Kingdom Rush
Kingdom Rush

Kingdom Rush Frontiers v5.6.14 APK + MOD (Sınırsız Kristal) indir 2022


Oyuncuları harika ve harika şeylerin olacağı süper ürün Kingdom Rush Frontiers dünyasına hoş geldiniz. Oyun yeni piyasaya sürüldü, büyük bir vızıltı yarattı ve oyuncuların gözünde büyük bir iz bıraktı. Mükemmel iyileştirmeler ve kesinlikle düzeltilen

Android Android Oyun
4 ( 199 puan )
Fiyat: $0
İsim Kingdom Rush
Yapımcı Ironhide Games
Tür Oyun
Boyut 171MB
Versiyon 5.6.14
MOD Sınırsız Kristal
Orjinal Google Play
Kingdom Rush is the most famous version in the Kingdom Rush series of publisher Ironhide Games
Mod Version 5.6.14
Total installs 1,000,000+
  • Çok sayıda kristalle bir tasarruf yarattı. Kristallere ihtiyacınız yoksa yeni bir oyun başlatın.


İndir (171MB)

Oyuncuları harika ve harika şeylerin olacağı süper ürün Kingdom Rush Frontiers dünyasına hoş geldiniz. Oyun yeni piyasaya sürüldü, büyük bir vızıltı yarattı ve oyuncuların gözünde büyük bir iz bıraktı. Mükemmel iyileştirmeler ve kesinlikle düzeltilen küçük hatalarla oyun, oyuncuları gerçekten hiç olmadığı kadar heyecanlandırdı. Tecrübe ile birlikte oyunun büyüklüğünü daha iyi hissetmek için oyunun arkasındaki gizemler.

Kingdom Rush Frontiers – Kule Savunma Oyunu

OYUN BOYUNCA HİKAYE

On bin kişilik bu oyuna geri dönersek, sahnenin hızlı ve modern oynanışının dahiyane birleşimi hayranlık uyandırıcıydı. Başlangıçtan itibaren öne çıkan Kingdom Rush Frontiers, benzersiz yarı açık ve yarı kapalı detaylarıyla dikkat çekiyor. Yalnızca içerik açısından değil, oyun adı seçimi de hayranlık uyandırıcı. Ultra hızlı oyun, süreyi en iyi şekilde kısaltacak ve oyunculara kendi oyun seviyelerinin memnuniyetini verecektir.

Oyuncular, oyunun periler diyarını koruyan ana hikayesine derinden dalacaklar. Bu topraklar, her oyuncunun koruması ve sıkı bir şekilde yönetmesi gereken özel bölgeler olacak. Karşınızda dev ejderhalar, insan yiyen bitkiler ve hiçbir yerden gelen insanlar. Kendini bu toprakları bu tehlikeli ajanlardan korumaya ada. Kendimize dikkat edelim. Toprağı korumanın kendinizi korumak olduğunu unutmayın.

Kingdom Rush Frontiers – Kule Savunma Oyunu

OYUN KENDİNİZİ EŞSİZ BECERİLERLE DONANIMLAYIN

Bu kutsal ve büyülü toprakları korumak için oyuncular bunun çok fazla ve tamamlamanın zor olduğundan korkacaklar. Sadece bakım açısından zor değil, buna ek olarak, toprağı emmek ve alanı küçültmek için filizlenen dev ejderhalar, insan yiyen bitkiler gibi birçok büyük ajan olacaktır. Ancak cesaretiniz kırılmasın çünkü zor zamanlarda sihirli özelliklerin yardımı olacaktır. Bu özellikler, bu büyük sorumluluğu kısmen üstlenmemize yardımcı olacaktır.

Hızlı ve kararlı bir oyunla, bu düşmanları başlangıçta yenmek bizim için büyük bir avantaj. Hızlı oyun kullanmak düşmanın sallanmasına ve dengesini kaybetmesine neden olacak, bu da en basit şekilde yenmeyi kolaylaştıracaktır. Arazilerin durumunu izlemek için uzaktan kumandalı radar mevcut olup, yerin iyi olup olmadığını tespit etmektedir. Düşmanı topraklarımızı işgal etmeye niyetlendiğinde uzaktan tespit etme sistemi de makul bir stratejidir.

Kingdom Rush Frontiers – Kule Savunma Oyunu

OYUN İÇİNDE GEÇİŞ

Kingdom Rush Frontiers’daki mevcut özelliklere ek olarak, diğer gelişmiş ekipman türleri, oyuncuların düşmanla savaşması için hizmet eder. Kuleler, kısmen egemenlik damgasını kolayca koymamıza yardımcı olmak için arazi üzerine inşa edilmiştir, geri kalanı ise en çok ihtiyaç duyulduğunda mücadeleyi desteklemektir. Mighty kulesini inşa etmek, bu oyunda bize çok yardımcı olacak büyük bir avantaj olacak.

18’den fazla üstün yetenekle kule, düşman için en büyük korkulardan biri olacak. Çok özel ve çekici, her beceri, araziyi düşmanların elinden en iyi şekilde uzak tutmayı sağlamak için kendi kullanımını teşvik edecek. Oyuncular bu becerilerden birini kullanırken dikkatli olmalıdır çünkü bu gerçekten çok güçlüdür ve doğru kullanmazsanız kuleyi etkileyebilir. İlgileniyorsanız kesinlikle göz ardı edemeyeceğiniz optimal bir kule yükseltme sistemi var. Savaş stratejinize bağlı olarak, çok fazla para ve çaba harcamak zorunda kalmamak için doğru kule tipini seçin.

Kingdom Rush Frontiers – Kule Savunma Oyunu

MUHTEŞEM ETKİNLİKLER

Gerçekçi görüntüler kullanmak ve makul bir oyun oluşturmak, yetenekli programcılarımızın oyun oluşturmasının koşullarından biridir. Kingdom Rush Frontiers’daki karakterlerin kalitesi, oyuncuları gerçekten heyecanlandırdı ve büyük bir vurgu yarattı. Ses, çalma süreci boyunca canlıdır ve solmayan özel bir nokta oluşturur.

Bu kadar büyük bir kahraman ordusuyla oyun, oyuncuları son derece heyecanlandırıyor ve tüm kahramanlarımıza hayran olmak istiyor. Savaşmak ve yok etmek için 40’tan fazla düşmanın sana ihtiyacı var. Büyük vurgularla, oyun içi bina oyunu gerçekten daha ilginç ve benzersiz hale getirdi.

Kingdom Rush Frontiers – Kule Savunma Oyunu

Gerçekten Kingdom Rush Frontiers, her yaştan ve seviyeden oyuncunun kalbinde güçlü bir izlenim bıraktı. Büyülü toprakları fethetmek, her oyuncunun belirlediği ve elde etmek istediği ana odak noktası olacaktır. Harika dersler, benzersiz deneyimler gerçekleşecek ve herkes tarafından keşfedilmesi gerekecek. Gelin bu değerli ve harika şeyleri birlikte fethedelim.


İndir (171MB)

Artık indirmeye hazırsınız Kingdom Rush ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanIronhide Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir