy ölçüşemeyeceği mükemmel bir silahlı adam olacak. Güçlü silahlara sahip olsanız bile düşmanı küçümsememelisiniz çünkü her an saldırabilirler.

Last Hope Sniper – Zombie War: Shooting Games FPS

TAMAMLANACAK BİRÇOK GÖREV VAR

Last Hope Sniper – Zombie War: Shooting Games FPS’nin oyunculara deneyim kazandırdığı 150’ye kadar farklı savaş görevi var. Aynı zamanda, her zaman daha fazla fethedilmek için sürekli eklenen yeni görevler olacaktır. Ayrıca, savaş sahnesi tarlalardan yüksek binalara kadar canlı. Yani mücadele sürecinde oyuncuların heyecanlı hissetmelerine yardımcı olacaktır.

Last Hope Sniper – Zombie War: Shooting Games FPS

ÇEŞİTLİ MÜCADELE BECERİLERİ

Beceriler Dövüş her zaman not edilmesi gereken en kritik faktördür. Bu nedenle, oyuncu birçok yerde savaşmalı ve beceri kartlarını toplamak için değerli sandıklar aramalıdır. Roket fırlatıcılar gibi 25’ten fazla beceri kartı, bu nedenle oyuncular gerçekten hasat için aramaya odaklanmalı ve savaş sürecinin kolay olmasına yardımcı olacak bu kartlar. Önemli bir şekilde, zombi öldürme silahları yükseltilebilir, bu nedenle onları gelişmiş silahlar haline getirmek için yükseltin.

Oyuncular ayrıca birlikte savaşacakları bir takım arkadaşı da seçebilirler. Bu takım arkadaşlarının kendine has yetenekleri olacak, bu yüzden sana en uygun olanı dikkatlice seç. Last Hope Sniper – Zombie War: Shooting Games FPS’deki savaş sahneleri çok gerçekçi olacak şekilde tasarlanmıştır. Oyun çevrimdışı alanda herhangi bir yerde oynanabileceğinden, oyuncuların oynamak için İnternet’e ihtiyaç duyma konusunda endişelenmelerine gerek yoktur. Ailenizi ve arkadaşlarınızı korumak için elinizden geleni yapın.


İndir (154M)

Artık indirmeye hazırsınız Last Hope Sniper ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJE Software AB

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir