Kiwi VPN
Kiwi VPN

Kiwi VPN v38.20.12 APK + MOD (Sınırsız Para, ADS Yok) indir 2022

Kiwi VPN, kullanıcılara dünya çapında kişiselleştirilmiş sunuculara bağlanırken ve hatta yerel IP'yi değiştirirken muazzam avantajlar sunan mutlak güvenlik ve sınırsız hıza sahip olağanüstü bir VPN konektörüdür.

Android Android Araçlar
5 ( 620 puan )
Fiyat: $0
İsim Kiwi VPN
Yapımcı Super VPN Solution
Tür Araçlar
Boyut 19M
Versiyon 12
MOD Sınırsız Para, ADS Yok
Orjinal Google Play
Kiwi VPN is the most famous version in the Kiwi VPN series of publisher Super VPN Solution
Mod Version 12
Total installs 5,000,000+

Kiwi VPN, kullanıcıların kolay ancak basit işlemlerle dünyadaki herhangi bir VPN sunucusuna bağlanmasına yardımcı olan özel bir araçtır. Bu sayede herhangi bir gözlemden kaçınabilir ve herhangi bir şey yayınlarken en iyi deneyime sahip olmak için hızlı hız gibi harika avantajlar elde edebilirler. Sadece bu değil, kullanıcıları her zaman interneti kullanmanın sonsuz mucizesine kaptırmak için birçok zengin ve üstün özelleştirme ile birlikte gelir.

Kiwi VPN Bağlantısı IP Değiştirici

ÇEŞİTLİ AMAÇLAR İÇİN VPN SUNUCULARINI KULLANIN

VPN, kullanıcıları dış dünyadan izole etme, ancak anonim olarak da olsa internetin tüm avantajlarından yararlanma becerisine sahip Sanal Özel Ağ anlamına gelir. Bu arada, Kiwi VPN, bölgedeki herhangi bir VPN sunucusuna bağlanma konusunda birçok özelleştirmeye sahip olduğu için konsepti daha müreffeh ve gelişmiş hale getiriyor. Herkesin amacına bağlı olarak uygulama, en gelişmiş ve güvenli VPN’ler aracılığıyla kullanıcının bağlantısını geliştirmek için her şeyi yapacaktır.

GENİŞ ÖZELLEŞTİRME İLE HERHANGİ BİR VPN’E BAĞLANIN

Uygulama için herhangi bir sunucuya bağlanmak basittir ve kullanıcı, sonuçları anında veya daha fazla değiştirmek için bağlantı sürecini değiştirebilir. Belirli sunuculara bağlanarak, kullanıcıların tüm verileri veya internet profilleri önemli ölçüde değişecek ve tüm faaliyetlerini sunucularla senkronize edecektir. Ayrıca, bir VPN rahatlığıyla birçok gerekli amaca ulaşmak için otomatik veya manuel olarak herhangi bir yere doğrudan bağlanabilirler.

Kiwi VPN Bağlantısı IP Değiştirici

HİÇBİR SINIRLAMASIZ SINIRSIZ İNTERNET HIZI

Kullanıcı herhangi bir VPN’e bağlandığında, Kiwi VPN tüm internet kısıtlamalarını otomatik olarak kırar ve kullanıcıya daha önce hiç sahip olmadığı birçok yeni hız verir. Sadece bu da değil, her şey tamamen ücretsiz, ancak çok fazla gereksiz tüketimi önlemek için tüm kullanıcı verilerini kaydetmek için mükemmel bir optimizasyon var. Ayrıca, herkesin olağanüstü internet hızlarıyla en iyi deneyimi yaşaması için ping veya gecikmenin büyük ölçüde iyileştirilebildiği oyun oynama sırasında da yararlıdır.

DAHA KOLAY BAĞLANTI İÇİN SUNUCU LİSTELERİNİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Kullanıcılar bu uygulamayı kullanırken sık sık birden fazla sunucuya bağlanırsa, gelecekteki bağlantılar için bir sunucu listesi oluşturabilirler. Bu listede ayrıca birçok ilginç özelleştirme var ve kullanıcılar, VPN’lere bağlanmadan sunucularla etkileşim kurarak IP adreslerini doğrudan değiştirebilir. Ayrıca, otomatik bağlantı da listedeki sunuculara öncelik vererek herkesin kullanım deneyiminde mutlak esneklik sağlar.

Kiwi VPN Bağlantısı IP Değiştirici

SINIRLI WEB SİTELERİNDEN HERHANGİ BİR DOĞRULAMADAN GEÇİN

Dünya çapında bulunan sunucular aracılığıyla, kullanıcılar tüm sınırlamaları özgürce aşabilir ve herhangi bir web sitesine erişebilir. Kiwi VPN, bir kullanıcının internet profilini, algılamadan rahatça kaçınmalarına ve sokağa çıkma yasağı içeriğine, uygulamalara ve web sitelerine erişmelerine yardımcı olmak için değiştirir. Tabii ki, tüm faaliyetleri kolay erişim için dikkatlice gizlenir ve hatta internet hızı korunur veya hiçbir şey değişmez.

BAĞLANTIYI GELİŞTİRMEK İÇİN ÖZEL AYARLARI KAYDET

Uygulamadaki her sunucu, kendilerini diğerlerinden rahatça ayırmak için birçok etkileyici, kapsamlı özelleştirmeyle birlikte gelir. Bu, herkese açık bir wifi bağlantısındayken tüm verilerinizi korumayı veya her şeyi güvenilir bulut depolama alanında depolamayı içerir. Ayrıca, kullanıcılarla sabit LAN’lar aracılığıyla bağlantı kurabilir ve birlikte en iyi internet kalitesine sahip herhangi bir oyunun keyfini çıkarabilirler.

Kullanıcılar tüm işlevlerde güvenilir ve çok yönlü bir VPN uygulaması arıyorsa, Kiwi VPN en iyi seçeneklerden biridir. Kullanıcının internet hızı da sonsuz ve sınırsızdır, bu da onlara herhangi bir şeyi yayınlama veya iyi internet hızı gerektiren etkinlikleri gerçekleştirme özgürlüğü verir. Her şeyden önce, sistemindeki kişiselleştirmeler, kullanıcıların internete bağlanmak veya keşfetmek için kullanıcı deneyimini değiştirmesi veya iyileştirmesi için karmaşık ve etkilidir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Kullanıcıların internet profilini kolaylıkla değiştirmek için hızlı ve rahat erişim için muazzam VPN sunucuları dünya çapında yayılmıştır.
  • Birden çok amaç için belirli bir VPN’ye bağlandığında hızlı ve sınırsız internet hızı ve hatta mobil veri tüketimini azaltır.
  • Kısayollar için VPN bağlantı listelerini kişiselleştirin veya gelecekteki bağlantı için hızlı organizasyon yapın veya çeşitli yerleşik ayarları değiştirin.
  • Çeşitli güvenlik veya web sitelerinin kısıtlamalarından geçmek için tüm internet profilini değiştirerek her şeyin keyfini sonuna kadar çıkarın.
  • Kişiselleştirilmiş LAN ayarları aracılığıyla arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve maksimum hız ve mükemmel optimizasyon ile birlikte çevrimiçi-yerel oyunlar oynayın.


İndir (19M)

Artık indirmeye hazırsınız Kiwi VPN ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSuper VPN Solution

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir