Kicko & Super Speedo
Kicko & Super Speedo

Kicko & Super Speedo v1.2.237 APK indir (Hızlı Oyun/Tanrı Modu) 2022

Oyuncular, Kicko & Super Speedo'da heyecan verici, hiç bitmeyen bir yarışta birçok farklı yolun üstesinden gelmek için karakteri kontrol ediyor. Oyuncu, durmadan yarışan ve sayısız farklı alanı geçen yaramaz çocuğu kontrol eder. Zıplarken, yolda

Android Android Macera Oyunları
5 ( 827 puan )
Fiyat: $0
İsim Kicko & Super Speedo
Yapımcı Zapak
Tür Macera Oyunları
Boyut 71MB
Versiyon 1.2.237
MOD Hız Oyunu/Zıpla/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Kicko & Super Speedo is the most famous version in the Kicko & Super Speedo series of publisher Zapak
Mod Version 1.2.237
Total installs 10,000,000+
  • Hız Oyunu
  • Zıpla Tanrı Modu

Oyuncular, Kicko & Super Speedo’da heyecan verici, hiç bitmeyen bir yarışta birçok farklı yolun üstesinden gelmek için karakteri kontrol ediyor. Oyuncu, durmadan yarışan ve sayısız farklı alanı geçen yaramaz çocuğu kontrol eder. Zıplarken, yolda kayarken bir kahraman savaşçı gibi becerileri kullanın. Yarış sırasında toplayabildiğiniz kadar çok bonus toplayın. Ve güç arttırıcıları veya mıknatısları birleştirdiğinizde daha fazlasını yapın. Yolunuza çıkan düşmanlarınızı yok etmeyi unutmayın.

Kicko ve Süper Hız Kicko ve Süper Hız

RENKLİ SOKAKLARI KOŞUN VE KEŞFEDİN

Her zamankinden daha sağlam ve hızlı olabileceğiniz yerde Kicko & Super Speedo’da düzenlenen sonsuz yarışa katılın. Bu geniş yarışa katılarak bu oyunda değerli bir deneyim kazanacaksınız. Size birçok değerli deneyim sunan heyecan verici bir oyun. Tüm engelleri aşın, yarışın ve farklı parkurlarla renkli dünyayı keşfedin.

ENGELLERİ AŞMAK İÇİN BENZERSİZ BECERİLERİ KULLANIN

Kicko & Super Speedo’da sınır yoktur; Pistten güce kadar her şey sonsuz. Bu engin yarışı deneyimleyin; sadece koş ve istediğini yap. Tabii aynı zamanda hayatta kalmanız da gerekiyor. Ölmemek için engelleri olabildiğince çabuk atlat. Yarışınızın daha uzun sürmesini sağlamak için atlama, kaçma ve kayma gibi hareketleri kullanın.

SONSUZ YARIŞTA BONUS TOPLA

Bu sadece normal bir yarışsa belki sıkılırsınız. Ancak her zamankinden daha fazla sürpriz var – bu oyunda zengin olmak çok kolay. Bu oyunda yarışı bitirdikten sonra muhtemelen milyarder olacaksınız. Meydan okuma sırasında, oyuncular engelleri aşmak için dikkatli olmalıdır. Mümkün olduğu kadar çok bonus toplayalım; şimdi zengin ol!

Kicko ve Süper Hız Kicko ve Süper Hız

SONSUZ HAREKETLERLE GÜÇLENDİRİN

Gücünüz bazen değerli eşyalarınız olmadığında tükenir. Her şeyi yoluna koyun; belki size maksimum güç verir. Kicko & Super Speedo’da oyuncular Super Speedo gibi gelişmiş hareketleri kullanarak güçlerini geliştirebilirler… Daha hızlı koşmanıza, engellerden kaçmadan engelleri aşmanıza yardımcı olurlar. Hatta ikramiyeleri daha uzaklardan çekmek için mıknatısları bile kullanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ DÖNDÜRMELERLE BENZERSİZ ÜRÜNLER EDİNİN

Tüm güçlendirmeler veya bonus mıknatıslar sınırlı miktarlarda mevcuttur. Bunları sık sık kullanmak istiyorsanız, geliri kullanabilir ve mağazadan satın alabilirsiniz. Veya şanslı dönüşler gibi rastgele oyun içi fırsatlar elde edin. Yukarıdakilerden daha fazlasını alabilirsiniz; birçok sürpriz sizi bekliyor. Gözünüzün önüne gelen ödül fırsatlarını kaçırmayın.

GÜNLÜK YAN ZORLUKLARA KATILIN

Yeteneğinizi artırmak için resmi Kicko & Super Speedo yarışında uzun yolda kalın. Oyuncular düzenli olarak pratik yapmalı ve yan görevlere katılmalıdır. Günlük zorluklar size daha fazla güç verir ve size sayısız değerli eşya verir. Bonus tasarruflarını kullanın ve ne zaman olursanız olun katılma şansını yakalayın – oyuncu bu yarışta rekor kırdığında olduğundan daha fazlası. Skor tablosunu üst sıralara çıkarabilir ve arkadaşlarınızla rekabet etmek için kullanabilirsiniz.

Kicko ve Süper Hız

ANA ÖZELLİKLER

  • Uçsuz bucaksız sokaklarda yarışarak, renkli hayatı izleyerek bu oyunda hiç olmadığı kadar güçlü ve hızlı olacaksınız.
  • Yolda herhangi bir şey olmadan yarış sıkıcı olurdu, bu nedenle engellerin üstesinden gelmek için kaçmak, zıplamak veya kaymak gibi benzersiz beceriler kullanın.
  • Bu oyunda asla sıkılmayın; bu sıradan bir yarış değil. Yarışırken milyarder olabilir ve mümkün olduğunca bonus toplayabilirsiniz.
  • Super Speedo gibi güçlendirmeleri kullanmak, gücünüzü artırmanıza, daha hızlı koşmanıza ve engelleri aşmadan aşmanıza yardımcı olacaktır.
  • Her turda ortaya çıkan şanslı dönüşü kullandığınızda, bonus mıknatıslar veya oyun içi güçlendirmeler gibi benzersiz öğeler elde edin.


İndir (71MB)

Artık indirmeye hazırsınız Kicko & Super Speedo ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZapak

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir