Lamar
Lamar

Lamar – Idle Vlogger v94_04-18 MOD APK (Ücretsiz Yükseltme) indir 2022

Lamar – Idle Vlogger, ünlü bir vlogger olduğunuz yeni bir süper üründür. Fakir hayat sizi bu mesleğe itti ve aynı zamanda yaşam kaynağınız.

Android Android Simülasyon
5 ( 547 puan )
Fiyat: $0
İsim Lamar
Yapımcı Advant Limited
Tür Simülasyon
Boyut 103MB
Versiyon 94_04-18_ab6.1_store
MOD Ücretsiz Yükseltme
Orjinal Google Play
Lamar is the most famous version in the Lamar series of publisher Advant Limited
Mod Version 94_04-18_ab6.1_store
Total installs 500,000+

Hayatın çok zor oldu ve artık vlogger olmanın tek yolu var. Lamar – Idle Vlogger, tüm potansiyelinizi gösterebileceğiniz ve tüm zorlukların üstesinden gelebileceğiniz yerdir. Bu ünlü bir simülasyon oyunudur, bu heyecanlı hikayede siz varsınız. Kendi gönderilerinize etkileyici videolar ve şiirsel sahneler ekleyin. Sadece kendinizi zengin edebilir ve hayalinizdeki bir hayata sahip olabilirsiniz.

Lamar – Boşta Vlogger Lamar – Boşta Vlogger

FIRSATLARDAN NASIL YARARLANACAĞINIZI BİLİN

Geçmişte hep kenar mahallelerde yaşadınız ve pek de iyi bir hayatınız olmadı. Ama zekanla arkadaşlarından bir telefon ödünç aldın. Bunun amacı, sahnelerinizi kaydetmek ve internette paylaşmak için her fırsatı değerlendirmektir. Sonuç olarak, zekanız ve zarafetinizle izleyicileri cezbedersiniz. Oradan, eskisinden daha iyi bir hayatın var.

Gittiğiniz her yerde kayıt yapabilmek için her fırsatı değerlendirirsiniz. Daha faydalı içerik oluşturmak, birçok harika web sitesi kurmanıza yardımcı olacaktır. Unutulmaz ifadelerle günlük bir vlogger olarak tanınıyorsunuz. Sahip olduğunuz tüm insanların izlenimleri ve şimdi medya ve herkes tarafından seviliyorsunuz. Size bugün olduğunuz kişi olma fırsatını verdikleri için arkadaşlarınıza minnettar olmalısınız.

Lamar – Boşta Vlogger Lamar – Boşta Vlogger

YENİ İÇERİK OLUŞTUR

Oyuncuların, izleyicileri çekmek için yeni ve benzersiz içeriğin nasıl oluşturulacağını bilmesi gerekir. Daha spesifik olarak, Lamar – Idle Vlogger size her zaman kendi içeriğinizi geliştirmeniz için yeni fırsatlar sunar. Birçok yere gidin, herkesin görmesi için hepsini filme almak için birçok yeni şey keşfedin. Web sitenize daha fazla abone almak için yeni içerik paylaşın.

Meydan okumaya katılacak arkadaşlarınızı seçmelisiniz çünkü onlar size çok destek olacaklardır. Oyuncuların ortak bir yön geliştirmek için oyundan faydalı ipuçlarını kullanmaları gerekir. Oyuncuların ayrıca kamera açılarını değiştirirken ve doğru dönüş yönlerini kullanırken esnek olmaları gerekir. Daha spesifik olarak, ses kalitesinin seyircinin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için dublaj yeteneğinin odaklanması ve desteklenmesi gerekir.

DAHA FAZLA İZLEYİCİ ÇEKİN

Lamar – Idle Vlogger’da bu sefer dikkat etmeniz gereken nokta çok sayıda izleyici çekmek. Web sitenize kaydolan her kişi belirli bir miktar para alacak ve birçok kişi farklı miktarlarda para alacaktır. Bu fonlar, cihazları genişletmenize ve izleyicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmenize yardımcı olacaktır. Daha spesifik olarak, izleyicileri çekmek ve daha fazla abone çekmek için yeni içerik de eklemelisiniz.

Lamar – Boşta Vlogger Lamar – Boşta Vlogger

Zorluklar geçecek, ancak zaferler sonsuza kadar sürecek. Lamar – Idle Vlogger, benzersiz özelliklerini gözlemleyebilmeniz için oyun sırasında her zaman ilgi çekici şeyler yapar. Daha da ilgi çekici olan, her zaman tüm temel kriterlere uygun materyal geliştirmeniz ve böylece çok sayıda insanı çekmenizdir. Oyun, onları kolayca geçip geçemeyeceğinizi test etmek için sürekli olarak size zorluklar sağlayacaktır.

– Bu sıkıntı ve yoksulluğun üstesinden gelmenize yardımcı olacak fırsatlardan nasıl yararlanacağınızı bilin.
– Bugün dünyanın en etkileyici filmlerine ve kayıtlarına sahip ünlü bir Vlogger olun.
– Geniş bir kitleyi çekmek için haber, gizemli duyurular avlayın.
– Sosyal ağlarda fırtınalı açıklamalar yapmak için yeni içerik, yeni bilgiler keşfedin.
– Çok sayıda izleyiciyi çekin ve böylece başkalarının sizin için kaydolması için harika web siteleri kurun.


İndir (103MB)

Artık indirmeye hazırsınız Lamar ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir