Klondike Adventures
Klondike Adventures

Klondike Adventures v2.103 APK (En Son Sürüm) indir

Klondike Adventures, çiftçilik yaparak ve hayvancılık yaparak hayatınızı geliştireceğiniz bulutlar ve karla dolu bir yeri önünüze açıyor. Beğendiğiniz binaları onaracak ve yeni yerlerin kilidini açacaksınız.

Android Android Oyun
4 ( 553 puan )
Fiyat: $0
İsim Klondike Adventures
Yapımcı VIZOR APPS LTD.
Tür Oyun
Boyut 145.13 M
Versiyon 2.103
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Klondike Adventures is the most famous version in the Klondike Adventures series of publisher VIZOR APPS LTD.
Mod Version 2.103

Klondike Adventures Hakkında

Klondike Adventures APK, fantastik ve ilginç bir macera başarı oyunudur. Dev bir kar fırtınası tarafından tamamen yok edilen araziyi kazıyarak yeniden inşa edeceksiniz, kasabayla ilgili ilk sorunu düzeltmek, iç huzurunu yeniden yaratmak için tüm değerli eşyaları bulmakla görevlendirilebilirsiniz. Birkaç beyin kırma oyunuyla burada yaratıklar ve insanlar için ikamet edin.

Her karakterin hareketlerini kolayca kontrol edin

Bu kişiliğin tüm tekniklerini oyun içerisinde herhangi bir aktivite kısıtlaması olmadan yönetmekte özgür olabilirsiniz. Yakacak odun toplayın, mağaralara girin, her yerden eşya toplayın ve karakterinizin hareketinin yanı sıra sahip olduğunuz kaynakların yardımıyla istediğiniz engelleri yok edin. Oyunun video oyun kullanıcı arayüzünde, karakterin hareketleri vahşi hayvanlara karşı koruyucu teknikler uyguluyorsa sağ, yoksa kalan gibi düzenlenmiştir.

klondike adventures 1 klondike adventures 2

Çok sayıda zorlukla karşı karşıya

Her öğeyi kendi başınıza bulmanız ve kesinlikle hızlı alternatifler yapmanızı isteyen çok sayıda beklenmedik durumla uğraşmanız gerekecek. Kar fırtınasının zarar verdiği araziyi yeniden inşa etmekle kalmaz, aynı zamanda haydutlar hayatlarını tehdit ettiğinde kondüktörü de kurtarırsınız. Birçok günlük hayatı kurtarmak için harcamaya mı karar vereceksiniz yoksa buradaki insanların hayatını kurtarmak için haydutlarla savaşmayı mı seçeceksiniz? Ayrıca, öğeleri tamamen keşfetme yeteneğinizin bir sonucu olarak geri yüklemenizi isteyen harap olmuş evleri ve harap olmuş şeyleri elle onarmanız gerekecek. Bulabildiğiniz kadar çok ürün bulmanıza yardımcı olması için pusulayı ve haritayı kullanın.

Öğe toplama seçeneği

Bulunduğunuz yerde yetersiz şeylere dayanamazsınız. Yiyecek kaynakları, evler için inşaat malzemeleri, normal su, karlı zamanlarda ısıtıcılar başta olmak üzere önemli şeyleri bulmak için haritadaki tüm konumlara gitmeniz gerekecek. Keşfettiğiniz her ürün, başarı ve konut yaratma sürecinde birlikte çalışacak yeni bir ürün üretmek için birleştirme arzunuzu gerçekleştirebilir.

klondike adventures 3 klondike adventures 4

Başka bir arazi geliştirin

Yıkılan topraklarla ilgili araştırma yaparak keşfettikleriniz sayesinde, insanların yeni bir hayata kavuşması için tüm yaşam alanlarını yeniden inşa etmeniz gerekiyor. Seçtiğiniz işletmeleri, hastaneleri, çiftlikleri ve diğer birçok yeni yeri geliştirin ve inşa ettiğiniz yatak tabanını kullanarak para kazanın. Araziyi nasıl yeniden inşa etmeyi seçtiğinize bağlı olarak kesinlikle bir ülke veya kasaba hayatı yaşayacaksınız. Sadece bu da değil, örneğin inekleri sağmak, beslediğiniz hayvanlar söz konusu olduğunda yiyecek bulmak gibi evcil hayvanlara bakmanın ömrünü de hissedebilirsiniz.

Grafikler ve ses efektleri

Sürekli değişen bir geçiş çerçevesiyle yüksek kaliteyi nefes kesici çevrimiçi oyun gölgesine adamış, güzelce oluşturulmuş 3B çizimler, insanlara çeşitli manzara deneyimleri getiriyor. Nazik vokallerle ses efektleri, belki de belirgin değil artı tehlikede olduklarında ve kurtarmanıza ihtiyaç duyduklarında kadın ve erkeklerin çığlıkları.


İndir (145.13 M)

Artık indirmeye hazırsınız Klondike Adventures ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVIZOR APPS LTD.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir