Koda Cam
Koda Cam

Koda Cam v2.3.2 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


Koda Cam-Photo Editor,1998 Cam, Koda Filter, HD Cam, kullanıcılara klasik fotoğraf efektlerini, geçmişin cesur renklerini vererek fotoğraflarınız için benzersiz bir nokta oluşturacak. Sadece bu da değil, onu her zamankinden daha basit ve verimli bir

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 616 puan )
Fiyat: $0
İsim Koda Cam
Yapımcı Analog Film Photo & Photo Editor & Camera
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 20M
Versiyon 2.3.2
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Koda Cam is the most famous version in the Koda Cam series of publisher Analog Film Photo & Photo Editor & Camera
Mod Version 2.3.2
Total installs 5,000,000+

İndir (20M)

Koda Cam-Photo Editor,1998 Cam, Koda Filter, HD Cam, kullanıcılara klasik fotoğraf efektlerini, geçmişin cesur renklerini vererek fotoğraflarınız için benzersiz bir nokta oluşturacak. Sadece bu da değil, onu her zamankinden daha basit ve verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Birçok yeni ve sıra dışı stille sizi 90’lar dönemine geri getirecek. Kendiniz için klasik film rengine sahip bir görüntü düzenlemeye ve oluşturmaya ihtiyacınız varsa bu uygulamayı göz ardı etmeyin.

Koda Cam-Photo Editor,1998 Cam,Koda Filtresi,HD Cam Koda Cam-Photo Editor,1998 Cam,Koda Filtresi,HD Cam

30’DAN FAZLA PROFESYONEL ANALOG FİLM FİLTRESİ SAĞLAYIN

Birbirinden güzel ve canlı renklerle 30’dan fazla film filtresi sunan Koda Cam sayesinde, kullanıcıların fotoğrafları için en sevdikleri rengi kendileri seçmelerine izin veriliyor. Memnun değilseniz, lütfen parlaklığı en makul seviyeye ayarlayın, doygunluğu ve kontrastı en güzel ve yeni olacak şekilde ayarlayın. Ayrıca bu uygulamada 20’den fazla farklı efekt gizlidir. Kendinize canlı bir renk tonu ile bir görüntü vermek ve izleyici üzerinde derin bir izlenim bırakmak için bu efekti kullanabilirsiniz.

GÜZEL KLASİK FİLTRENİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Koda Cam, 90’ların fotoğraflarını yeniden yaratan, lüks bir doğaya sahip birçok vintage filtreye sahip bir uygulamadır. Bu uygulamada bulunan animasyonlu özellikler ve efektler aracılığıyla düzenlemek için cihazınızdaki galeriden resimleri seçebilirsiniz. Fotoğraf düzenleme deneyiminiz ve estetik zevkiniz ile son derece canlı renklere sahip bir ürün yaratın ve çoğu insanın dikkatini çekin. Ardından, fotoğraflarınızın keyfini çıkarmak için aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın, sizi çok mutlu edecek bir sürü iltifat edecekler.

Koda Cam-Photo Editor,1998 Cam,Koda Filtresi,HD Cam Koda Cam-Photo Editor,1998 Cam,Koda Filtresi,HD Cam

HERKES İÇİN

Kolaylıkla, bu uygulama herkes için sağlar. Ayrıca indirmesi tamamen ücretsiz olan bir uygulamadır. Bu yüzden herkes, kendisi için en canlı ve görkemli klasik film renklerini yaratmak ve tasarlamak için bir kez kullanmayı denemeli. Üstelik çocuklardan yetişkinlere herkes, en güzel fotoğraf renklerini kendinize göre ayarlamak istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz sürece, en güzel uygulamayı binlerce markayı deneyimlemek ve keşfetmek için indirme hakkınız var.


İndir (20M)

Artık indirmeye hazırsınız Koda Cam ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAnalog Film Photo & Photo Editor & Camera

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir