Kids Place Parental Control
Kids Place Parental Control

Kids Place Parental Control v3.8.61 APK (Premium Kilitsiz) indir


Kids Place Parental Control MOD APK hakkındaBasit gerçek şu ki, çocuğunuzun telefonunuza maruz kalmasını engelleyemezsiniz. Ancak, çocuklarınızın ne izlediğini kontrol etmenize yardımcı olacak bir araç var. Kids Place Parental Control MOD APK'sına ma

Android Android Eğlence
4 ( 111 puan )
Fiyat: $0
İsim Kids Place Parental Control
Yapımcı kiddoware
Tür Eğlence
Boyut 13.43 M
Versiyon 3.8.61
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Kids Place Parental Control is the most famous version in the Kids Place Parental Control series of publisher kiddoware
Mod Version 3.8.61

İndir (13.43 M)

Kids Place Parental Control MOD APK hakkında

Basit gerçek şu ki, çocuğunuzun telefonunuza maruz kalmasını engelleyemezsiniz. Ancak, çocuklarınızın ne izlediğini kontrol etmenize yardımcı olacak bir araç var. Kids Place Parental Control MOD APK’sına maruz bırakacağım. Bu uygulama, çeşitli Android cep telefonlarında çalışır. Bugünlerde çocuk kuşağı telefon, hap, bilgisayar vs. kötü erkekler ve kadınlar tarafından manipüle edildi. Bu durumun bir daha ortaya çıkmaması için ebeveynlerin önlem alması gerçekten çok önemli. Yayıncı kiddoware özellikleri, çocuklarını büyütme ve eğitme sürecindeki ebeveynlere yardımcı olabilme ihtiyacının yardımıyla bu uygulamayı başlattı.

kids place parental control 1 kids place parental control 2

Çocuklarınızın görebileceklerini sınırlayın

Uygulamanın kişiye sağladığı yazılıma, genç için doğru uygulamaları yükleyebilirsiniz. Eğlenceli oyunlar olabilir, çocuklar için bilgi arama sayfası, eğitim sitesi, beceri eğitimi sayfası da olabilir. Peki oğlunuzu veya kızınızı program konumu içinde nasıl kontrol edebilirsiniz? Bir kilit PIN’i oluşturarak uygulama. Başvuru formundan çıkmak veya başka bir uygulamaya geçmek için kilit sinyali gereklidir. Bu şifre anahtarını saklayın ve bu, oğlunuzun veya kızınızın tam olarak ne izlediği konusunda tam kontrole sahip olduğunuz anlamına gelir.

Tüketim süresini yönetin

Gadget’ları aşırı kullanmak, sürekli olarak çocukların beynini etkiler. Oğlunuzu veya kızınızı çok uzun süre oyalarsanız, tembelliği tetikleyebilir. Bu nedenle, anneler ve babalar bu uygulamadan yararlanmak için izin verilen süreyi belirleme hakkına sahiptir. Süre dolduğunda, başvuru otomatik olarak bir kez daha kilitlenir. Bu aynı zamanda çocuklar için faydaları belirlemeniz için sizin için bir göstergedir. Örneğin bir ödevi zamanında bitirirken yarım saat eğleneceksiniz. Bu, zaman yönetimi becerilerini eğiten çocuklar için gerçekten oldukça faydalıdır.

kids place parental control 3 kids place parental control 4

Yıkıcı reklam engelleyici

birkaç oyunda, yüklediğiniz program, diğer çeşitli programları yüklemek için gizli geri bağlantılar veya yaşa uygun olmayan reklamlar olarak görünecektir. Kids Place Parental Control’nin bu örneği durdurmanıza yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Uygulama paketleri anında tarar ve sansürler. Kötü niyetli reklam sızmasını durdurmak için güvenlik seviyeleri geliştirin. Henüz sizin tarafınızdan yetkilendirilmemiş olabilecek herhangi bir uygulama indirilemez. Bu uygulamanın avantajı, çocukların ilgisini çeken sevimli bir program sunmasıdır.


İndir (13.43 M)

Artık indirmeye hazırsınız Kids Place Parental Control ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdankiddoware

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir