King Of Defense 2
King Of Defense 2

King of Defense 2 v1.0.34 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


King of Defense 2: Epic TD, yeni tanıtılan birçok mekanik ile benzersiz bir kule savunma oyununa sahiptir. Destek efektleri almak ve savunma gücünü artırmak için tek bir yerde iki kule inşa edebilirsiniz.

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 782 puan )
Fiyat: $0
İsim King of Defense 2
Yapımcı GCenter
Tür Strateji Oyunları
Boyut 90MB
Versiyon 1.0.34
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
King of Defense 2 is the most famous version in the King of Defense 2 series of publisher GCenter
Mod Version 1.0.34
Total installs 10,000+
  • Sınırsız para
  • Tüm kahramanların kilidi açıldı


İndir (90MB)

King of Defense 2, oyunculara her zaman istila etmeye çalışan güçlü düşmanlara karşı kuleler ve kahramanlarla savaşmanın heyecan verici deneyimini sunuyor. Oyun ayrıca güçlü bir çift oluşturmak ve etkileyici efektler elde etmek için kuleleri birleştirmek için yeni bir mekanizma sunar. Aynı zamanda kahramanlar, yetenekleriyle düşmanın ilerlemesini durdurmada her zaman önemli bir rol oynamışlardır.

Savunma Kralı 2: Epik TD

GÜÇLÜ CANAVARLARIN DALGALARIYLA MÜCADELE

King of Defense 2: Epic TD’de oyuncular, kahramanın canavarı yendiğini ve rehineyi kurtarmak üzere olduğunu görecekler. Aniden, üç başlı bir ejderha ortaya çıktı ve rehineyi içeren kafesi alarak kahramanın canavara karşı savaşa katılmasını istedi. Bu ejderhanın yaşadığı bölgeye ulaşır ve kolay erişime sahip olacağınız ilk kule savunma tarzı savaşlara başlar.

Diğer kule savunma oyunları gibi, oyuncular da korumanız gereken sağlık, kuleyi yerleştirebileceğiniz pozisyon sayısı ve size eşlik eden kahraman gibi bazı tanıdık unsurlar bulacaklar. Hedeflenen düşmanlara karşı güçlü bir savunma oluşturabileceğiniz güçleri kullanacaksınız. Aynı zamanda doğru birleştirmeyi bilirseniz zamanla güçleri artacak ve kule kombinasyon faktörü göz ardı edemeyeceğiniz bir şey olacaktır.

Savunma Kralı 2: Epik TD

ÇEŞİTLİ KULELER BİRLEŞTİRİLEBİLİR

Anlamanız gereken mekanikler, King of Defense 2: Epic TD’de her zaman hareket eden ve yolun son konumuna sızmak isteyen düşman dalgalarını önleyeceğiniz zaman basittir. Aldığınız sağlık miktarı tükenirse, maç kayıp olarak sayılır. Savaşlardan kazandığınız paralarla pozisyonlara farklı kuleler yerleştireceksiniz. Aynı zamanda, güçlü bir savunma inşa etmek için bu pozisyonlardan yararlanmanız için birçok yol olacaktır.

Savunma Kralı 2: Epik TD

Yerleştirebileceğiniz kule sayısının sınırlı olduğunu fark edebilirsiniz, bu nedenle farklı türlerde çok sayıda kule inşa etmek zordur. Bu nedenle oyun, kulelerin yığıldığı yeni bir mekanizma getiriyor. Herhangi bir inşa edilmiş kuleyi seçecek ve artı işaretini seçeceksiniz. Orada seçenekler görünecek ve birleştirmek istediğiniz kuleyi seçmeniz gerekiyor. Eskisinin üzerinde yeni bir tane görünecek, iyi efektler sağlayacak ve her ikisi de yükseltilebilir.

Savunma Kralı 2: Epik TD

Bir savunma inşa etmek, yavaş yavaş ortaya çıkan canavarlarla savaşmak için çok fazla güç gerektirir. Bu nedenle yükseltme mekanizması her zaman faydalıdır çünkü oyuncular kulelerini yeni güçlere yönlendirebilir ve aralarından seçim yapmanız gereken dallar vardır. Aynı zamanda kule görünümü bir araya gelebildiği için harcamanız gereken para miktarı da zamanla artacaktır. Yükseltmek için biraz para gerekiyor ve oyuncuların doğru kararlar vermesini gerektiriyor.

Savunma Kralı 2: Epik TD

YENİ GÜÇ KAYNAKLARININ KİLİDİNİ AÇIN

Oyuncular, King of Defense 2: Epic TD’de etkileyici güce ve kahramanlara sahip yeni kuleler gibi birçok yeni güç kaynağı bulacaklar. Savaşta kontrol edebileceğiniz insan kahramanların tümü, düşmanın ilerlemesini durdurmak için kullanılan becerilere sahiptir.

Bu oyundaki kule savunma deneyiminde kaçırmamanız gereken birçok ilginç nokta var:

  • Oyuncular, çeşitli dalgaların ortaya çıktığı ve sürekli olarak savunmanızı kırmaya çalışan bir canavar ordusuyla karşılaşacaklar.
  • Çeşitli kuleler önceden belirlenmiş konumlara yerleştirilebilir ve düşmanlara otomatik olarak saldırabilir.
  • Bu oyunda oyuncuların aynı yerde iki kule inşa etmesine ve destek efektleri almasına izin veren yeni bir mekanizma ortaya çıkıyor.
  • Oyuncular savaşta para kazanabilir ve bunu kuleleri güçlendirmek ve onları yeni yükseltme yollarına yönlendirmek için kullanabilir.
  • Seviyeye başlamak için farklı bir kule sistemi kullanabilir ve benzersiz becerilere sahip kahramanlardan destek alabilirsiniz.


İndir (90MB)

Artık indirmeye hazırsınız King of Defense 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGCenter

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir