Kitty Cat Tycoon
Kitty Cat Tycoon

Kitty Cat Tycoon v1.0.42 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Süper küçük karakterlerden, sevimli kedilerden yapılmış süper minik boyutlarda başyapıtların keşfine adım atmaya hazırsınız. Kitty Cat Tycoon, süper sevimli iç tasarımlar yaratmanız için size kapıyı açacak yer. Bununla da kalmıyor, bu yer onları üret

Android Android Simülasyon
4 ( 539 puan )
Fiyat: $0
İsim Kitty Cat Tycoon
Yapımcı mafgames (Idle Games Tycoon Games)
Tür Simülasyon
Boyut 108M
Versiyon 1.0.42
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Kitty Cat Tycoon is the most famous version in the Kitty Cat Tycoon series of publisher mafgames (Idle Games Tycoon Games)
Mod Version 1.0.42
Total installs 1,000,000+

İndir (108M)

Süper küçük karakterlerden, sevimli kedilerden yapılmış süper minik boyutlarda başyapıtların keşfine adım atmaya hazırsınız. Kitty Cat Tycoon, süper sevimli iç tasarımlar yaratmanız için size kapıyı açacak yer. Bununla da kalmıyor, bu yer onları üretiyor ve tanıdıktan yeniye doğrudan müşterilere satıyor. Ayrıca aldığınız paraya kedi kostümü veya malzemeleri yatırımına eklenecektir.

pisi kedi kralı

SICAK NOEL AĞAÇLARIYLA YENİ NOEL ETKİNLİĞİ

Kedi dünyasının Noel gibi olayları sevdiğini düşünüyor musunuz? Yeni güncellenen sürüme gelince, oyuncuların güzel Noel atmosferinin tadını çıkarabilmeleri için size birkaç Noel ağacı daha getiriyoruz. Bununla da kalmayıp, çam ağacının yanında Noel, bu yılın sonunda şenlik havasının tipik renkleriyle bir melodi eşliğinde her yere dağılmış beyaz kar tanelerinin gölgesi olmadan olamaz.

YENİ VERSİYON BİRÇOK YENİ SEVİYE VE YENİ KARAKTER GETİRİYOR

Kitty Cat Tycoon ayrıca oyunculara fethetmenize izin veren beş yeni seviye sunuyor. Bununla birlikte, 6 yeni kedinin ortaya çıkması, yeni yılda birçok kez fabrikanızın verimliliğini artırmaya yardımcı olmak için insan kaynağını artırmayı vaat ediyor. Ayrıca, kedilerle birlikte, önemli fabrika partilerinde giymeniz için çok uygun, yıl sonu festivali için yeni renkli kostümler var.

pisi kedi kralı

SINIRSIZ MOBİLYA TASARIM OLANAKLARI

Sevimli kedilerin mobilya başyapıtları yaratabileceğini hiç hayal ettiniz mi? Kitty Cat Tycoon’a geldiğinizde, sınırsız yaratıcı fikirlerinizi her şey gerçekleştirebilir. Burada, gerçek bir zanaatkar olma deneyiminin keyfini çıkarmanız için inanılmaz gerçekçi bir ürün yaratmak için her aşamayı simüle ediyoruz. Artık her iç tasarım öğesi parmaklarınızın ucunda.

MÜKEMMEL İŞLEVSEL BİR MAKİNE İÇİN MÜKEMMEL KARAKTERLER YAPAR

Bu türünün tek örneği el sanatları mağazasında, çalışmalarında olumlu bir tavır ve titizlik gösteren güvenilir karakterlerle tanıştığınız için şanslısınız. Sadece bu değil, İran kedisi Anh Dong’un görünüşü de dahil olmak üzere harika ve sevimli insanlar. Size coşkulu mobilyalar için malzeme sağlama konusunda uzmanlaşacak kedilerdir. Ayrıca Miss Cheeze’nin varlığını nasıl unutur, Cheeze kedisi tasarım görevini üstlenir.

pisi kedi kralı

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SİZİN TEMEL MİSYONUNUZDUR

Bununla da kalmayıp Kitty Cat Tycoon, size kendi ekibiniz tarafından tasarlanan mobilyaların satıldığı özel bir butik de sunuyor. Kara kedi Kardeş Tuxedo bu işi resmi olarak üstlenecek. Doğrudan müşterilerle çalışacak, ihtiyaçlarını alacak, danışmanlık ve mobilya üretimine başlayacaksınız. Tamamlandığında, müşterinin kapısına teslim etmek için bir personel ekibi kiralayabilirsiniz.

ŞİMDİ CAT COINS ALIN VE MAĞAZANIZI VEYA KENDİNİZİ GELİŞTİRMEYE BAŞLAYIN

Müşterileriniz mağazanızdan gelen tasarımlardan memnun kalırsa, tasarımcıların harcadığı emek ve zaman için size makul bir miktar ödeyeceklerdir. Şirin bir kedi çıktı. Bu ilgi kaynağı ile iki ana amaç için kullanabilirsiniz. Özellikle Kitty Cat Tycoon, ana işinize hizmet etmek, mağazanızı geliştirmek ve kişisel markanızı oluşturmak için daha fazla malzeme satın almaya yatırım yapmaya devam etmenize olanak tanır. Ayrıca oyuncular karakter için çeşitli kostümler ve aksesuarlar da satın alabilirler.

pisi kedi kralı

  • Sınırsız yaratıcılığa sahip sevimli kedi dükkanında el yapımı mobilya tasarımcıları ekibine katılın.
  • Mümkün olduğu kadar çok mobilya ürününe danışarak ve satarak ve bunları doğrudan müşterilerin evlerine teslim ederek mükemmel bir satış elemanı olun.
  • Bay Calion, kedi Calico’nun görünümü de dahil olmak üzere güvenilir ve inanılmaz yetenekli kedilerle tanışın…
  • Becerilerinizi geliştirin ve Cat Manager’ın kişisel markalaşma için uygun koşullar yarattığı kadar çok kart toplarken kedileri yönetin.
  • Kedi Paraları sayesinde sevimli kedileri sadece onlar için özel kıyafetlerle süsleyin.


İndir (108M)

Artık indirmeye hazırsınız Kitty Cat Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanmafgames (Idle Games Tycoon Games)

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir