KineMaster
KineMaster

KineMaster Pro v6.0.3.26166.GP APK + MOD (Premium Kilidi Açıldı) 2022

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında, sosyal ağlar aracılığıyla iletişim kuruyoruz, bilgi paylaşıyoruz veya güzel anları paylaşıyoruz. Ama böyle çok sıradan bir şeyden, şimdi bu kadar özel olmak için nasıl sıra dışı olmaya ihtiyacımız var? Bazı insa

Android Android Video Oynatıcılar
4 ( 612 puan )
Fiyat: $0
İsim KineMaster
Yapımcı KineMaster Corporation
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 96MB
Versiyon 6.0.3.26166.GP
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
KineMaster is the most famous version in the KineMaster series of publisher KineMaster Corporation
Mod Version 6.0.3.26166.GP
 • Reklamlar/Hizmetler, Analytics Devre Dışı
 • Pro/Premium Sürüm Kilidi Açıldı
 • Tam Abonelik Kilidi Açıldı
 • Tam Mağaza/Varlık Erişimi Kilidi Açıldı, Ücretsiz Satın Al
 • Filigran Yok,  4K Dışa Aktarma Desteği
 • Tüm Fonksiyonların Kilidi Açık
[Not]
 • Tüm Premium Özellikler ve Varlıkların Kilidi Açılır. Lütfen Premium Satın Alma Sayfasını Yoksay seçin.
 • Varlıklar Yüklenmezse ABD VPN'ye Bağlanın
 • Android 11'de sorunsuz çalışır

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında, sosyal ağlar aracılığıyla iletişim kuruyoruz, bilgi paylaşıyoruz veya güzel anları paylaşıyoruz. Ama böyle çok sıradan bir şeyden, şimdi bu kadar özel olmak için nasıl sıra dışı olmaya ihtiyacımız var? Bazı insanlar bazen bunun kişisel bir sayfada yayınlamak için küçük bir video olduğunu düşünecektir. Neden düzeltmek için zaman ayırıyoruz? Sosyal medyayı görmezden gelemeyecek kadar meşgul olanlar için bu düşünce yanlış değil. Ama biz farklıyız, çoğumuz en güzel anlarımızı arkadaşlarla, hatta bazen uzaktan arkadaşlarla paylaşmak isteriz. Bu yüzden KineMaster’ın videolarınızı olabildiğince kapsamlı bir şekilde düzenlemenize yardımcı olmasına izin verin!

KineMaster Pro

DÜZENLEME VİDEOLARI, FİLMLER OLUŞTURMAK İÇİN BİR UYGULAMA

Bir bakışta, KineMaster’ın kaydettiğimiz videoları düzenleyebilen bir uygulama olduğunu da bilebilirsiniz. Ancak bu uygulama yalnızca bir kullanımla diğer video düzenleme uygulamalarıyla aynı değil mi? Uygulama geliştiricisinin tanıtımına göre, bu, sahip olmanız gereken tüm araçlar ve özellikler ve diğer harika özellikleri ile mükemmel bir video ve film düzenleme uygulamasıdır.

Bu, birçok farklı özellik ve araca sahip bir uygulama olmasına rağmen, kullanıcıların bunu nasıl kullandığı basittir. Bu uygulama kavramsallaştırıldığında ilk hedef, bugün piyasada bulunan kullanıcı dostu video düzenleyiciyi hedeflemekti. Kullanıcıların, telefonlarının, tabletlerinin veya Chromebook’larının İnternet bağlantısı olması için bu uygulamayı başlatmaları gerekir. Ayrıca, bunun da herkesin yüklemesi ve deneyimlemesi için tamamen ücretsiz bir uygulama olduğundan emin olabilirsiniz.

KineMaster Pro

HERHANGİ BİR VİDEO İÇİN ÇEŞİTLİ ÖZELLİKLER VE TEMEL BİLGİLER

Araştırdıktan sonra, uygulama üreticilerinin oluşturduğu tüm özel özveriyi de fark ettik. Ancak sadece birkaç tanıtımla, KineMaster’ın gerekli özellikler olmadan mükemmel bir düzenleme uygulaması olacağından emin olamayız. O zaman bakalım bu uygulama bize hangi değerli araçları getirecek?

Birincil video düzenleyicilerde bahsedilmesi gereken ilk şey, efektler, renk katmanları, çıkartmalar, metin veya el yazısı eklemektir. Ve bu uygulama, sizin veya diğer harika çıkartmalar için hızlı bir şekilde eklenebilen ve derecelendirilebilen birçok filtre sınıfı ile bu özellik ile tamamen başarılı olmuştur. Uygulama, görünen kısmın yanı sıra, kullanıcıların kesinlikle beğeneceği bir özellik daha ekliyor: ses toplayıcı ve müzik. Görsel gibi bir videoya sahip olduktan sonra, doğru müzikle onları daha canlı hale getirelim ki izleyiciler videonun anlamını daha rahat hissedebilsinler. Bununla birlikte başka birçok özel özellik de var!

KineMaster Pro

GELİŞMİŞ EDİTÖR

Yukarıda bahsedilen temel özelliklere ek olarak, KineMaster gerçekten kaliteli bir video oluşturmak isteyenler için gelişmiş bir video düzenleyici de ekledi. Böylece bu özellik, kullanıcıların 4k 60fps kalitesi gibi daha zor videoları düzenlemesine yardımcı olacaktır. Ayrıca, Premium hesap ile kullanıcılar, beraberindeki reklamlardan artık rahatsızlık duymayacaklar. Hepsi kaldırılacak. Ayrıca, kullanıcıların videolarını koymaları için benzersiz profesyonel video düzenleme malzemeleri deposunun kilidi de açılacak.

KineMaster Pro

MÜKEMMEL ARKADAŞLARLA BAĞLANMA YETENEĞİ

Ve en başından beri, KineMaster’ı düzenlerken ürettiğimiz basit videoların birçok sosyal ağda paylaşılmaya yönelik olacağını belirledik. Ayrıca geliştiriciler, videoları kullanıcılarla paylaşmak için özellikler eklerken çok psikolojik davrandılar. Video kameradan video kaydetme, video kamerayı düzenlenebilen ve ardından telefona kaydedilebilen bir bilgisayara bağlama gibi karmaşık işlemler artık olmayacak. Şimdi, sadece telefonla, sadece kurmanız, kısa bir video kaydetmeniz, uygulamaya erişmeniz ve bizim için senkronize etmeniz gerekiyor. Ve birkaç basit adımla, ardından uygulama düzenleyicisinden doğrudan kişisel sayfamızda paylaşacağız.

EKSTRA İÇERİK İÇİN MASİF VARLIK MAĞAZASI

KineMaster Lite, kullanıcıların çalışmalarına eklemek istedikleri içeriği bulabilecekleri devasa bir vitrine sahip olacak. Buna mağaza denir, ancak kullanıcıların ödünç almak için geldikleri ve kullandıktan sonra iade ettikleri bir kitap kütüphanesi gibidir. Mağazanın tüm içeriği efektler ve çıkartmalardan oluşuyor ve hatta bunlar, kullanıcıların tüm potansiyellerini keşfetmenin keyfini çıkarması için kategorilere ayrılmış ve farklı klasörler halinde oluşturulmuş. Kullanıcılara, aramalarının kapsamını ve gerekli içeriğe erişimi sınırlayan çok yönlü bir arama veya filtreleme motoruyla yardımcı olunacaktır.

KineMaster Pro

HAYAL KENDİNİZİ SERBEST BIRAKIN VE HER ŞEYİ 3D OLARAK YAPIN

Sanatçı, izleyicinin görüşünü aldatmak için renk veya gölgeyi nasıl kullanacağını biliyorsa, sıradan bir çalışma 3 boyutlu bir nesneye dönüşebilir. Ancak böyle bir şeyi bilmeyenler için KineMaster, her şeyi 3D yapmalarını sağlayan bir özellik sunacak. Mekanizması basit ve iyi açıklanmıştır, kullanıcıların tek bir basit dokunuşla sayısız 3D efekt oluşturmasına yardımcı olur. Oradan, hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını harekete geçirin ve videolarda çok sayıda etkileyici ayrıntıyı kolayca oluşturun.


İndir (96MB)

Artık indirmeye hazırsınız KineMaster ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir