Last Dungeon
Last Dungeon

Last Dungeon v2.3.0 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Last Dungeon, tehlikeli bir zindan dövüş oyunudur. Oyuncular, çeşitli yeni silahlar oluşturarak dev canavarları yok edebilirler.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 175 puan )
Fiyat: $0
İsim Last Dungeon
Yapımcı Vinpix
Tür Macera Oyunları
Boyut 96MB
Versiyon 2.3.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Last Dungeon is the most famous version in the Last Dungeon series of publisher Vinpix
Mod Version 2.3.0
Total installs 10,000+

Huzurun olmadığı, aksine yoğun bir yakın dövüşün olduğu geniş bir açık alan sizi bekliyor. Last Dungeon’da oyuncular, her yerde tehlikeli ve kötü şeyleri yok etmeniz gereken birçok farklı alanda maceralara atılacak. Bu oyunda, oyuncular çok çeşitli tehlikeli zindanlardan geçecekler ve aynı zamanda kötü patronları yok etmek için çeşitli silahları ve becerileri kullanman için bir fırsat.

son zindan

KULLANABİLECEĞİNİZ ÇEŞİTLİ SİLAHLAR

Kötü canavarlarla savaşmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. Last Dungeon’daki dev canavarları öldürebilmek için oyuncular, düşmanları yok etme işine hizmet etmek için oyunun desteklediği çeşitli silahları kullanmalıdır. Bu oyunda sayısız silah ortaya çıkacak ve savaşa başvurmak için uygun olanı seçeceksiniz. Hayatınızı korumak için kendinizi sağlam bir zırhla donatmayı unutmayın.

BATTLESPACE ESNEK BİR ŞEKİLDE DÖNÜŞTÜRÜLDÜ

Senin gibi cesur bir insanla, bu oyunun zorlu yolculuklarında ilerlemeni hiçbir şey engelleyemez. Oyuncular bu oyunda tehlikeli bir maceraya atılmak zorunda kalacaklar. Her boşluk ölümle dolu bir zindan olacak ve buradaki boşluklarda görünen her şeye dikkat etmelisin çünkü düşmanın nerede saklandığını ve nasıl saldırı yapacağını bilemezsin.

son zindan

BENZERSİZ BECERİLER KULLANIN

Last Dungeon’da zorlu bir savaşa başlamak, kazanmanız durumunda birçok değerli eşyayı pratik yapmak ve toplamak için bir fırsat olacaktır. Bu oyunda oyuncular, savaşlarda kullanılabilecek birçok özel beceriye sahip olacaklar. Özellikle gücü artırmak için kombo saldırılar oluşturabilirsiniz. O zaman, tek bir birleşik hareketle, canavar patronları yenmek için yeterli oluyorsunuz.

ÖZEL BÜYÜLER UYGULAYIN

Dev canavarlarla yüzleşmek zorunda kalacağınız savaşlar var ve bu patronlar genellikle Son Zindan’ın her seviyesinden sonra ortaya çıkıyor. Bu yüzden dikkatli olmanız ve gelişmiş hareketleri doğru kullanmanız gerekiyor. Özellikle büyülerde, tehlike size yaklaştığında acil durumlarda kullanın çünkü her büyünün sabit bir etkisi olacaktır ve bir seviyede yalnızca bir kez kullanılabilir.

son zindan

ANA ÖZELLİKLER

  • Çeşitli silahlar ve koruyucu zırhtan bahsetmeden 150’den fazla güçlü silah kullanılabilir.
  • Birçok savaş alanı, savaşlar sırasında rastgele ve esnek bir şekilde değiştirilir.
  • Dev canavarları öldürmek için kendinize en güçlü silahları yapın.
  • Özellikle birçok güç türünü bir araya getirebildiğiniz zaman, çeşitli teknikler ve beceriler kullanın.
  • Zorlu savaşlarda, özellikle tehlike size yaklaştığında büyü kullanın.


İndir (96MB)

Artık indirmeye hazırsınız Last Dungeon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir