KOF 2002 ACA NEOGEO
KOF 2002 ACA NEOGEO

KOF 2002 ACA NEOGEO v1.0 APK (Tam Oyun) indir


KOF 2002 ACA NEOGEO, NEOGEO tarafından yaratıldığı sırada güçlü bir çekiciliği olan klasik bir dövüş oyunudur. Artık oyun, oyun ortamına uyacak şekilde iyileştirildi ve yükseltildi.

Android Android Macera
4 ( 931 puan )
Fiyat: $0
İsim KOF 2002 ACA NEOGEO
Yapımcı SNK CORPORATION
Tür Macera
Boyut 86.16 M
Versiyon 1.0
MOD Tüm oyun
Orjinal Google Play
KOF 2002 ACA NEOGEO is the most famous version in the KOF 2002 ACA NEOGEO series of publisher SNK CORPORATION
Mod Version 1.0

İndir (86.16 M)

KOF 2002 ACA NEOGEO MOD APK, doğrudan en etkili rakipleriniz arasında savaşan bir çevrimiçi dövüş oyunudur. Çevrimiçi oyundaki vurgu, tonlarca nihai savaş aracı değil, her fırsatta becerikli kombinasyondur. Klasik oyunlardan oluşturulan basit oynanış, genellikle savaşmayı seven pek çok zihni cezbedecektir.

KOF 2002 ACA NEOGEO

FARKLI OYUN MODLARI

Eşsiz bir oyuncuysanız ancak bu göğüs göğüse dövüş çevrimiçi oyununu hiç denemediyseniz, fazla endişelenmeyin. Yapımcı, kesinlikle yavaş yavaş alışmanız ve seviyenizi güncellemeniz için size birçok seçenek verdi. Yepyeni insanlar için, ilk turlarda zahmetsiz modu kolayca seçebilirsiniz. Bundan sonra kendinizi deneme zahmetinizi kademeli olarak artırın, bu seçeneklerden faydalanmak için basit ipuçlarını bilerek yeteneğiniz ve mücadele tepkiniz önemli ölçüde artar. Ne kadar derine inerseniz, meydan okuma o kadar zorlaşır, birçok patronu yenmek istiyorsanız becerileriniz de kademeli olarak artmalıdır.

DÖVÜŞ KARAKTERLERİNİ ÖZELLEŞTİRİN

KOF 2002 ACA NEOGEO selamlar çok sayıda etkili patron ve en geniş figür seçimi. İnsanlar ortak bir karaktere karar verebilir, ayrıca savaşmak için kendi düşmanlarını da seçebilirler. Bu, oyuncuların savaşlarda ilgisiz kalmayacağı bu kişilik resimlerindeki çeşitliliktir. Miktar başına, savaşla ilgili izlenimi ve ruh halini iyileştirmek için başka bir karakter seçin. Savaşçılara mümkün olan en fazla heyecanı sağlayacak olan, görünüşte kolay olan bu yeniliklerdir.

KOF 2002 ACA NEOGEO

MÜKEMMEL BASİT AMA ZARARLAR

Ekranın en iyi kısmında 4 ana kontrol modu olacak, bunlar dövüş teknikleri mücadelesine yönelik en temel 4 yaklaşım. Bu doğrudan savaş kategorisine aşina olan birçok insan için çok yeni olmayacak. Ancak her modun tüm özelliklerini gerçekten kavramak gerçekten de oldukça zor. Bu nedenle, bu 4 kolay beceriyi asla hafife almayın. Güçlü rakiplerle çok fazla saldırı enerjisi harcamayın, bunun yerine mümkün olduğunca saldırılardan kaçının. Tükenene kadar bekleyin ve güçlü bir bastırma vuruşu yapın.

KOF 2002 ACA NEOGEO

YÜKSELTİLMİŞ SAVAŞ GÜCÜ

Havlu atmak yerine yenilmez bir savaşçısın, sendeleme ama var gücünle savaşmalısın. Oyuncular, kötü güçte en bol olan dövüş efektlerini toplu olarak oluşturmak için her hareketi birleştirmek için kişisel deneyimlerine güvenebilirler. Bu beceriler tek başına kullanılmamalı, birleştirilmeli ve birbirine bağlanmalıdır. Enerjinizi ustaca ve esnek bir şekilde nasıl kullanacağınızı anladığınızda, enerjinizin gerçekten katlandığını hissedebilirsiniz. Hoş olmayan ve koruyucu teknikleri doğaçlama yapmak için rakibinizin güç sütununu kendinizle birlikte gözlemleyin.

KOF 2002 ACA NEOGEO

GÜCÜNÜZ ZATEN EN BÜYÜK YAKLAŞIMI KULLANDIYSA

Bu, tüm rakipleri tamamen yere seren benzersiz bir gücü ortaya çıkarmak için birden fazla vuruşun bir karışımı olabilir. Eşsiz işlev genellikle rakibin enerjisini hemen sindirir ve onları hemen yok eder. En yüksek miktarlarda, enerji sütunlarının büyük çoğunluğundan kesinlikle kaçınmanız ancak rakibe asla saldırmamanız muhtemelen zor olacaktır. Çok fazla endişelenmeyin, şimdi göreviniz, rakibin gücünü mümkün olan en kısa sürede hızlı bir şekilde boşaltmak için bu en iyi devamı çağırmak olacak. Ardından, tüm gücünüzü, hepsine mutlak en korkunç karşı saldırıyı vermek için kullanın.

KOF 2002 ACA NEOGEO

MÜKEMMEL YAKLAŞIM BİR SAVAŞ DENEYİMİ ÜZERİNE YAPILACAK

Taktikler, her savaşta belirleyici unsur olmaya devam ediyor. Ancak yeteneklere ve silahlara sahip bir oyuncu olsanız da iyi bir strateji üretmek zahmetsiz değildir. Arena ile ilgili bilgi ve deneyim gerçek güç olabilir. Her vuruş, kendinizi bulmanıza yardımcı olacak anahtar olacaktır. Rakibinizi hızla yok etmek için tüm güçlü yanlarınızdan yararlanın. Savaş veya savunma, tüm seçimler size ait, bu yüzden seçiminizi akıllıca yapın.

ANA ÖZELLİKLER:

  • KOF 2002 ACA NEOGEO, dövüş aktivitelerini gerçekten seven hemen her oyuncu için süper klasik bir çevrimiçi oyundur.
  • İnsanların çevrimiçi oyundaki her zorluk derecesine aşina olması için çeşitli oyun ayarları.
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda canlı figür sizi şımarttı.
  • Dört önemli yönteme hakim olunması gerekir.
  • İki kat enerji sağlamak için hareketleri birleştirin.
  • Turun sonundaki en güçlü hamle size en büyük sürprizi ve heyecanı yaşatacaktır.
  • Oyuncunun savaşma gücüne dayalı olarak kendinize en iyi yöntemi geliştirin.


İndir (86.16 M)

Artık indirmeye hazırsınız KOF 2002 ACA NEOGEO ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSNK CORPORATION

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir