Kingdom Wars 2
Kingdom Wars 2

Kingdom Wars 2 v4.2.0 APK (Sınırsız Para) indir


Battle Seven Kingdoms Mod APK, oyunculara bir dizi özel karakteri öğrenirken ve tanırken birçok farklı hikayeyi deneyimlemeyi vaat ediyor.

Android Android Oyun
4 ( 770 puan )
Fiyat: $0
İsim Kingdom Wars 2
Yapımcı Springcomes
Tür Oyun
Boyut 85.66 M
Versiyon 4.2.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Kingdom Wars 2 is the most famous version in the Kingdom Wars 2 series of publisher Springcomes
Mod Version 4.2.0
  • 1. Sınırsız Altın (mağazadaki değerli taşlarla takas)
  • 2. Sınırsız Taş (arttırma)


İndir (85.66 M)

Kingdom Wars 2 Mod APK hakkında

Sizi kule savunma taktiklerinin eski harika günlerine geri götüren bir kumarhane oyunuyla ilgileniyor musunuz? Gerçekten, Kingdom Wars 2 Mod APK‘sinden başkasına bakmayın. Bu oyun, endişelenmeniz gereken tek şeyin savunmanızı toplamak ve krallığınızı işgalcilerden korumak olduğu daha kolay bir zamana geri dönüyor. Ve bunu yapmak için bazı iyi yerleştirilmiş kulelerden daha iyi bir yöntem var mı? Ancak retro resimlerin sizi aldatmasına izin vermeyin, bu oyun size sunulan herhangi bir modern çevrimiçi strateji oyunu kadar zor. Ne zaman gerçek bir meydan okuma bulmaya çalışıyorsan ya da sadece anılar şeridinde bir yolculuk yapmak istiyorsan, bundan sonra Kingdom Wars 2‘yi düşündüğünden emin ol.

battle seven kingdoms kingdom wars2 3

Oynanış

Kingdom Wars2, oyuncuların krallıklarını düşman saldırganlarının dalgalarına karşı inşa etmeleri ve savunmaları gereken gerçek zamanlı bir çevrimiçi yöntem oyunudur. Genel oyun, her biri kendi özel cihazlarına ve yapılarına sahip dört farklı krallığa sahiptir. Oyuncular, bir dizi farklı birim türü arasından seçim yaparak kendi ordularını değiştirebilir ve böylece cihazlarının istatistiklerini artırmak için iyileştirmeleri de araştırabilirler. Kingdom Wars 2, insanları baştan sona tetikte tutan hızlı tempolu ve aksiyon dolu bir oyundur.

battle seven kingdoms kingdom wars2 4

Anahtar işlevler

Kingdom Wars2, sınırsız mod ve durum modu gibi çok sayıda aşama içeren bir yöntem oyunudur. 100’den fazla benzersiz cihaz var ve her ürün, karakter miktarına göre farklı görünümlere sahip. Krallık Savaşlarında oyuncular her aşamada gizli hazineler alacak ve çeşitli ekstra seçenekleri etkinleştirecekler. Bu gerçekten stratejik bir çevrimiçi oyundur ve insanlar 3 destek öğesi ve koruma tesisi kullanabilir. Ayrıca, Kingdom Wars 2‘nin aslında 3 modu vardır: Saldırı, Savunma ve Geri Çekilme. Bu modlar dövüş için iyi çalışır.

battle seven kingdoms kingdom wars2 5

Çözüm

Dişlerinizi geçireceğiniz yenilikçi, yeni ve heyecan verici bir çevrimiçi strateji oyunu arıyorsanız, Kingdom Wars 2‘den başkasına bakmayın. Bu Android işletim sistemi oyunu, çarpıcı görselleri ve bağımlılık yapan oynanışıyla sizi kesinlikle bütün gece eğlendirecek. Tam olarak ne bekliyordun? Kingdom Wars 2‘yi bugün yükleyin!


İndir (85.66 M)

Artık indirmeye hazırsınız Kingdom Wars 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSpringcomes

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir