Knowledge Book
Knowledge Book

Knowledge Book v1.9.9.9 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022


Bilgi kitabı, birçok öğretici, bilgi ve ek araç aracılığıyla kullanıcıların Minecraft'a hızla alışmalarına yardımcı olacaktır. Kısacası, dünyadaki yeni öğelerin her zaman bilgi veya kullanımlarını ararken her Minecraft oyuncusu için vazgeçilmez bir u

Android Android Kitaplar ve Referans
4 ( 721 puan )
Fiyat: $0
İsim Knowledge book
Yapımcı Astler
Tür Kitaplar ve Referans
Boyut 31MB
Versiyon 1.9.9.9
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Knowledge book is the most famous version in the Knowledge book series of publisher Astler
Mod Version 1.9.9.9
Total installs 100,000+

İndir (31MB)

Bilgi kitabı, birçok öğretici, bilgi ve ek araç aracılığıyla kullanıcıların Minecraft’a hızla alışmalarına yardımcı olacaktır. Kısacası, dünyadaki yeni öğelerin her zaman bilgi veya kullanımlarını ararken her Minecraft oyuncusu için vazgeçilmez bir uygulamadır. Kullanışlı bir şekilde, kullanıcıların en iyi deneyim için uygulamaları ve oyunları yan yana kullanmaları için mükemmel optimizasyona sahiptir.

Bilgi kitabı: zanaat, çeteler ve daha fazlası Bilgi kitabı: zanaat, çeteler ve daha fazlası

BASİT ARAYÜZ, SEZGİSEL BİR KÜTÜPHANE OLARAK HİZMET VERİR

Bilgi kitabının genel bakış arayüzü, kullanıcılara oyun oynamak için ihtiyaç duydukları tüm bilgilere hızlı erişim sağlamak için tasarlanmıştır. Bu, insanların aradıkları gerekli içeriği veya konuları filtrelemeleri için kullanışlı ancak basit özelleştirmeleri içerir. Arayüz ayrıca birçok kullanışlı kişiselleştirmeyle birlikte gelir ve bilgi ararken bile farklı kullanıcı deneyimleri yaratmaya yardımcı olur.

GENİŞ VE ÇOK YÖNLÜ BİR BİLGİ KAYNAĞI

Uygulamanın ana amacı, oyuncunun orijinal oyundaki tüm dünyalarda ilerlemesi için gereken tüm bilgileri veya talimatları sağlamaktır. Zaman içinde birçok etkileyici genişleme ile her şey düzgün bir şekilde organize edilmiş ve kararlıdır ve tüm öğeleri çeşitli modlarda listeler. Bireysel ihtiyaçlara bağlı olarak, kullanıcılar her alan için arama kapsamını kısaltmak için tüm kitaplığı özgürce özelleştirebilir.

Bilgi kitabı: zanaat, çeteler ve daha fazlası Bilgi kitabı: zanaat, çeteler ve daha fazlası

FAYDALI VE DETAYLI REDSTONE REHBERLERİ

Minecraft ile ilgili en havalı şey, karmaşık Redstone sistemidir ve Bilgi kitabı herkesi buna adanmış bir kategoriyle tanıştıracaktır. Kullanıcılar, kendi dünyalarında doğrudan uygulamak için özel talimatlarla olağanüstü işler arayabilirler. Sadece bu değil, insanlar Redstone alanına ait her öğenin her kullanımını öğrenebilir.

FİLTRELERLE YENİLİKÇİ ARAMA ARACI

Uygulamanın arama aracı, kullanıcılar kapsamlı arama yapmak yerine doğrudan belirli kategorilere gidebileceği için çok yönlü ve kullanışlıdır. Aynısı, kullanıcının aradığı gerekli öğenin orijinal adını bulamaması durumunda da geçerlidir. Elbette, arama motoru, doğrudan oyundayken en iyi oyun deneyimine sahip olmalarına yardımcı olmak için her zaman insanlarla birliktedir.

Bilgi kitabı: zanaat, çeteler ve daha fazlası Bilgi kitabı: zanaat, çeteler ve daha fazlası

ÖZEL OLARAK HER ŞEY HAKKINDA TAM BİLGİ

Bilgi kitabının bilgi sağlama yeteneği, ana işlevleri de dahil olmak üzere her şey düzgün bir şekilde görüntülendiğinde üstün ve eksiksizdir. Her öğeye bağlı olarak kullanıcı, hızlı bir şekilde toplamak veya aramak için işlevleri, üretim yöntemleri ve konumları hakkında daha fazla bilgi edinebilir. Bu bilgilerin eksiksiz olarak sağlanması sayesinde, kullanıcılar ilerlemelerini iyileştirmek için ihtiyaç duydukları öğeleri her zaman bulacaklardır.

MOBLAR HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Çeteler, Minecraft’taki tüm yaratıklar için genel bir formattır ve her birinin dünyayı daha canlı ve daha zengin hale getirmede rolü vardır. Kullanıcılar ayrıca, ister üst dünyada ister alt dünyada olsun, her belirli alandaki canlıların habitat zenginliğini filtreleyebilir. Bu bilgiler aynı zamanda insanların onları birçok amaç için yetiştirmeleri veya korumaları için gereken tüm ayrıntıları da sağlayacaktır.

Bilgi kitabı, insanların Minecraft oyunu hakkında en iyi hislere veya bilgiye sahip olmalarına yardımcı olmaktır. Bu aynı zamanda, dünyayı veya kişisel deneyimi çeşitlendirmek için her öğenin veya özel komutların kullanımlarını da içerir.

– Kullanıcıların Minecraft’taki her şey hakkında kapsamlı arama ve değerli bilgilere erişmeleri için kapsamlı bir bilgi ve kütüphane.
– Oyun ve işlevler hakkında daha fazla bilgi edinmek için belirli öğeler veya özellikler hakkında hızlı sonuçlar için çok yönlü ve sezgisel bir arama aracı.
– Kullanıcıların en iyi öğrenme deneyimlerine sahip olmaları ve bu karmaşık mekanizmaları keşfetmeleri için Redstone kullanımlarıyla ilgili sonsuz dersler ve rehberlik.
– Kullanıcıların davranışları ve yumurtlamaları hakkında daha fazla bilgi edinmeleri için çeşitli biyomların ve dünyaların çeteleri ve diğer yaratıkları hakkında ayrıntılı bilgi.
– Dünyanın gelişiminde herkesin yaratıcılığını genişletmek için oyun ve komut blokları hakkında mükemmel rehber.


İndir (31MB)

Artık indirmeye hazırsınız Knowledge book ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir