Kuma Sushi Bar
Kuma Sushi Bar

Kuma Sushi Bar v1.1.1 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Oyun, aile işini devralırken sizi suşi yapımının eski gizemlerini öğrenmeye götürecek. Yemek yapmayı seven veya restoran işletmeciliği konusunda tutkulu biriyseniz Kuma Sushi Bar'ı kesinlikle seveceksiniz. Lezzetli yemekler pişirmenin yanı sıra resto

Android Android Oyun
5 ( 108 puan )
Fiyat: $0
İsim Kuma Sushi Bar
Yapımcı HyperBeard
Tür Oyun
Boyut 60M
Versiyon 1.1.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Kuma Sushi Bar is the most famous version in the Kuma Sushi Bar series of publisher HyperBeard
Mod Version 1.1.1
Total installs 50,000+
  • Sınırsız Para (etkinleştirmek için bir şeyler satın alın)


İndir (60M)

Oyun, aile işini devralırken sizi suşi yapımının eski gizemlerini öğrenmeye götürecek. Yemek yapmayı seven veya restoran işletmeciliği konusunda tutkulu biriyseniz Kuma Sushi Bar’ı kesinlikle seveceksiniz. Lezzetli yemekler pişirmenin yanı sıra restoranınızı da dekore etmeniz gerekiyor. Müşterileri çekmek ve restoranı daha ünlü kılmak için benzersiz lezzetlerle daha fazla yeni yemek yönetmeye ve yaratmaya çalışın.
Ve Suşi Barı

MÜKEMMEL YİYECEK PİŞİRİN

Kuma Sushi Bar’a gelen oyuncular, müşterilere hizmet etmek için inanılmaz yemekler pişirmek için Kumaki ayılarına katılacak. Oyuncular, herkese lezzetli yemekler sunmak için pişirme becerilerini mükemmelleştirmek için sürekli öğreniyor ve pratik yapıyorlar. Özellikle oyuncuların suşi yemeklerinde ustalaşmaları ve orijinal lezzetlerini korumaları gerekiyor. Veya restoranın menüsünü zenginleştirmek için yeni benzersiz lezzetlerle birçok yeni suşi yemeği yaratın.

Ve Suşi Barı

SİZİNLE DAHA AZ İŞİ PAYLAŞMAK İÇİN DAHA FAZLA HİZMET PERSONELİ İŞLETİN

Bu restoranı devralmaya başladığınızda, çok meşgul olmalısınız ve düzenlemeniz gereken çok şey var, bu nedenle işi halletmenize yardımcı olacak etkili yardımcılar kiralayın. Ayrıca suşi sanatına tutkusu olan ve kendilerini bu harika yemeklere adamak isteyen çalışanları da işe alabilirsiniz. Bu çalışanlar, iş yükünü azaltmanıza ve restoranı daha düzenli ve istikrarlı hale getirmenize yardımcı olacaktır.

BİRÇOK YENİ YEMEK YARATIN

Yaratıcı zekanız ile müşterilerinize yeni duygular getiren yeni tatlar ile yeni ve göz alıcı suşi yemekleri yaratabilirsiniz. Bu, menünüze renk katacak ve yalnızca restoranınızda bulunabilecek bir imza yemeği yaratacaktır. Ayrıca, suşi yapma becerilerinizi geliştirmeye ve restoranın müşterilerin kalbindeki konumunu iyileştirmeye çalışmanız da yardımcı olacaktır.

Ve Suşi Barı

ÇALIŞANLARIN HAYATI HAKKINDA BİLGİ EDİNİN

Sadece yemeklerin lezzetine ve restoranın güzelliğine değil, aynı zamanda çalışanların yaşamlarına da önem veriyor ve önem veriyorsunuz. Oyuncular, çalışanlarının birbirlerine karşı duygularını artıracak günlük hayat hikayelerini öğrenirler. Restoranın bu sayede daha karmaşık koşullara sahip insanlar için öncelik rejimleri vardır.

SON DERECE SEVİMLİ GÖRÜNTÜLERLE SEVİMLİ GRAFİKLER

Basit oyun ve etkileyici grafikler muazzam, eğlenceli bir oyun alanı yaratır. Kuma Sushi Bar, benzersiz tasarımları ve renkleriyle oyuncuların gözleri önünde rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. Böyle bir tasarımla oyuncular oyunun gerçekliğini daha çok hissediyor. Ses sistemi ve görüntüler son derece keskin ve canlıdır, herkese çekici ve çekici duygular getirir.

Ve Suşi Barı

ANA ÖZELLİKLER

  • Güzel müşterilere hizmet etmek için restoranın geleneksel lezzetini kaybetmeden, orijinal tadı olan harika yemekler pişirin.
  • Restoranı sırayla işleten bir işletme sahibi ve yetenekli bir restoran yöneticisi olun.
  • Bazı işleri kolaylaştırmanıza ve günlük hikayeleri hakkında birlikte öğrenmenize yardımcı olacak daha fazla personel alın.
  • Düzenli olarak suşi yapma becerilerinizi geliştirin ve suşi yapımının kadim gizemlerini ortaya çıkarın.
  • Etkileyici grafikler ile sevimli ve canlı görüntüler, oyunun çekiciliğini ve çekiciliğini yaratır.


İndir (60M)

Artık indirmeye hazırsınız Kuma Sushi Bar ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHyperBeard

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir