Kselebox
Kselebox

Kselebox v0.8.5 APK indir (Ücretsiz Ödüller) 2022


Kselebox eğlenceli bir sanal alan oyunudur ve o dünyada her şeyi yapabilir, roketler yapabilir ve diğer yerleri keşfetmek için uçabilirsiniz.

Android Android Simülasyon
5 ( 646 puan )
Fiyat: $0
İsim Kselebox
Yapımcı ONRI Studio
Tür Simülasyon
Boyut 69M
Versiyon 0.8.5
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Kselebox is the most famous version in the Kselebox series of publisher ONRI Studio
Mod Version 0.8.5
Total installs 100,000+

İndir (69M)

Kselebox, yapabileceğiniz birçok yaratıcı aktiviteye sahip benzersiz bir oyundur. Oyun, işçiliği yapmak ve aynı zamanda oyun mekaniğine alışmak için atanmış görevleri yerine getirmek için kullanabileceğiniz birçok öğeye sahiptir. Oyun ayrıca oyuncuların istedikleri her şeyi yapmak için kullanmaları için araçlar ve haritalar sağlar. Bu oyun oyunculara heyecan verici deneyimler ve keşifler getirecek.

Kselebox

OYUNCULARIN SEÇİMİ İÇİN ZENGİN ÖĞELER

Oyunun benzersiz bir sanal alan modu vardır, bu da istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz anlamına gelir. Örneğin, dünyayı dolaşmak için dev bir araba yapabilir veya güçlü bir roket yapabilir, bir ev inşa edebilir veya ne istersen yapabilirsin. 100’den fazla farklı öğe ile her şeyi kolayca yapabilir ve oyunun görevlerini tamamlayabilirsiniz. Veya zanaat için fikirleriniz biterse, daha yaratıcı fikirler elde etmek için oyundaki zorlu görevlere katılabilirsiniz.

Kselebox

İŞLEM İÇİN ÇEŞİTLİ ARAÇLAR

İşleri istendiği gibi yapmak için bir araç gereklidir. Oyun, oyuncuların kullanması için 10’dan fazla farklı araç sunuyor. 6 temel araç vardır: hareketli, döndürme pimi, sabitleme pimi, sinyal kablosu, iletişim kablosu ve sabit kablo. Nesneleri istediğiniz konuma sürükleyip bırakmak için taşıma aracını kullanabilirsiniz.

Ardından, pivot tutamaç, dönüşü engellemeden iki nesneyi bir arada tutmanıza yardımcı olur. Zımbalar, aralarındaki dönüşleri engellerken iki nesneyi bir arada tutmak için kullanılır. Sinyal kablosu, kaynağın tetikleme sinyalini bağlı nesneye uygun ve hızlı bir şekilde göndermenizi sağlar. Bilgi kaynağından size bilgi iletmek için iletişim kablosu. Sabit kablolar, sabit bir blok oluşturmak için nesneleri birbirine bağlamanıza olanak tanır.

Kselebox

ANA ÖZELLİKLER

  • Kullanıcıların basit ve kolay erişilebilir bir oyunla işçiliği için kullanmaları için 100’den fazla öğe sağlanmıştır.
  • Hareketli, döner pimler, sabitleme pimleri, sinyal kabloları, iletişim kabloları, sabitleme kabloları gibi üretimi destekleyen araçlar. Sağlanan yeni alet, sıvı kanalıdır.
  • Oyuncuların yeni dokular ve basit menü kontrolleriyle hiçbir fikirleri olmadığında yapabilecekleri 45’ten fazla görev.
  • Çiftlik, Uzay, Şehir, Deniz ve oyun dahil olmak üzere 4 Harita, oyuncuların aşamalı olarak keşfetmesi için düzenli olarak güncellenecektir.
  • Vücudun asit şırıngasına tepkisini değiştirin ve organizma hızla canlandırılabilir veya yenilenebilir.


İndir (69M)

Artık indirmeye hazırsınız Kselebox ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir