Kids Place Parental Controls
Kids Place Parental Controls

Kids Place Parental Controls v3.8.23 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Kids Place, ebeveynlerin çocuklarının cihaz kullanımının içeriğine ve zamanına kolayca karar vermelerine yardımcı olur. Gereksiz özellikler engellenecek ve istikrarlı bir kullanıcı deneyimi sağlayacaktır.

Android Android Araçlar
5 ( 352 puan )
Fiyat: $0
İsim Kids Place Parental Controls
Yapımcı kiddoware
Tür Araçlar
Boyut 12MB
Versiyon 3.8.23
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Kids Place Parental Controls is the most famous version in the Kids Place Parental Controls series of publisher kiddoware
Mod Version 3.8.23
Total installs 5,000,000+

İndir (12MB)

Kids Place, genç kullanıcıların ebeveynlerinin karar verdiği gibi yalnızca sınırlı miktarda içerik kullanmasına olanak tanıyan bir çocuk modu sunan bir uygulamadır. Çocuklarınızın pek çok amaçsız uygulama yüklemesi, kredi kartlarına para harcaması ve diğer birçok özelliği dert etmeyeceğiniz için kullanışlıdır. Ayrıca, çocuğunuzun atlayamayacağı uygulamanın güvenliğinden de emin olabilirsiniz.

Çocuklar Ebeveyn Denetimlerini Yerleştirir Çocuklar Ebeveyn Denetimlerini Yerleştirir

ÇOCUKLARINIZIN KULLANDIĞI İÇERİĞİ KOLAYCA KONTROL EDİN

Çocuğunuzun bir Android cihazı kullanması konusunda endişeleriniz varsa, bu sorunu çözmek için Kids Place özelliğini kullanabilirsiniz. Cihazınızda bulunan uygulama ve özelliklerin kullanımını kolayca sınırlandırabileceksiniz. Çocuğunuz bundan sonra kredi kartınıza para harcamak, yeni bir uygulama indirmek ve daha pek çok hata yapamaz. Dolayısıyla bu, kaçırmamanız gereken kullanışlı ve kullanımı kolay bir özelliktir.

BİR PIN KODU SEÇİN VE ÇOCUKLARINIZIN ERİŞEBİLİR İÇERİĞİ AYARLAYIN

Kids Place ile ilk deneyiminiz sırasında birkaç şey yapmanız gerekecek. Çocuklarınızın tanıyamayacağı bir PIN oluşturmanız ve onlar için belirlediklerinizi devre dışı bırakmanız gerekecektir. Aynı zamanda, çocuğunuzun hangi uygulamaları kullanabileceğini ve uygulama tarafından sizin için diğer hangi öğelerin engelleneceğini de dikkatli bir şekilde sınırlamanız gerekir. Böylece başka bir şey yapabilir ve çocuklarınızı güvenle eğlendirebilirsiniz.

ÇOCUKLARA KOLAY ERİŞİM

Kids Place aracılığıyla gösterilebilecek içeriği ayarladığınızda, çocuğunuz yalnızca onu kullanabilir, görüntüleyebilir ve onunla oynayabilir. Başka bir deyişle, çocuğunuzun yaşına uygun olmayan uygulamaları kilitleyecek ve yalnızca onlar için yararlı olanları bırakacaksınız. Sizin onlara verdiğinizden başka bir şey yapamazlar. Bu kullanışlı bir özellik, yani çocuklar garip bir şey yapmazlar.

YETKİSİZ FAALİYETLERİ ÖNLEYİN

İçeriği Kids Place ile sınırlamanın yanı sıra başka kullanışlı özellikler de bulabilirsiniz. Özellikle uygulama, kullanıcıların istedikleri dosyaları indirip yüklemelerine izin vermiyor. Bu, çocuğunuzun pek çok uygulamayı amaçsızca indirmek için kredi kartını kullanmasını en aza indirir. Ayrıca uygulama, kullanıcıların kablosuz sinyale bağlanmasına da izin vermemekte ve gelen aramaları devre dışı bırakmaktadır. Bu nedenle faydalı içerik ve kapsamlı ayarlar çocuğunuzun kullanabileceği bir şey olacaktır.

Çocuklar Ebeveyn Denetimlerini Yerleştirir Çocuklar Ebeveyn Denetimlerini Yerleştirir

CİHAZ KULLANIM SÜRESİNİ KOLAYCA SINIRLAYIN

Çocuğunuz sizin yüklediğinizi tercih ederse, bir zamanlayıcı ayarlamayı da düşünmelisiniz. Bu özellik, cihazınızı kullanma sürenizi sınırlayacaktır ve bu, akıllı telefon veya tablet kullanırken çok gereklidir ve gözlerinize zarar verebilir. Dolayısıyla bu özellik, kullanıcıların cihazın içeriğine bağımlı hale gelmemesine ve yaşa uygun diğer içerikleri keşfetmesine de yardımcı olur.

BİRÇOK FARKLI HESAP TÜRÜNÜ AYARLAYIN

Birden fazla çocuğunuz varsa ancak yalnızca bir cihazınız varsa, uygulama birçok farklı profili kullanmanıza ve ayarlamanıza izin verdiği için endişelenmenize gerek yok. Her profil çocuğunuzun özelliklerine ve yaşına karşılık gelir, bu nedenle içerik açısından çok fazla ayarlama yapmanıza gerek kalmaz. Bu yüzden belirli bir kullanım süresinden sonra profillerde izin verdiğiniz içeriklerin uygun olup olmadığını kontrol etmeniz ve çocuklarınızın kullanmaya devam etmesine izin vermeniz gerekir.

AŞILMAZ UYGULAMA GÜVENLİĞİ

Uygulamayı kullanırken, kullanıcıların sevmedikleri bir uygulamayı kaldırabilecekleri konusunda çok fazla endişelenmelerine gerek yok. Tam kaldırma özelliği, hiçbir şekilde etkilenmeyecek şekilde kilitlenecektir. Aynı zamanda çocuğunuzun orijinal uygulamayı bulup silmesini de engeller. Ayrıca uygulama, PIN kodunu dikkatli bir şekilde korumanıza ve kullanıcı deneyimini sabit tutmanıza da destek olur.

Çocuklar Ebeveyn Denetimlerini Yerleştirir

Kullanıcılar, çocuklarının cihaz kullanımını yönetmek için çeşitli etkileyici özellikleri kullanabilir:

  • Kullanıcılar, basit işlemlerle çocukları için yaşa uygun uygulamaları kolayca öğrenebilir ve etkinleştirebilir.
  • İzin verilen içerik görüntülendiğinden ve kasıtsız eylemler gerçekleşmeyeceğinden, çocuklarının kullanımı konusunda kendilerini güvende hissedeceklerdir.
  • Göz hasarını önlemek ve cihaz bağımlılığına neden olmak için uygulama çalışırken kullanılacak zamanı düzenlemek için hızlı bir zamanlayıcı kuracaksınız.
  • Uygulama, izin verdiğiniz her kullanıcıya uygun birçok farklı profil oluşturmanıza ve ayarlamanıza olanak tanır.
  • Uygulamanın güvenlik seviyesi tamamen stabil olup, PIN kodlarının korunmasına yardımcı olur ve genç kullanıcılar bunun üstesinden gelemezler.


İndir (12MB)

Artık indirmeye hazırsınız Kids Place Parental Controls ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdankiddoware

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir