Kingdom Rush Origins
Kingdom Rush Origins

Kingdom Rush Origins v5.6.14 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Kingdom Rush destanının dönüşü, hem oyun içi forumlarda hem de oyuncularda büyük bir hit olan Kingdom Rush Origins'tir. Bu, geleneksel oyun ile modern yeniliklerin bir karışımını sunan büyüleyici ve merakla beklenen benzersiz bir strateji oyunudur. B

Android Android Oyun
4 ( 795 puan )
Fiyat: $0
İsim Kingdom Rush Origins
Yapımcı Ironhide Games
Tür Oyun
Boyut 241M
Versiyon 5.6.14
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Kingdom Rush Origins is the most famous version in the Kingdom Rush Origins series of publisher Ironhide Games
Mod Version 5.6.14
Total installs 1,000,000+

İndir (241M)

Kingdom Rush destanının dönüşü, hem oyun içi forumlarda hem de oyuncularda büyük bir hit olan Kingdom Rush Origins’tir. Bu, geleneksel oyun ile modern yeniliklerin bir karışımını sunan büyüleyici ve merakla beklenen benzersiz bir strateji oyunudur. Bu kesinlikle yeni oyuncuların, önceki bölümleri sevenlerin ve hatta en zorlu oyuncuların eğlence ihtiyaçlarını karşılayan özel bir oyun yapacak.

Kingdom Rush Origins – Kule Savunma Oyunu

SICAK HİKAYE MACERALAR

Bu strateji oyunu son derece bağımlılık yapması konusunda uyarıldı ve benzer savunma oyunlarıyla tanınan bir oyun stüdyosu olan Ironhide Games tarafından yayınlandı. Kingdom Rush Saga daha önce sayısız övgü, ödül ve büyük coşku kazandı; Kingdom Rush Origins bu başarısını sürdürecek.

Bu oyun, bu destanın üçüncü kısmı ve şimdi harika yeni sürprizler olacak. Eski destanın karakterini ve geleneksel oynanışını koruyan bu oyun, son derece ilgi çekici ve benzeri görülmemiş bir prequel macerasıyla geri dönüyor.

GÜZEL VE ​​GİZEMLİ AYARLARI KEŞFEDİN

Kingdom Rush Origins’in bağlamı hala önceki iki oyun kadar güzel. Bu oyunda tipik grafiklerin orijinal pürüzlülüğünü ve hamlığını kaybetmeden güzel topraklara gitme fırsatına sahip olacaksınız. Gizemli peri ormanlarını, periler diyarını, antik başkentlerin bozulmamış kalıntılarını ve sizi şaşırtacak daha birçok gizemli yeri ziyaret edin.

Kingdom Rush Origins – Kule Savunma Oyunu

ÖDÜN VERMEYEN KARŞILAŞMALARLA SAVAŞ

Temel olarak, oyun çok fazla değişmedi ve serideki önceki oyunlarla aynı geleneği koruyor. Genel olarak, yine de güçlü kuleler inşa edecek ve birçok düşman türünün saldırılarını önlemek için onları yükselteceksiniz. Ancak önceki bölümlerden farklı olarak, bu üçüncü bölümde geliştirici, ciddi zorluklarla sizin için daha da zorlaştırdı. Düşmanlarınız daha sağlam ve sizi kontrol etmeyen özel yetenekleri var, bu da kulenizi savunmanızı zorlaştırıyor.

Küçük youkai’yi yenmek biraz daha kolay olabilir, ancak dev canavarlar size merhamet etmeyecek. Sahip oldukları her numarayla sizi rahatsız edebilirler ve bazen yok edilmesi zor olduğu için önemli ölçüde engellenmiş hissedeceksiniz. Dolayısıyla bu oyunda kazanmanın en kritik faktörü, varsayılan olarak deneyim ve stratejidir. Daha zekiysen öğrenme, düşmanı araştırma ve strateji bulma zamanın daha hızlı olacaktır. Ama cesaretiniz kırılmasın; bu aynı zamanda sebat etme ve pes etme oyunudur; Bu, kendinizi kanıtlamanızın zamanıdır.

Kingdom Rush Origins – Kule Savunma Oyunu

ZORLUKLARLA KENDİNİZE MÜCADELE EDİN. ZORLUK İNANILMAZ

Klasik demir ve kahraman dahil olmak üzere çeşitli oyun modları vardır. Göreviniz, kaleyi şehrinize saldırmak isteyen kötü, kötü düşmanlardan korumak etrafında dönüyor. Dokuz güçlü kahramanınızda ustalaşın, onları yükseltin, kulenizi koruyan güçlü bir duvar yapmak için en iyi kahramanlar olmaları için eğitin. Her kahramanın özel yetenekleri, güçleri ve mükemmel büyüleri vardır. 70 farklı zorluk içeren üç farklı zorluk modu ile gücünüzü artırmalı ve giderek daha güçlü düşmanları yok etmek için her türlü silahı kuşanmalısınız.

Kuleniz ayrıca sekiz yükseltme ve 18 yetenek ile yükseltilir. Beklemediğiniz en kafa karıştırıcı ve özel savunmaları donatabilir ve sahip olabilirsiniz. Şiddetli ve ateşli savaşlarda, düşmanlarınızı yok etmek için takviye birlikleri toplayabilir ve güçlü kahramanlarınızın benzersiz güçlerini kullanabilirsiniz. Yok etmeniz gereken farklı görünümlere ve becerilere sahip 30’dan fazla düşman türü var. Ayrıca patronlar gibi size meydan okuyacak daha destansı düşmanlar var.

Kingdom Rush Origins – Kule Savunma Oyunu

ÖZEL İNGİLİZCE İLE ÖZEL ÇEVRE ARAŞTIRMASI VE TÜP

Kingdom Rush Origins, düşmanlarınız ve kuleleriniz hakkında tüm ayrıntıları öğrenmenize ve araştırmanıza olanak tanıyan bir ansiklopediye sahiptir. Lütfen bu ansiklopediden yararlanın çünkü düşmanı yok etmek için taktikler bulmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca Gnome mağazasından yeni cihazlar satın alabilirsiniz.

Bu macera dolu dünyadaki macera açık ve keşfetmenizi bekliyor. Artık elinizde sonsuz eğlence ile mükemmel bir oyun var. Kingdom Rush Origins’te yeteneklerinizi göstermek ve yenilmez olmak için sağlam ve akıllı stratejilere sahip olun. Bu büyülü harikalar diyarı size en eğlenceli ve heyecan verici eğlence anlarını getirecek.


İndir (241M)

Artık indirmeye hazırsınız Kingdom Rush Origins ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanIronhide Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir