Kill Shot Bravo
Kill Shot Bravo

Kill Shot Bravo v10.2 APK (Sınırsız Cephane/Para) indir 2022


Herkesin favori nişancı oyunudur, bu nedenle her hafta piyasaya sürülecek her zaman yeni bir şey vardır. İlgi alanlarını değiştirmek veya yeni bir oyuncu topluluğu bulmak isteyen oyuncular için Kill Shot Bravo'yu deneyin. Güzel grafikler, dost canlıs

Android Android Aksiyon
5 ( 864 puan )
Fiyat: $0
İsim Kill Shot Bravo
Yapımcı Hothead Games
Tür Aksiyon
Boyut 117MB
Versiyon 10.2
MOD Sınırsız Para/Cephane
Orjinal Google Play
Kill Shot Bravo is the most famous version in the Kill Shot Bravo series of publisher Hothead Games
Mod Version 10.2
  • Sınırsız Para
  • Sınırsız Altın
  • Sınırsız Cephane


İndir (117MB)

Herkesin favori nişancı oyunudur, bu nedenle her hafta piyasaya sürülecek her zaman yeni bir şey vardır. İlgi alanlarını değiştirmek veya yeni bir oyuncu topluluğu bulmak isteyen oyuncular için Kill Shot Bravo’yu deneyin. Güzel grafikler, dost canlısı oyuncular, çekici savaşlar bu oyunun çok beğenildiği kriterlerdir.

kill shot bravo apk indir modkiwi com 1

Şu anda en çekici olanla eşleşecek çok oyunculu bir 3D keskin nişancı oyunu

En iyi atış deneyimini yaşatmak için tasarlanan Kill shot Bravo, birçok farklı mücadeleye sahiptir. Diğer oyunlarda sahip olduğunuz bu önceki deneyimler aynı olmayacak. Bu oyunun hızı çok daha hızlı, tepki hızlı, doğru karar olmalı. Ölümcül keskin nişancı silahları, makineli tüfekler ve en yeni askeri teçhizatlar savaşta size yardımcı olacak. Bu ekipman, birçok durumda çok yönlü, güçlü kullanımları ile dünyanın en yenisidir. Bu, oyuncuların sürekli güncelleme yapmasını, akıcı bir şekilde kullanmayı öğrenmesini gerektirir.

kill shot bravo apk indir modkiwi com 2

Kahramanların görevi, dünyayı kurtarmak

“Kill Shot Bravo”da orduya katılın, oyuncular gerçek kahramanı oynayacak. Oyunda savaş anlamsız değil, barışı koruyoruz. İlk olarak, en sık göreviniz terörist ordusuyla yüzleşmektir. Onlar şiddet içeren komplolarla dünyanın dört bir yanındaki masum insanları tehdit eden güçlerdir. Konum ve planlama bilginiz olduğu sürece hızlı bir şekilde helikoptere binecek ve savaş alanına gideceksiniz. Teröristler çok şiddetli ve tamamen silahlı. Çalıştırırken kendinize ve takım arkadaşlarınıza zarar vermemek için dikkatli olmanız gerekir. Ayrıca zombilerle yüzleşmek ve kötü ordulara savaş açmak gibi daha da zor görevlerle karşılaşacaksınız. Bu dünya artık kötü olana kadar kavgalar asla durmayacak.

kill shot bravo apk indir modkiwi com 3

Özel olarak tasarlanmış 2400’den fazla görev

Oyunda oyuncular rehine kurtarma görevlerine katılacak, canavarları öldürecek, birçok karşıt güçle yüzleşecek. Ayrılmayacaklar, ancak büyük görevler olmak için birleştirilecekler. Her görev, diğer görevlerden farklı olarak özel olarak yapılır. Bu görevlere ilgi duyacaksınız ve sonuna kadar oynamak isteyeceksiniz. Oyun hakkında tutkulu olanları memnun etmek için her yeni yamada güncellenen farklı görevler olacak.

kill shot bravo apk indir modkiwi com 1

Savaşmak için dünya çapında macera

Ormanlar, kar dağları veya bataklıklar gibi farklı sahneler, savaşmak için acele etmeniz gereken yerlerdir. Bu yerler farklı arazilere sahiptir. Bir savaşa başlayan oyuncular her şeyi iyice incelemelidir. Çünkü hazırlıksız kazanmak mümkün değildir. Mücadeleler, mevcut araziye göre oyuncular için büyük bir dezavantaj yaratacak şekilde tasarlanacak. Arazinin özelliklerini önceden bilmek, zayıflıkları sınırlamak için stratejiler araştırmanıza ve yanınızda uygun silah ve teçhizatı getirmenize izin verecektir. Kazanma şansınız büyük ölçüde artacaktır. Bazen, bir saldırı kampanyası yürütmek için yoğun nüfuslu bir şehre koşmanız bile gerekir. Oyuncular için bir başka zorluk da masum insanların hayatlarını garanti altına almaktır.

kill shot bravo apk indir modkiwi com 5

Rekabetçi maçlarda, ordunuz kurtarmaya karşı savaşmak için farklı bir orduyla takım olacak. Kurtarma görevinin tamamlanması zorunludur, ancak göz önünde bulundurmanız gereken başka bir şey var. Sizinle birleşen askeri ekip rekabet etmeye ve şöhret kazanmaya çalışıyor. Çok sayıda düşmanı öldürmek için takım arkadaşlarınızla yakın işbirliği içinde olmalısınız. Maçın sonunda daha fazla düşman öldüren taraf kazanır.

Ayrıca şut yeteneğinize güveniyorsanız PvP maçlarına katılabilirsiniz. Bu nedenle, oyuncular bu zorluklarla savaşmak ve onları yenmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmalıdır. Bunun gibi oyunlar çok fazla endişe ve gerginlik getiriyor. Çünkü rakipleriniz sizin seviyenizdeki insanlar. Ayrıca silah kullanmakta ustadırlar, iyi bir taktik vizyona sahiptirler ve her durumda hızlı tepki verirler. Bu savaşların ödülleri de oldukça büyük. Parayı aldıktan sonra, aradığınız ekipmanı yükseltmek için kullanın.


İndir (117MB)

Artık indirmeye hazırsınız Kill Shot Bravo ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir