Koloro
Koloro

Koloro v6.2.2 APK (VIP Kilidi Açıldı) indir


Koloro Mod APK, çektiğiniz görüntüleri temel gelişmiş düzenleme özellikleriyle değiştirmenize yardımcı olur. Uygulama özelliklerini kullanarak ince ayar yapmakta veya başka bir kullanıcının ürününden bir QR kodunu taramakta özgürsünüz.

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 546 puan )
Fiyat: $0
İsim Koloro
Yapımcı cerdillac
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 37.35 M
Versiyon 6.2.2
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Koloro is the most famous version in the Koloro series of publisher cerdillac
Mod Version 6.2.2

İndir (37.35 M)

Eğer bir fotoğraf tutkunuysanız, Koloro PRO MOD APK, şüphesiz kişisel olarak sizin için vazgeçilmez bir cihaz olacaktır. Aşağıda sunduğumuz en yeni varyasyonun yardımıyla, bu uygulamanın tüm özelliklerini tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Koloro Pro MOD APK

Geçmişte, önemli anları yakalamak istiyorsanız, kişilerin harekete geçmek için çok sayıda hantal kamera ekipmanı kullanması gerekiyordu. Ancak günümüzde teknoloji giderek daha fazla geliştiğinden, akıllı telefonlar, insanların her zaman, her yerde kolayca fotoğraf çekmelerine yardımcı olan, jilet keskinliğinde, küçük çözünürlüklü kameralarla birleştirilmiş olma eğilimindedir. Yavaş yavaş, talebi yakalayarak, görüntü değiştirme uygulamaları tanıtıldı ve giderek daha popüler hale geldi. Ve bugün herkese sevdiğim bir yazılım olan Koloro‘yu vermek istiyorum. Koloro’nun getirdiği harika özellikleri kullanmak şüphesiz sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Koloro’daki özellikler

Işık filtresi

Bugün piyasada neredeyse, modifiye edici uygulamalar genellikle ışık filtresi yönüne odaklanır. Her uygulamanın rakiplerle rekabet edebilmek için benzersiz benzersiz ve özel filtreleri vardır. Koloro alternatif olarak, uygulamanın vurgusu, insanların kullanması için işlevlerin tekdüzeliği olabilir.

Bu cihaz, insanların seçebileceği 800’den fazla farklı filtre sağlar. Coco filtresiyle görüntüler daha lüks ve modern olabilir. Ya da klasiği seviyorsanız Retro’nun peşine düşmek mümkün. Muhteşem sahil ile ilgili görüntüler, tüm taze yeşil tonlarla daha da harika hale geliyor.

Temel araçlar

Üretici Cerdillac, bu sektörde uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. Bu nedenle, birçok harika renk filtresi yapan profesyonel bir gruba sahipler. Ancak yine de düzenlemeyi kendiniz yapmak istiyorsanız, Koloro‘nun sunduğu araçlarla resimlerinizi manuel olarak düzenleyeceksiniz. Koloro, bir mobil fotoğraf düzenleme uygulamasının temel kaynaklarına tamamen sahiptir. Doğru oranı bulmak için kesmenin ve döndürmenin keyfini çıkarın. Otomatik yumuşatma, belirsiz bileşenler için tonlama, HSL, görünürlük, sıcaklık. Karşılaştırma, doku, tam tahıl artı için temel düzeltmeler.

Koloro‘nun sağladığı sonuçları daha da güzel resimler üretmek için kullanabileceksiniz. Klasik 8 mm filmdeki gibi sayısız güneş ışığı ve ışıltı sonuçları muhtemelen fotoğraflarınızı çok daha özel kılacaktır.

Filmi düzenle

Koloro ile ilgili en iyi şey, filmleri kolayca düzenleyebilmenizdir. Sadece video klibi kırpmanız ve ardından normal resim değiştirme gibi düzenleme ipuçlarını yapmanız yeterlidir. Çok basit, değil mi?

Kişiselleştirilmiş özel koleksiyon

İstediğiniz resim ve video klipleri özel galeriye kaydedeceksiniz. Koloro ayrıca birden fazla karşılaştırılabilir fotoğraf oluşturmak için hızlı bir şekilde kopyalayıp yapıştırmanıza olanak tanır. Bu özel koleksiyondan yararlanarak, yalnızca birkaç fare tıklamasıyla toplu kurtarma ve silme işlemi de yapabilirsiniz.

Android işletim sistemi için Koloro Pro MOD APK’sını indirin

Koloro Pro MOD APK % 100 ücretsiz olarak kullanılabilir. Makalenin altındaki web sitesine bağlantıya anında erişim, bu uygulamayı bilgisayar sisteminize hızlı bir şekilde yüklemenizi sağlayacaktır. Şimdi monoton fotoğraflarınızı eşsiz eserlere dönüştürelim!


İndir (37.35 M)

Artık indirmeye hazırsınız Koloro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdancerdillac

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir