LabBuster
LabBuster

LabBuster v1.1.9 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


LabBuster, dünyayı canavarların saldırısından kurtarma göreviyle oyuncuların cesur kahramanlar olmalarına yardımcı olur. Sahip olduğunuz silahları kullanın ve şiddetli savaşlara katılın.

Android Android Aksiyon
5 ( 869 puan )
Fiyat: $0
İsim LabBuster
Yapımcı LoadComplete
Tür Aksiyon
Boyut 59MB
Versiyon 1.1.9
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
LabBuster is the most famous version in the LabBuster series of publisher LoadComplete
Mod Version 1.1.9
Total installs 100,000+

İndir (59MB)

LabBuster, oyuncularına başka hiçbir oyunun yapamayacağı eğlenceli bir şey verebilen bir oyundur. Savaş alanında gerçeklerle dolu oyunlara ateş etme tutkusu olmayan biriyseniz, bu sizin için bir seçenek olacaktır. Oyun, atış hareketi yönünde geliştirilmiştir; son derece eğlenceli ve sevimli laboratuvar, karakterlere ve arka plana ilham veriyor.

Laboratuar Buster

DÜNYAYI KURTARACAK KAHRAMAN OLUN

LabBuster’a gelerek küresel güvenlik gücünün güçlü bir savaşçısına dönüşeceksiniz ve günlük işiniz insanlığa yönelik olası tehlikeleri önlemek. Bazı garip canavarların kaçması nedeniyle bir laboratuvarda şok edici bir olay oldu. Bu yeri istila etmeye ve hayatta kalan kalmayana kadar deneycilere saldırmaya başladılar.

Bu durdurulmazsa, belki de kısa sürede tüm dünyayı istila etmeye ve tüm insanları öldürmeye başlayacaklar. Tüm dünyanın güvenliğinin koruyucusu olarak, bu görevi üstlenmek kaçınılmaz olarak sizin olacaktır. Şimdi şiddetli savaşlara girmek ve önünüzdeki karmaşık zorlukların üstesinden gelmek için kendinizi silahlarla donatmanız gerekecek.

Laboratuar Buster Laboratuar Buster

CANAVARLARI TESLİM ETTİR

Biliyorsunuz, diğer oyunlardaki canavarlar oldukça korkutucu ve vahşi ama LabBuster ile şaşırtıcı derecede sevimli görünüyorlar. Ancak, sevimliliğin dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin çünkü amaç yine de hepsini yok etmektir. Lazer silahları veya top silahları gibi seçim yapabileceğiniz çeşitli silahlarınız olacak ve farklı bir güce sahip olacaklar. Canavarlara daha fazla hasar vermek istiyorsanız, silahlarınızı yükseltmek için parayı kullanabilirsiniz.

Canavarlar birçok yönden ortaya çıkacak ve sürekli olarak size kurşun sıkarak saldıracaklar, ancak elbette, kurşunlardan kaçınmak için akıllıca kaçın. Size bir kurşun isabet ederse, sağlık çubuğu tükenene kadar can kaybedersiniz, ölürsünüz. Hızlı geçebilmek için mermilerin yönünü gözlemlemek ve ardından mümkün olduğunca uzağa gitmek en iyisidir.

Laboratuar Buster Laboratuar Buster

ANA ÖZELLİKLER

– Çok yüksek yoğunluklu bir aksiyon tarzında inşa edilmiş ve büyük bir ilgi uyandıran bir oyun.
– Dramatik durumlarla son derece gerçekçi bir şekilde yapılandırılmış bir atış oyununa katılın.
– Ayar, canavarların test tüpünden kaçtığı laboratuvardan esinlenmiştir.
– Kaçan canavarlarla savaşmak için açıkça birçok benzersiz silah üretildi.
– Grafikler, en yüksek çekiciliği sağlamak için 3D yeteneklerle birleştirilmiş kurgu laboratuvarlarından esinlenmiştir.


İndir (59MB)

Artık indirmeye hazırsınız LabBuster ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir