Kitchen Timer
Kitchen Timer

Kitchen Timer v4.5.4 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Randevu saatinizi unutmamak veya geç kalkmamak için hemen Kitchen Timer'ı indirip kullanmalısınız. Sınırsız zamanlayıcı ve alarm özellikleri ile kullanıcılar randevu saatini unutma endişesi yaşamadan her şeyi özgürce yapabilirler. Uygulama ayrıca kul

Android Android Araçlar
5 ( 974 puan )
Fiyat: $0
İsim Kitchen Timer
Yapımcı Maxim Kabluka
Tür Araçlar
Boyut 9.9M
Versiyon 4.5.4
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Kitchen Timer is the most famous version in the Kitchen Timer series of publisher Maxim Kabluka
Mod Version 4.5.4
Total installs 1,000,000+

İndir (9.9M)

Randevu saatinizi unutmamak veya geç kalkmamak için hemen Kitchen Timer’ı indirip kullanmalısınız. Sınırsız zamanlayıcı ve alarm özellikleri ile kullanıcılar randevu saatini unutma endişesi yaşamadan her şeyi özgürce yapabilirler. Uygulama ayrıca kullanıcılar için gündüz ve gece modları sağlar ve bu uygulamanın getirdiği harika hissi yaşayacaksınız.

Mutfak zamanlayıcısı

YÜKSEK HASSASİYETLE ZAMAN DURDURMANIZA YARDIMCI OLUR

Zamanlayıcı, Mutfak Zamanlayıcısı için gerekli ve vazgeçilmez bir kullanımdır. Özellik ile kullanıcı, belirli aktiviteleri çalıştırdığınız veya gerçekleştirdiğiniz zamanı belirleyebilir. Uygulamanın kronometre modu inanılmaz derecede doğrudur ve görevleri gerçekleştirmenin ne kadar sürdüğünü ölçmenize yardımcı olur. Bir koşu yarışmasında, kaç dakika koştuğunuzu görmek istersiniz ve bu, koşu sürenizi ölçmenize yardımcı olarak, kullanıcıların bir şeyi yapmanız için gereken süreyi ölçmesini daha kolay ve kullanışlı hale getirir.

GERİ SAYIM ZAMANLAYICI MODU SAĞLAR

Bu mod, atletler veya spor meraklıları için çok önemlidir çünkü aksama süresini etkili ve doğru bir şekilde saymanıza yardımcı olur. Ayrıca, kullanıcılar bunu sınavlar, yemek pişirme oyunları gibi diğer durumlarda da kullanabilirler… Mutfak Zamanlayıcısı, kullanıcıların hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilecekleri basit düğmelerle zamanı saniyelere kadar doğru bir şekilde sayar.

DOĞRU ALARMLAR RANDEVULARA GEÇ KALMAMANIZI KORUYOR

Kitchen Timer’a gelince, kullanıcılar herhangi bir sınırlama olmaksızın farklı türde alarmlar ayarlayabilecekler. Unutkan ve geç kalkanlar için, bu muhtemelen zamanında gelmenize ve randevunuzu kaçırmamanıza yardımcı olacak harika bir özellik. Bu uygulamadaki zaman ekleme düğmeleri, kullanıcıların ek alarm saatlerini ayarlarken daha fazla zaman kazanmalarına yardımcı olmak için basit ve kullanımı kolay, hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Mutfak zamanlayıcısı Mutfak zamanlayıcısı

BASİT ARAYÜZ, GÖRÜLMESİ KOLAY

Bu uygulama, kullanıcılara görülmesi kolay, minimalist bir arayüz sağlar ve kolayca görmeniz ve dikkatinizin dağılmaması için net bir şekilde düzenlenmiştir. Kitchen Timer, kullanıcılara en iyi deneyimi sunmak için tablet yatay modu için optimize edilmiştir. Uygulama temiz bir şekilde tasarlanmıştır ve tasarımı basit ama aynı zamanda çok sofistike ve çekici olmasına rağmen birçok gözü çeker. Uygulama ekranı, daha büyük ve daha rahat bir alan yaratmak için yeni bir widget ile ayarlandı.

ZAMANLAYICININ SES SESİNİ VE SESİNİ İSTEĞİNİZE GÖRE ÖZELLEŞTİRİN

Bu uygulamayı kullanırken, kullanıcılar sesi özgürce özelleştirebilir ve ses seviyesini istedikleri gibi artırabilir veya azaltabilir. Ayrıca bir titreşim modu seçebilir veya alarm saatini otomatik olarak tekrarlanacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, yürütüldüğü zamanla ilgili olayları hatırlamanıza yardımcı olacak sevimli zamanlayıcı adlarını da adlandırabilirsiniz. Mutfak Zamanlayıcısı ayrıca bir tarih modu sunar ve son derece kullanışlıdır. Bu uygulamanın alarm sesleri sakindir ancak derin uykudayken sizi uyandırır.

Bu uygulama, ana ekranda sürekli olarak görünen iki zamanlayıcıya sahiptir. Bu uygulamanın kullanışlı özellikleri sayesinde, kullanıcıların yemek planlamaları, kek pişirmeleri, yoga yapmaları, uyumaları vb. daha kolay olacaktır. Ayrıca uygulama, zamanlayıcı rengini gösteren widget’lar da sağlar ve çalışan bir widget’a tıkladığınızda, menü otomatik olarak açılır. Bu uygulama, hayattaki insanları destekler ve zamanlayıcı ve kronometre yapmalarını daha kolay hale getirir.

Mutfak zamanlayıcısı Mutfak zamanlayıcısı

ANA ÖZELLİKLER

– Kullanıcıların belirli bir işi yaparken zamanı ölçmelerini daha kolay hale getirmek için kronometre, zamanlayıcı, alarm özellikleri sağlar.
– Oyuncuların uykuya dalmalarına veya gerekli randevuları unutmalarına yardımcı olmak için kısıtlama veya sınırlama olmaksızın bir alarm saati, rahat bir zamanlayıcı ayarlayın.
– Görülmesi kolay, minimalist ama çok sofistike bir arayüz sağlayın ve başkalarının dikkatini çekin. Her şey, hızlı bir şekilde arama yapmanıza ve önemsiz şeyler tarafından dikkatinizin dağılmamasına yardımcı olmak için açıkça düzenlenmiştir.
– Sesi artırmaya veya azaltmaya, alarm sesini değiştirmeye ve alarm ekranının parlaklığı ile birlikte cihazınız için titreşim modunu seçmeye izin verilir.
– Kullanımı basit, kolay ve tüm nesneler için uygun, çalışan widget’a sadece hafif bir dokunuşla, seçmeniz ve yüklemeniz için menü otomatik olarak görünecektir. Ayrıca bu uygulama, zamanlayıcı olduğunda da renkli ekran görüntüler.


İndir (9.9M)

Artık indirmeye hazırsınız Kitchen Timer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMaxim Kabluka

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir