Kode
Kode

Kode v3.5.4.331 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Kode, cihazlarla ilgili web tarama etkinliklerini destekler ve çoğu sosyal ağ sitesi ve internet bağlantılı arama motoruyla ilişkili sanal alanda en iyi deneyimi sağlar. Görünüşü, seçilen içeriği indirme ve tarama sürecini iyileştirdiği için inanılma

Android Android Araçlar
4 ( 271 puan )
Fiyat: $0
İsim Kode
Yapımcı Mirmay Limited
Tür Araçlar
Boyut 100MB
Versiyon 3.5.4.331
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Kode is the most famous version in the Kode series of publisher Mirmay Limited
Mod Version 3.5.4.331
Total installs 100,000,000+

Kode, cihazlarla ilgili web tarama etkinliklerini destekler ve çoğu sosyal ağ sitesi ve internet bağlantılı arama motoruyla ilişkili sanal alanda en iyi deneyimi sağlar. Görünüşü, seçilen içeriği indirme ve tarama sürecini iyileştirdiği için inanılmaz derecede mükemmel. Yeni sürüm burada ve kullanıcılar için oldukça beklenmedik yenilikler getirmesinin yanı sıra eski sürümde yapılan hataların çoğunu düzeltmeyi vaat ediyor; hadi bunu öğrenelim!

CİHAZ KORUMASI

Kullanıcı herhangi bir bilginin dışarıya çıkmasını istemiyorsa, Kode IP kodunu gizleyerek belirli bir konumu maskelemenize yardımcı olabilir. Ardından, keşfedilme endişesi duymadan bir web tarayıcısı kullanabilirsiniz. Yüksek güvenlik, indirilen dosyalarınızın veya tarama geçmişinizin 3. taraflarla paylaşılmayacağı gerçeğine de yansır.

kod kod

PROFESYONEL ALANIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Birden çok öğeye göz atın ve sorunsuz bir hızda sık sık değişiklik yapın. İlgilendiğiniz ve sıklıkla ziyaret ettiğiniz bilgiler için sistem, en önemli önceliğiniz olan içeriği hatırlayacak ve gösterecektir! Aynı anda birden fazla sekmeyi başlatmakta zorluk çeken uygulama, tek tıklamayla istediğiniz sekmeler için tarama komutları verebilir.

İNDİRME SÜREÇ DESTEĞİ

İndirme komutunuzu yürütürken ayrı bir sekme açın; Kode, farklı belge türlerine göre aralarında özelleştirilebilen normal hız ve yüksek hız olmak üzere iki farklı hız türüne sahiptir. Ayarlarınızın başka bir bölümünden cihazınıza kaydettiklerinizi yönetin ve sayının çok büyük olup olmadığını bulmak için arama çubuğunu kullanabilirsiniz. Geçerli herhangi bir favorinin cihaza kaydedilme şansı vardır. Telefonunuzun arka planını süslemek için güzel resimleri kaydetmenin keyfini çıkarın!

kod kod kod

DİĞER ÖZEL ÖZELLİKLER

Çevrimiçi veya çevrimdışı oturum açma olarak, her zamanki gibi çalışabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Sağlanan kalite biçimi seviyeleri sizi daha fazla tatmin edecek; çok fazla zaman harcamadan bir video veya kısa film indirme deneyimi yaşayacaksınız. Cihazda depolanan tüm dosyaları bulabilirsiniz. Her ne ise, indirildikten sonra şifre korumalıdır ve bu harika! Yeni bir sayfaya yönlendirilmeden dosyaları doğrudan uygulamada açın ve keyfini çıkarın; Kod yapıyor.

İNDİR VE SÖRF YAPMAYA BAŞLAYIN

Kode, web’de gezinmenin risklerini ortadan kaldırarak sizi rahatsız etmeden veya tacizciler tarafından kesintiye uğratılmadan arama yapmak, indirmek veya haberleri basitçe takip etmek için özel bir alana sahip olmanızı sağlar. Bu, web sitelerini destekleyen, cihazınıza yükleyen ve geliştirdiğimiz yardımcı programın keyfini hızlı bir şekilde çıkaran lider uygulamadır. Aşağıda bırakılan incelemeler, sonraki sürümleri, indirmeyi ve deneyimi geliştirmemize yardımcı olacak!


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız Kode ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMirmay Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir