Kryss
Kryss

Kryss – The Battle of Words v7.57 APK indir (Sınırsız Güçlendirme) 2022

Kryss, eski İskandinav tarzından daha da geliştirmek ve optimize etmek isteyen sonsuz ilhama dayalı sıra tabanlı bir oyundur. Artık oyuncular, aynı bulmaca ve bulmacada diğer oyuncularla doğrudan rekabet edebilir ve bu, oyuncunun bir savaştaki gergin

Android Android Klasik
5 ( 922 puan )
Fiyat: $0
İsim Kryss
Yapımcı Word and Sudoku Games LLC
Tür Klasik
Boyut 86MB
Versiyon 7.57
MOD Sınırsız Güçlendirme
Orjinal Google Play
Kryss is the most famous version in the Kryss series of publisher Word and Sudoku Games LLC
Mod Version 7.57
Total installs 5,000,000+

Kryss, eski İskandinav tarzından daha da geliştirmek ve optimize etmek isteyen sonsuz ilhama dayalı sıra tabanlı bir oyundur. Artık oyuncular, aynı bulmaca ve bulmacada diğer oyuncularla doğrudan rekabet edebilir ve bu, oyuncunun bir savaştaki gerginliğini daha da artıracak ve daha hızlı beyin aktivitesini teşvik edecektir. Her savaş turundan sonra, gelecekteki savaşlarda üstünlük sağlamak için ödüller alacaksınız.

Kryss – Kelimelerin Savaşı

GÜÇLÜ SAĞ KOL

En son sürümle, yeni özelliklerin eklenmesi sayesinde bu oyunu çok daha ilginç bir şekilde rahatça yaşayabilirsiniz. En zor seviyelere sahip savaşlar, oyuncunun sabrını ve tahminini zorlamak için eklenir. Bununla kalmayıp, Kryss’i fethetmek için sağ eliniz olacak benzersiz Güçlendirmeler de getiriyoruz.

Çıkan her özel karakterle birlikte kimsenin kendisinden başka getiremeyeceği farklı etkileyici değerler olacak. Sunduğumuz özel yeteneklerden en iyi şekilde yararlanabilecek misiniz? Oyuncuyu bu kariyerde kurtaran koz olacak. Ne zaman bir karmaşaya saplansan, işe yarayacak, hatta bulmacaların cevaplarını hemen bulmana yardım etmek için kullanılacak.

Kryss – Kelimelerin Savaşı

Sadece bu da değil, madeni para sizi yüksek seviyelerde kurtarma rolünü oynadığında Kryss’in getirdiği eğlence sona ermedi; Artık oyuncular onu toplamaya hazır olabilir. Her savaş gerçekleştikten sonra oyuncular kesinlikle jeton alacaklar; ancak kazanırsanız, koleksiyona koyduğunuz jeton sayısı çok daha önemli hale gelecektir. Bu yüzden, ipuçlarını aramaya ve cevapları bulmaya hazır olmak için bunu bir motivasyon olarak kullanın.

Kryss – Kelimelerin Savaşı

BEYAZ SAYFADA CEVAP İHTİYACI VAR

Bu, birbirine karşı yarışan, aynı görüntü ile birlikte hafızayı, zekayı sorgulayan ve kontrol eden iki oyuncu arasındaki bir oyundur. Bu dünyaya girdikten sonra, Kryss tam ve anlamlı bir cümle oluşturmak için doldurmanızı bekleyen boş bulmacaları gözlerinizin önünde görüntüler. İlk olarak, oyuncu her turda sadece beş harf alacaktır. Rakibin sırası sonunda, onlar da sizinle aynı sayıda harf alacak ve sıra size gelecek. Ve böylece bir kazanan bulunana kadar.

Bu oyuna yeni alıştıysanız, zaman da oyuncular için büyük bir zorluk haline gelir. Sadece 1 dakika içinde bir süre düşündükten ve merak ettikten sonra harfleri yerleştirme işlemine başlayacaksınız. Henüz yüzeysel bir seviyede başlayan oyun ekranı ile 60 saniye çok sayılabilir ancak daha sonra 600 saniye bile anlaşılmaz.

Kryss – Kelimelerin Savaşı

BONUSUN FAYDALARI

Ancak Kryss, oyunculara bu dünyaya girdiğinizden bu yana edindiğiniz birikime dayalı benzersiz değerli çözümler sunuyor. Sana daha önce verdiğimiz ödülleri hatırla. Bu onların özel yeteneklerini ve güçlerini göstermeleri için doğru zaman. Bulmak istediğiniz kelimeyi her zaman %100 ipuçları ile tamamlayabilirsiniz; ayrıca, kademeli olarak tamamlamak için her turdaki harflerden biri olabilir.

  • Mükemmel bir cümle oluşturan harflerin harikalar diyarında kayboldum.
  • Sıra tabanlı bir oyun olarak, her tur için beş ayrı harf alırsınız.
  • Sadece 60 saniye içinde, cevabın bir parçası olduğunu düşündüğünüz mektuba elinizi koymalısınız.
  • Hayal gücü, akıl yürütme ve kelime bilgisi ile takım arkadaşlarınıza bire bir meydan okuyun.
  • Her savaş bittikten sonra para kazanın; Kaybetseniz de kazansanız da iki katından fazla olacaktır.


İndir (86MB)

Artık indirmeye hazırsınız Kryss ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir