Lanota
Lanota

Lanota v2.14.0 APK + MOD (Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) 2022


Lanota, oyuncuları sevimli karakterlerle bir maceraya daldırmak için yeni ve çığır açan bir tasarıma sahip bir müzik oyunudur. Bu konuda etkileyici olan şey, şarkıların her birinde, görsellerinde ve oyuncuların en iyi zamana sahip olması için hareket

Android Android Müzik
4 ( 299 puan )
Fiyat: $0
İsim Lanota
Yapımcı Noxy Games Inc
Tür Müzik
Boyut 273M
Versiyon 2.14.0
MOD Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Lanota is the most famous version in the Lanota series of publisher Noxy Games Inc
Mod Version 2.14.0
Total installs 1,000,000+

İndir (273M)

Lanota, oyuncuları sevimli karakterlerle bir maceraya daldırmak için yeni ve çığır açan bir tasarıma sahip bir müzik oyunudur. Bu konuda etkileyici olan şey, şarkıların her birinde, görsellerinde ve oyuncuların en iyi zamana sahip olması için hareket kalitesindeki mükemmel tasarımdır. Ek olarak, seviyeleri veya zorlukları, oyuncuların ritim tabanlı oyun türü hakkında yeni kavramlara sahip olmaları için yenilikçidir.

Lanota – Dinamik ve Zorlu Müzik Oyunu

BÜYÜLEYİCİ VE ETKİLEYİCİ GÖRSEL

Oyuncular Lanota’ya ilk geldiklerinde onları karşılayan şey, canlı ve sanatsal görüntülere sahip yüksek kaliteli grafiklerdir. Tüm karakter hareketleri, geçişler ve kare kare hareketler, oyuncuların en iyi şekilde eğlenmesi için akıcı ve sürükleyicidir. Ek olarak, karakterlerin ara sahneleri harika seslere sahip ve görselleri her zamankinden daha potansiyel ve çekici hale getirmeye katkıda bulunuyor.

Lanota – Dinamik ve Zorlu Müzik Oyunu

İYİ GELİŞMİŞ VE YENİLİKÇİ OYUN

Oyun ritim tabanlı türde olmasına rağmen içeriği ve tarzı aynı türdeki diğer oyunlardan tamamen farklıdır. Şimdi, oyuncular her nota veya görüntü ile hareket etmeli, böylece çeşitli enstrümanları hassas bir şekilde çalmalı ve her zarif ve canlandırıcı tempoya veya melodiye ayak uydurmalıdır. Ayrıca, oyuncuların çok sayıda büyüleyici müzik dinlerken eğlenmesi için daha fazla mini oyun ve daha muhteşem içerik sunacak.

Lanota – Dinamik ve Zorlu Müzik Oyunu

CANLI KARAKTER ETKİLEŞİMİ

Heyecan verici şarkıların veya seviyelerin yanı sıra, Lanota, çocuklar şeklinde hoş ve canlı bir karakter tasarımına sahiptir. Etkileşimleri çok fazla iyileştirme ile etkileyicidir, böylece oyuncular her karede veya etkileşimde gerçekçi bir his verir. Ek olarak, ana hikayedeki birçok özel etkinlik, karakterleri ve görünümlerini etkileyerek oyuncuyu genel olarak daha sürükleyici hale getirecek.

Lanota – Dinamik ve Zorlu Müzik Oyunu

ESTETİK MÜZİK VE SEVİYE TASARIMI

Oyuncunun tüm ana seviyeleri, oyuncunun ruhunu doğrudan etkileyen titizlikle tasarlanmış ve sanatsal şarkılardır. Her şarkının benzersiz ve duygusal bir hissi vardır ve birçok benzersiz zorluk sağlamak için melodiler ve seviye tasarımı ile birleşir. Ek olarak, tüm seviyeler farklı zorluklara ve karmaşıklıklara ayrılmıştır, bu nedenle tüm oyun profesyonelden amatöre ve daha fazlasına kadar her tür oyuncu için uygundur.

MUHTEŞEM RESİM KİTABI TAMAMLAYIN

Oyuncunun Lanota’daki her gelişimi veya yolculuğu, nostalji ve güzellikle dolu resimli kitabın altına kaydedilir. Eşsiz bir tasarıma sahiptir ve genel oynanışı ve görsel kalitesi kadar ayırt edicidir ve oyuncuların keşfedip geri yüklemesi için çok sayıda parçayla birlikte gelir. Resimli kitaplar sayesinde oyuncular, iç dünyadan etkileyici sırlarla birlikte karakterlerin psikolojisi hakkında daha fazla bilgi edinecekler.

Lanota – Dinamik ve Zorlu Müzik Oyunu

MUHTEŞEM VE BÜYÜK PATRON SAVAŞI

Diğer normal müzik oyunlarından farklı olarak, oyuncunun yolculuğundaki patron dövüşleri karmaşık ve iyi yapılmış. İster patron seviyesinde bir dövüş olsun, ama harika, heyecan verici, muhteşem ve büyüleyici deneyim, oyuncuları harekete geçirecek ve zaman içinde seviyeleri canlı hale getirecek. Sadece bu da değil, bazı özel patronların, oyuncuları bekleyen müzikal savaşların çeşitliliğini ve zenginliğini gösteren temaları vardır.

Lanota’daki mükemmellik, sanat ve uyum, birkaç müzik oyununun uyguladığı sanatın zirvesidir. Özellikleri, detayları ve potansiyelleri, oyuncuların ruh hallerini canlandırırken ve onlara yeni ve çekici konseptlerle hikayeler verirken, öforik ve canlandırıcı bir soyut güzellik getiriyor.


İndir (273M)

Artık indirmeye hazırsınız Lanota ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir