Knight War
Knight War

Knight War: Idle Defense Pro v1.1.9 MOD APK (Sınırsız Para/Yüksek HP) indir 2022


Dev canavarlar ülkenin güvenliğini tehdit ederken Knight War, krallığın kahramanları için yeni bir arayış başlatıyor. Oyuncular, birçok özel ödül almak için sonraki maçlarda onları birbirlerine karşı yönetecek.

Android Android Aksiyon
4 ( 709 puan )
Fiyat: $0
İsim Knight War
Yapımcı Criss Cross Games
Tür Aksiyon
Boyut 74MB
Versiyon 1.1.9
MOD Sınırsız Para/Yüksek HP
Orjinal Google Play
Knight War is the most famous version in the Knight War series of publisher Criss Cross Games
Mod Version 1.1.9
Total installs 10,000+
  • 1. MAX ATK Aralığı
  • 2. Yüksek HP
  • 3. Sınırsız Altın
  • 4. Sınırsız Elmas


İndir (74MB)

Knight War, krallığı korumak için seferin daha zor görevlerini üstlenmeniz için yeni rauntlar oluşturmaya başlıyor. Oyuncular kızgın devlerle yüzleşmek zorunda kalacaklar. Büyük bir güce ve destekleyecek küçük bir orduya sahip olduklarında belirli bir stratejiniz var mı? Yükseltilmiş sürüm için ödüller ikiye katlanacak ve şimdi başlarsanız size farklı teşvikler uygulanacak. Katılın ve stratejinizi uygulayın!

Knight War: Idle Defense Pro

EN GÜÇLÜ KAHRAMANLAR TAKIMINI OLUŞTUR

Knight War’ın dev canavarlarına karşı kampanyayı kazanmak için oyuncuların kendi kahraman takımlarını oluşturmaları gerekiyor. Beş pozisyon içerir; düşmanın zayıf noktalarına saldırmak için onları doldurmanız gerekecek. Doğanın kahramanı, krallığın etrafındaki küçük orduyla savaşmak için pozisyon alacak. Ateş çocukları, sihirli büyücüler ve melekler dev canavarlara karşı karşıya gelecekler. Nozulunda zehir bulunan yeşil ejderha, kahraman ekibini destekleyecek.

Knight War: Idle Defense Pro

ÖZEL SİLAHLARLA DONANIM

Sadece doğal güç kaynaklarına güvenmekle kalmaz, aynı zamanda Knight War’da kurduğunuz kahraman ekibinin de eşyalardan desteğe ihtiyacı vardır. Maçı tamamladıktan sonra alınan enerji iksiri, kahramanın becerilerini geliştirmenize yardımcı olacaktır. Saldırıları başlatmak için kullanılan silahlar birçok sihirli taşla yükseltilecek. Ayrıca, daha önemli hasara sahip yeni ekipman veya kılıç türleri oluşturmak da kabul edilebilir. Bu aktivitede özgürlüğü ve yaratıcılığı teşvik ediyoruz.

Knight War: Idle Defense Pro

SEVİYE BAZLI CANAVAR SİSTEMİYLE TANIŞIN

Knight War’da gerçekleşen savaşlar, dev canavarların gücü nedeniyle sizi tedirgin ediyor. Düşük seviyeden başlayarak oyuncu orta güçlerle karşılaşıyor. Kahraman ordusu yavaş yavaş becerilerini geliştirdikten sonra, daha yüksek seviyedeki canavarlarla karşılaşabileceksiniz. Birkaç özel maçta bile güçlü ateş yumruklarına sahip güçlü bir patronla savaşacaksınız. Ancak zorluk arttıkça alacağınız ödül sayısı da artacaktır.

ZOR GÖREVLERE ALIN

Knight War, oyunculara en özel görevleri verecek ve ödül olarak hazine sandıkları almak için tamamlamalarını gerektirecek. Güçlü bir kahraman ekibinin krallığını savunma hikayesini keşfedeceksiniz. Dev canavarlarla kader karşılaşmaları, güç kaynakları hakkındaki fikrinizi değiştirir. Kahramanların becerilerini geliştirme ve güçlendirme niyeti de hızla uygulandı. Harika bir deneyim ile eğlenin ve yorumunuzu bırakmayı unutmayın!

Knight War: Idle Defense Pro Knight War: Idle Defense Pro

ANA ÖZELLİKLER

– Savaş bittikten sonra alınan jeton sayısını iki katına çıkarmak, yükseltilmiş sürüm için benzersiz bir özelliktir.
– Doğa, ateş ejderhaları, melekler gibi benzersiz enerjilere sahip yüzlerden oluşan güçlü bir kahraman ekibi oluşturun…
– Sihirli taşlardan daha fazla silah ve enerji donatın, ücretsiz yaratıcı etkinliklerden silahları yenileyin, yeni güç türleri oluşturun.
– Krallık tarafından sipariş edilen bir dizi özel görevde canavarlarla yüzleşin, madeni para, elmas ve mücevher gibi ödüller almak için görevleri tamamlayın.
– Düşükten yükseğe canavarlarla tanışın, yüzlerce beceri ve kombinasyona sahip patronlarla yoğun savaşlar yapın.


İndir (74MB)

Artık indirmeye hazırsınız Knight War ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCriss Cross Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir