Knife Hit
Knife Hit

Knife Hit v1.8.12 APK (Sınırsız Para) indir 2022

Elbette herkesin bir sirki vardır, ister televizyonda ister sirkte olsun. Herkesi heyecanlandıran ve bittiğinde tebrikler veren oyunlardan biri de bıçak fırlatma oyunudur. Gerçekten de bu oyun her bittiğinde herkes rahatlıyor çünkü bira raflarına kat

Android Android Spor
5 ( 244 puan )
Fiyat: $0
İsim Knife Hit
Yapımcı Ketchapp
Tür Spor
Boyut 60MB
Versiyon 1.8.12
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Knife Hit is the most famous version in the Knife Hit series of publisher Ketchapp
Mod Version 1.8.12

Elbette herkesin bir sirki vardır, ister televizyonda ister sirkte olsun. Herkesi heyecanlandıran ve bittiğinde tebrikler veren oyunlardan biri de bıçak fırlatma oyunudur. Gerçekten de bu oyun her bittiğinde herkes rahatlıyor çünkü bira raflarına katılacak gönüllüler hala güvende.

knife hit apk indir modkiwi com 1 knife hit apk indir modkiwi com 2

Cep telefonlarındaki bir başka video oyunu, basit ve anlaşılması kolay oynanışı nedeniyle birçok insan tarafından popülerdir. Oyunlar şiddet içeren rol yapma oyunlarıyla dolu olsa da, eğlence ihtiyaçları olan ancak zaman sınırı olan veya oyun oynarken fazla düşünmekten hoşlanmayanlar için hala bunun gibi harika oyunlar var. Knife Hit oyun, sadece bıçak ve skor noktaları atmak zorunda, burada sorun ve sıkıntılarınızı dışarı floş muhtemelen stresli çalışma saatinden sonra sakinleşmek için mükemmel bir yoldur.

Oynanış

Knife Hit APK oyununun kurallarına alışmak kolaydır; bir çocuk bile 10p’de iyi oynayabilir. Depodaki tüm bıçakları fırlatırsın. Hepsini bir günlüğe başarıyla sabitledikten sonra kırılacak ve kazanacaktır. Tahta, elbette, ona fırlatmanız için hareketsiz durmaz, ancak öngörülemeyen bir hızda dönecektir, bu yüzden tam olarak atmak zordur. Bu nedenle oyun, elin gözlemlenmesinde ve yansımasında çok düzgün bir kombinasyon gerektirir. Sadece bir an başarısız olacaksın. Sabitlenmiş bıçaklara veya sivri uçlara vurursanız veya onları yeni tuttuysanız, kaybedenler olarak sayılırlar.

knife hit apk indir modkiwi com 3 knife hit apk indir modkiwi com 4

Bıçağı fırlatmaya karar vermeden önce uygun şekilde nişan almaya çalışın çünkü basıldığında artık geri çekilemez. Ancak ödüllendirici ödüller için hedefleyebileceğiniz hedefler var. Kesik elmalar kütüklerde mevcuttur ve tam bir eğik çizgiden sonra, seveceğiniz güzel görünümlere sahip yepyeni bıçağın kilidini açacaksınız. Elimde yeni silahlar tutsaydım eğlenceli olurdu, süblimasyon duyguları hiç şüphesiz eskisinden daha iyi olurdu, puanlar yükseliyor ve yükseliyor. Arka arkaya beş aşamadan geçtikten sonra, öncekilerden daha heyecanlı ve zorlu bir aşamaya gireceksiniz. Burada bir patronla savaşmanız gerekecek ve görünüşe göre onu yendikten sonra bir sonraki oyunda faydalı bonuslar alacaksınız.

Grafikler ve ses

Görünüşe göre rol yapma veya aksiyon oyunları gibi birinci sınıf 3D grafiklere sahip bir video oyunu talep etmek mümkün değil. Ancak ayrıntılar çok net ve güzel bir şekilde tasarlandığında grafik oynatıcının ihtiyaçlarını da karşıladı. Kilidi açılmış yeni bıçağı, daha önce kullanılan eski bıçaktan farklı olarak ayırt edeceksiniz. Günlüklerin hareketi, hızı ve hassasiyeti ile hitbox’ın yanı sıra, oyunun oynarken önemli bir sorun yaşamaması için her ayrıntıya kadar doğrudur.

Oyuncuların her zaman arkada kendilerini bekleyen garip ve güzel manzarayı keşfetmeye çalışmak istemelerini sağlamak için arka planın da rafine edilmesinden bahsetmiyorum bile. Ses, aynı zamanda, oyunda meydana gelen eylemleri ve etkileşimleri gerçekten canlandırdığı için oyuncuların dikkatini çeken oyunun güçlü yönlerinden biridir. Atışların doğruluğunu artırmak için en küçük hareketleri bile yargılamak için buna güvenebilirsiniz. En iyi şekilde yararlanın.

Sürümde yeni bir şey var

Bu sürümle, Ketchapp birçok şeyi yükseltti ve bazı yeni Knife Paketleri ekledi. Tabi ki MOD versiyonumuz ile ücretsiz olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca, birçok yeni seviye eklenir. Bunun Knife Hit’in şu ana kadarki en büyük güncellenmiş versiyonu olduğu söylenebilir. Zevk için şimdi indirin

Özetle

Sadece hafif ve oynaması kolay bir video oyunu olmasına rağmen, topluluktan gelen olumlu geri bildirimler ve istikrarlı bir indirme akışı ile dünya çapındaki birçok oyuncunun kalbini fethediyor. Sadece iki gün sonra oyunun sıcaklığı 500.000 indirmeye ulaştı ve takdire şayan bir sayı ve bu oyunu bir kez denemeye değer mi? Günlük stresi atmak için oyun saatleri ile iyi eğlenceler.


İndir (60MB)

Artık indirmeye hazırsınız Knife Hit ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKetchapp

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir