Klondike Adventures
Klondike Adventures

Klondike Adventures APK indir v2.92 (Sınırsız Enerji/Altın/Zümrüt) 2022

Klondike Adventures, gizemli bir yere giderken, farklı karakterlerle tanışırken ve verilen istekleri yerine getirirken sizi heyecan verici aktivitelere götürür. Ekin yetiştirebilir, ürünler toplamak için hayvanlara bakabilir ve çevrenizdeki şeylerden

Android Android Simülasyon
5 ( 970 puan )
Fiyat: $0
İsim Klondike Adventures
Yapımcı VIZOR APPS LTD.
Tür Simülasyon
Boyut 152M
Versiyon 2.92
MOD Sınırsız Enerji/Zümrüt
Orjinal Google Play
Klondike Adventures is the most famous version in the Klondike Adventures series of publisher VIZOR APPS LTD.
Mod Version 2.92

Klondike Adventures, gizemli bir yere giderken, farklı karakterlerle tanışırken ve verilen istekleri yerine getirirken sizi heyecan verici aktivitelere götürür. Ekin yetiştirebilir, ürünler toplamak için hayvanlara bakabilir ve çevrenizdeki şeylerden kaynak toplayabilirsiniz. Aynı zamanda oyuncular para kazanmak ve diğer insanların isteklerini tamamlamak için ürünleri de taşıyabilirler.

Klondike Maceraları

GİZEMLERLE DOLU BİR ÜLKEYİ KEŞFEDİN

Klondike Adventures dünyasına geldiğinizde garip bir noktayı fark edeceksiniz ki her yer kar ve bulutlarla kaplı. Böylece içinde ne olduğunu bilemeyecek ve onu keşfetmek için zaman ve enerji harcayacaksınız. Ulaşabileceğiniz yeşil alan ağaç dikmek için kullanılabilir ve bu garip alanda hayatınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, bu oyunda yeniden inşa etmeniz gereken birçok şey olacak.

Oyuncular bu oyunu diğer çiftlik oyunlarıyla aynı genel perspektiften gözlemleyecek ve istedikleri herhangi bir öğeye özgürce dokunabilecekler. Aynı zamanda, bu nesneler üzerinde bir etki yapabilmek için gereken enerji miktarını da göreceksiniz. Karşınıza çıkan karakterler olacak ve oyunda farklı roller üstlenecekler. Elbette isteklerinizi alacaklar ve hızlı bir şekilde yerine getirecekler.

Klondike Maceraları

BİTKİ YETİŞTİRİN, HAYVANCILIK YETİŞTİRİN VE TARIM ÜRÜNLERİ TOPLAYIN

Klondike Adventures’a başladığınızda, bazı hayvanlar ve belirli bitkilerin yetiştirilebileceği alanlar göreceksiniz. Yeni bir bitki ekerken ve hasat edilene kadar bir süre beklerken oyuncular için zorlu bir deneyim. Aynı zamanda, bulduğunuz hayvanların size en iyi ürünlerini getirebilmeleri için yiyeceğe ihtiyaçları olacaktır. Elbette bu ürünlerin hepsi bu oyunda para karşılığında kullanılıyor.

Bir dağıtım panosu bulacaksınız ve bu panoda karşılamanız gereken gereksinimler ve ödüller olacak. İstediğiniz talebi seçebilir ve şu anda sahip olduğunuz ürün sayısıyla eşleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, bu gereksinimlerin sayısı oyunun başındaki gibi sadece iki değil, sürekli olarak görünecek ve karşılaşacağınız yeni ürünlerin görünümüne karşılık gelecektir. Bu yüzden egzotik bir yerdeyken uzun bir gelişme olacak.

Yukarıda bahsedildiği gibi, yeni bir alanın kilidini açabilmek için bazı nesnelerle etkileşime geçmeniz gerekecek, örneğin bir süt ineği bulabilmek için bir buzdağını yok etmek gibi. Aynı zamanda, kaynakları toplamak için öğeleri keşfetmek veya temizlemek için enerjinizi kolayca kullanabilirsiniz. Daha fazla odun toplamak için bir ağacı kesebilirsin ve odun, çatısı olmayan bazı evleri onarmak için gerekli bir kaynaktır.

Klondike Maceraları

GÖREVLERE DEVAM ET VE YENİ YERLERİ KEŞFET

Klondike Adventures’taki keşif, tamamen farklı ilerlemelere sahiptir, çünkü ihtiyaç duydukları enerji farklı olacaktır. Spesifik olarak, bazıları çok fazla enerji, bazıları ise biraz enerji gerektirecektir, bu nedenle keşif sırasında doğru hedefi seçmeniz gerekecektir. Normal aktiviteler sırasında seviye atladıkça mana limitiniz artacaktır.

Herhangi bir oyuncunun görmezden gelemeyeceği bir nokta, karşılaşacağınız çeşitli görevlerdir. Birkaç karakterden gelen istekler bulacaksınız ve bunların içinde genellikle yerine getirmeniz gereken daha küçük istekler olacaktır. Aynı zamanda, bu gereksinimlerin davranışı çeşitlidir ve gereksinimlerin itici unsuruyla ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Bu yüzden sizi bekleyen birçok sürpriz olacak.

Klondike Maceraları

Oyuncular, göze çarpan bir yerde heyecan verici bir yolculuğa çıkacaklar:

  • Oyuncunun önünde görünen konum, oyuncunun enerjisini keşfetmek için harcayacağı büyük ama kapalı bir bulut ve kar alanıdır.
  • İklime uygun alanlar, teslimat gereksinimlerini karşılamak için kullanılacak hayvanları ve ürünlerini yetiştirmek ve bakımını yapmak için kullanılır.
  • Yeni bir ürüne ulaştıkça bu istekler zamanla artmaya devam edecek ve bu garip yerde birçok şeyin düzeltilmesi gerekiyor.
  • Enerjinizi ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz elementleri toplamak için kullanacaksınız ve seviye atladıkça enerji limiti artacaktır.
  • Bazı karakterler sürekli olarak sizin için küçük isteklerde bulunur ve ödülü almayı tamamlamanız gerekir.


İndir (152M)

Artık indirmeye hazırsınız Klondike Adventures ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVIZOR APPS LTD.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir