Kingdom Defense
Kingdom Defense

Kingdom Defense: The War of Empires v1.5.7 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Kingdom Defense: War of Empires, Kule Savunma türündeki yenilikçi ve benzersiz unsurlar aracılığıyla herkese en heyecan verici ve canlandırıcı deneyimi yaşatacak. Ayrıca, oyuncunun fantezi dünyasının efsanevi canavarlarına karşı savunması için sayısı

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 812 puan )
Fiyat: $0
İsim Kingdom Defense
Yapımcı Bravestars Games
Tür Strateji Oyunları
Boyut 85MB
Versiyon 1.5.7
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Kingdom Defense is the most famous version in the Kingdom Defense series of publisher Bravestars Games
Mod Version 1.5.7
Total installs 1,000,000+

Kingdom Defense: War of Empires, Kule Savunma türündeki yenilikçi ve benzersiz unsurlar aracılığıyla herkese en heyecan verici ve canlandırıcı deneyimi yaşatacak. Ayrıca, oyuncunun fantezi dünyasının efsanevi canavarlarına karşı savunması için sayısız hayati kaleye sahip büyük bir dünya sunar. Bu nedenle, herkesin Kule Savunma türünün yeniliklerinden zevk alması veya ondan birçok harika şey keşfetmesi için oyunda her zaman birçok potansiyel açılacak.

Krallık Savunması: İmparatorluklar Savaşı (TD Savunması)

TEHLİKELİ YERLERLE DOLU GENİŞ BİR DÜNYA

Oyuncular Kingdom Defense’e ilk geldiklerinde, onları uçsuz bucaksız bir dünya karşılar ve asıl görev, her yeri en şiddetli saldırılardan korumaktır. Oyuncunun geçtiği her yer farklı seviyelere sahip olacak ve görünüş, fiziksel ve saldırı becerileri dahil olmak üzere birçok canavar varyasyonu olacak. Ancak en önemlisi, her lokasyonun çevresel tasarımının yaratıcı ve herkesi büyük ölçekte en kaotik ve telaşlı savaşlara sokacak kadar üstün olmasıdır.

Krallık Savunması: İmparatorluklar Savaşı (TD Savunması)

ÇEKİCİ VE MÜKEMMEL BİR KULE SAVUNMA OYUNU

Büyük bir dünyanın yanı sıra, oyunun TD oyun mekaniği tamamen farklıdır ve oyuncuları kazanmak için her zaman en küçük unsurlara bağımlı hale getirir. Aynı zamanda, sayısız korkunç saldırıya dayanmak için taktikleri incelemek, kuleler inşa etmek ve takviyeleri uygun şekilde kullanmak zorunda kaldılar. Kulelerin veya ek mekaniklerin bolluğu sayesinde, bu yeni oyunla yüzleşirken veya doğrudan deneyimlerken herkesin deneyimi ve memnuniyeti yeni zirvelere taşınır.

STRATEJİK OLARAK KURULACAK VE KULLANILACAK BİRÇOK KULE

Krallık Savunmasındaki Kulelerin çeşitliliği, hepsi büyük ölçüde farklılık gösterdiğinden, bir oyuncunun savunma stratejisinin özüdür ve esastır. Bireysel kule tipine bağlı olarak, oyuncu tüm performansı en üst düzeye çıkarmak için etkilerini koordine etmeli ve güçlü destek oluşturmalıdır. Gelecekte, oyuncular savunmalarını çeşitlendirmek veya sayısız unsurla çeşitli düşmanlarla savaşmak için daha fazla yeni kule araştırabilir veya kilidini açabilir.

Krallık Savunması: İmparatorluklar Savaşı (TD Savunması)

KAHRAMANLARI DOĞRUDAN KONTROL ET VE SAVAŞA KATIL

Oyunun en iyi yanı, oyuncuların doğrudan kahramanlar veya efsanevi yaratıklar aracılığıyla kaotik savaşlara katılmalarına izin verecek olmasıdır. Hepsinin savaş alanında yararlanmak için etkileyici ve zengin yetenekleri var ve oyuncuların Towers ile etkili bir şekilde koordine edebileceği birçok rezonans etkisi var. Düşmanın güçlü saldırılarına dayanacak yeni geniş alan yeteneklerinin kilidini açarken bir yükseltme sistemi de benzersiz olacak.

CİDDİ ZORLUKLAR İÇİN ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Kingdom Defense’deki oyun modlarının çeşitliliği, oyuncular gerçek zorluklar ararsa işleri daha karmaşık hale getirecek. Sonsuz mod, her zaman sayısız düşmanı oyuncunun savunmasına attığında, ancak ilerlemeleriyle uyumlu bir zorluğa sahip olduğunda en belirgin olanıdır. Her oyun modunda, oyuncuların birincil kampanyaya bağlı kalmak yerine birçok etkinliğe aktif olarak katılmaları için birçok farklı ödül türü olacak.

Krallık Savunması: İmparatorluklar Savaşı (TD Savunması)

TEHDİT AOE BECERİLERİNİ DÜŞMANLARIN ÜZERİNE BIRAKIN

Kahramanlar veya kuleler tüm savunmaları karşılayamazsa, oyuncular geniş alan becerilerini yüksek tahrip gücü ile kullanabilirler. Hepsi çeşitli biçimler veya efektlerle oyuncuya gelir, ancak birden fazla zor durumda düzgün bir şekilde konuşlandırılması yardımcı olacaktır. Neyse ki, oyuncular AoE becerilerini yükseltebilir ve her şeyi korumak için tüm düşmanları şiddetle yok etmek için birçok yeni varyasyon oluşturabilir.

Kingdom Defense, yenilikçi oynanışa ve oyuncu ilerlemesinde dikkate değer iyileştirmelere sahip en yenilikçi ve etkileyici TD oyunlarından biridir. Her şeyden önce, her içeriğin, oyuncuların en önemli stratejik konumlara dayanmak veya onları korumak için sayısız ilginç taktikten yararlanmaları veya dağıtmaları için çok fazla derinliği vardır.

Krallık Savunması: İmparatorluklar Savaşı (TD Savunması)

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuncuları fantezi canavarlarla dolu saf kaotik ama destansı bir savaş alanına sokmak için yaratıcı ve yenilikçi bir Kule Savunma oyunu.
  • Oynanışı çeşitlendirmek için canavarların yaşam alanlarını ve özelliklerini ayırt etmek için birden fazla parçaya bölünmüş mistik tasarımlara sahip geniş bir dünya.
  • Kullanıcılar için mükemmel efektlere sahip benzersiz kuleler, hızla tonlarca takviye gönderirken stratejik konumu korumak için bağlanır ve birleşir.
  • Yeni kahramanların kilidini açın, kara birimlerine yardım etmek için savaşa katılın ve hatta ilgili kulelerle güçlü darbeler veya istifleme efektleri bırakın.
  • En güçlü savunma hattını geliştirirken tüm düşmanları buharlaştırmak veya strateji noktalarını tutmak için en destansı AoE becerilerini bırakın.


İndir (85MB)

Artık indirmeye hazırsınız Kingdom Defense ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBravestars Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir