Lara Croft: Relic Run
Lara Croft: Relic Run

Lara Croft: Relic Run v1.11.114 APK ( Sınırsız Altın/Elmas ) indir 2022


Lara Croft: Relic Run APK , bugün oyun pazarında trend olan en iyi aksiyon-macera oyunlarından biridir. Bu, Lara Croft APK serisindeki sonsuz platform macerasına sahip bir sonraki oyundur. Bu oyunda oyuncular, Angelina Jolie'nin canlandırdığı karakte

Android Android Aksiyon
4 ( 503 puan )
Fiyat: $0
İsim Lara Croft: Relic Run
Yapımcı SQUARE ENIX LTD
Tür Aksiyon
Boyut 40MB
Versiyon 1.11.114
MOD Sınırsız  Para/Altın/Elmas
Orjinal Google Play
Lara Croft: Relic Run is the most famous version in the Lara Croft: Relic Run series of publisher SQUARE ENIX LTD
Mod Version 1.11.114
  • Sınırsız Para ve Mücevher almak için bir seviyeyi tamamlayın!


İndir (40MB)

Lara Croft: Relic Run APK , bugün oyun pazarında trend olan en iyi aksiyon-macera oyunlarından biridir. Bu, Lara Croft APK serisindeki sonsuz platform macerasına sahip bir sonraki oyundur. Bu oyunda oyuncular, Angelina Jolie’nin canlandırdığı karakter gibi tasarlanmış güçlü bir kız karakterini oynayacak. Tehlikeli yerlere gizlenmiş antik harabelerin uzayda sonsuz koşu oyunu ile güzel sonsuz maceralara katılma fırsatına sahip olacaksınız.

SONSUZ ÇALIŞAN EYLEM OYUNU

Lara Croft, geçmiş yüzyılların antik dünyasının mistik mekanlarında sonsuz koşu şeklinde bir aksiyon-macera oyunudur. Oyun birçok heyecan verici macera içeriyor, ancak Lara Croft’u sevenler için daha az zorluk yok. Burada, büyüleyici ve oldukça tehlikeli bir ortamda deneyimlemek için Lara karakterini oynayacaksınız. Temple Run’ı daha önce tanıdıysanız bu oyun oldukça tanıdıktır, bu oyunun yükseltilmiş bir versiyonu olarak kabul edilir, çünkü iki oyunun kökeni benzer bir oyun ve içeriğe sahiptir. Bu oyunu oynamak için oyuncuların zorlukların üstesinden gelmek için çevik olmaları gerekir.

ANTİK HARİKALARI BULMAK İÇİN GİZEMLERİ KEŞFEDİN

Lara Croft’a başladıktan sonra, oyuncular gizemleri keşfetme ve ardından oyunda bulunan antik kalıntıları ortaya çıkarma fırsatına sahip olacaklar. Lara, Rahu’yu durdurmak ve dünyayı kurtarmak için Carter’ı Himalayalar’a kadar takip etme görevini üstlenir. Ancak bazı aşamalarda yavaş yavaş düşmanlar ortaya çıkmaya başlıyor ve bu emanetleri almanızı engelliyor.

Bu nedenle, onlardan kaçmak veya onları yenmek için oyunun tasarladığı çevredeki şeyleri kullanın. Gerçeği ortaya çıkarmak ve dünyayı tehdit eden karanlık bir komplonun ardındaki gizemi çözmek için antik kalıntıları keşfedin. Oyun bununla da kalmıyor, son dakikada ölüme meydan okuyan kaçışlar yaratmak için Lara’nın özel parkur hareketlerini kullanmanıza da izin veriyor.

TAMAMEN BOSS MAÇLARINA KATILIN

Yol boyunca, yönünüze odaklanmanızı sağlayan birçok güçlü düşmanla karşılaşacaksınız. Bir saniye ihmal ederseniz, hemen hayatınızı kaybedersiniz. Lara Croft, ikonik rakipleri ve T-Rex’in rezil dönüşünü yenmek için destansı Patron savaşları getiriyor. Oyunda özel olan şey, oyuncunun ölüme koşması ve yarış ve atış oyunlarını ustaca birleştirmesidir.

Aslında, karakterin hızlanmasına yardımcı olan güçlendiriciler gibi. Diğer oyuncuların sizi yenmesini istemiyorsanız, topladıkları harabelere lanet ederek onları sabote edebilirsiniz. Ancak ATV’ler ve motosikletler gibi usta hızlı araçlar, Lara’ya araziyi fethetmek için daha fazla yol sunar.

ZORLUKLARI AŞMAK KOLAY DEĞİL

Bununla birlikte, önceki bazı oyunlardan farklı olarak, oyunda, oyunun hızı, beklenmedik bir şekilde ortaya çıkma eğiliminde olan engellerle birleştiğinde, oyuncunun çok odaklanmasını zorunlu kılar. Deneyim sırasında, koşan karakter birçok kez gözlerinin önünde zemini, ağaçları, sütunları aniden çöktüğünü görecektir.

Oyuncular, yolun ortasında ölmek istemiyorlarsa, zıplayarak veya aşağı kaydırarak hızlı tepki vermeleri gerekir. Kolay zorluklara göğüs germek ve canavarları yenmek için yol boyunca topladığınız parayı silah satın almak ve daha hızlı hareket etmenize yardımcı olması için motosiklet ve cip kullanmak için kullanacaksınız.

SONSUZ OYUN MODUNDA BÜYÜK ÖDÜLLER AL

Lara Croft’ta dev dinozor canavarlarını alt ettiğinizde ve hızlı mücadeleler verdiğinizde madeni paralar topluyor olacaksınız. Bu para miktarı karakterin kostümlerini, silahlarını yükseltmek ve botlarını hızlarını artırmak için geliştirmek için kullanılacak. Burada topladığınız paralarla bazı sağlık paketleri satın alabilirsiniz. Satın almak için elmasa sahip olmanız gereken en gelişmiş eşya Resurrection Ankh’tır ve gücü Lara’yı ölümden ve tehlikeden koruyabilir. Her oynadığınızda hak ettiğiniz ödülleri kazanın ve dünya çapındaki yüksek puanlı lider tablolarına tırmanın.

KENDİ MÜTHİŞ GRAFİKLER

Görsel açıdan, oyun güzel 3D grafiklere, dikkatle yatırılmış ışık efektlerine sahiptir. Oyun, karakterin görüntüsünden yolun her iki tarafındaki manzaraya kadar detaylandırılmıştır. Ayrıca, karakterin hareketi de nispeten yumuşak. Oldukça ayrıntılı bir ortamda güzel bir 3D platform üzerine inşa edilmiştir.

Oyun, görsellik aşamasında her detaya özgünlüğü aktarmayı başarmış. Uçuruma düşerken travmatik ölümüne tanık olabilirsiniz. Tuzaklar, dinozorlara karşı bile çok daha tehlikelidir. Elbette bu Temple Run’ın ciddi bir rakibi olacak – oyun, Endless Runner’daki hegemonya olarak kabul ediliyor. Yarış ve atış türleri ile akıllıca birleştirilmiş benzersiz bir aksiyon-macera oyunu ile birçok oyuncuda birçok izlenim bıraktı. Bu oyunun her gün eğlenmeniz için eğlenceli olacağına söz verin.


İndir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız Lara Croft: Relic Run ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSQUARE ENIX LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir