Lanting Icon Pack
Lanting Icon Pack

Lanting Icon Pack: Colorful v10.5 APK (Yamalı) indir 2022


Lanting Icon Pack, kullanıcıların tercihlerine özgürce uyacak şekilde seçebilecekleri birçok farklı simge ve özelliğe sahip, kullanıcıların telefonları için güzelleştirici bir uygulamadır. Ancak uygulama yalnızca onunla uyumlu birkaç Android uygulama

Android Android Araçlar
4 ( 491 puan )
Fiyat: $0
İsim Lanting Icon Pack
Yapımcı Bandot
Tür Araçlar
Boyut 32M
Versiyon 10.5
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Lanting Icon Pack is the most famous version in the Lanting Icon Pack series of publisher Bandot
Mod Version 10.5
Total installs 50,000

İndir (32M)

Lanting Icon Pack, cihazınızı daha ilginç hale getiren bir uygulamadır. Her kişinin farklı bir tercihi olacaktır, bu nedenle birçok özellik ile herkesi tatmin edecek birçok farklı arayüz oluşturabilir. Uyumlu Android’e sahip birçok telefon türü için kullanılır.

Lanting Icon Pack: Renkli Lanting Icon Pack: Renkli

CİHAZINIZI GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN DOĞDUĞU UYGULAMA

Telefonunuzun normal arayüzünden çok sıkıldıysanız, Lanting Icon Pack onu değiştirmek için doğdu. Bu uygulama, vektör grafiklerine dayalı olarak çizilmiş çeşitli simgelere sahiptir. Kullanıcıların seçebileceği 4349 özel simge veya birçok alternatif simge ile cihazınız artık sıkıcı olmayacak. Bunun yerine, her kişinin zevkine uygun, heyecan verici ve benzersiz olacak.

Lanting Icon Pack: Renkli

KULLANICI TERCİHLERİNE UYGUN BİRÇOK ÖZELLİK VARDIR

Lanting Icon Pack, birçok simgenin yanı sıra, cihazı daha kullanışlı hale getirmek için birçok özelliği de destekler. Uygulama, Muzei canlı duvar kağıdının telefonu canlandıracak şekilde ayarlanmasına izin verir veya kullanıcıların tarihi daha rahat görmelerine yardımcı olmak için otomatik bir takvimi ve daha birçok çekici özelliği destekler. Bu uygulama ile telefonunuzu yenileyin

Lanting Icon Pack: Renkli

UYGULAMA KULLANILIRKEN ÖNEMLİ NOTLAR

Lanting Icon Pack’i kullanırken kullanıcıların dikkat etmesi gerekir. Uygulama bağımsız değildir, bu nedenle kullanıcıların cihazlarında uyumlu bir Android başlatıcısı olup olmadığını bilmeleri gerekir. Ayrıca, fabrikada yüklenen hiçbir başlatıcı simge paketlerini desteklemez ve uygulamanın geri ödemesini istiyorsanız, zamanında işleme alınabilmesi için üç gün önceden talepte bulunmanız gerekir.

Bu uygulama, kullanıcıların telefonlarını daha renkli ve daha az sıkıcı hale getiriyor. Uygulama, telefonu kullanıcılar için daha kullanışlı hale getiren birçok çekici özelliğe sahiptir. Ancak, kullanıcılar bunu kullanırken not etmelidir. Uygulama yalnızca uyumlu Android başlatıcılara sahip cihazlarla çalışabilir, bu nedenle telefonunuzun bu uygulamayı kullanabildiğinden emin olun.

Lanting Icon Pack: Renkli

ANA ÖZELLİKLER

  • Kullanıcının cihaz arayüzünü daha benzersiz, daha benzersiz hale getirmek için değiştirir, artık her zamanki gibi sıkıcı değil
  • Uygulama, kullanıcıların seçebilecekleri ve genellikle isteklerine göre değiştirebilecekleri birçok simgeye sahiptir.
  • Yeni sürümle birlikte uygulama aynı zamanda 25 yeni simgeyi ve birçok etkinliği güncelleyerek ekran küçülme sorunlarını gideriyor.
  • Kullanıcıların, cihazlarında uygulamayla uyumlu bir Android başlatıcısı olup olmadığını bilmesi gerekir.
  • Ayrıca, zamanında işleme önlemleri için geri ödeme taleplerinin veya diğer olayların üç gün önceden yapılması gerekir.


İndir (32M)

Artık indirmeye hazırsınız Lanting Icon Pack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBandot

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir