Kickboxing Fitness Trainer
Kickboxing Fitness Trainer

Kickboxing Fitness Trainer v3.27 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Kendinize dengeli bir vücuda sahip olmak istiyorsanız ne bekliyorsunuz? Hemen Kickboks Fitness Trainer'a gelin? Bu uygulamanın etkili egzersizleri ile mükemmel bir vücuda sahip olacaksınız. Uygulama size basit egzersizlerden daha zorlu egzersizlere k

Android Android Fitness
4 ( 431 puan )
Fiyat: $0
İsim Kickboxing Fitness Trainer
Yapımcı Hazard Studio
Tür Fitness
Boyut 55M
Versiyon 3.27
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Kickboxing Fitness Trainer is the most famous version in the Kickboxing Fitness Trainer series of publisher Hazard Studio
Mod Version 3.27

Kendinize dengeli bir vücuda sahip olmak istiyorsanız ne bekliyorsunuz? Hemen Kickboks Fitness Trainer’a gelin? Bu uygulamanın etkili egzersizleri ile mükemmel bir vücuda sahip olacaksınız. Uygulama size basit egzersizlerden daha zorlu egzersizlere kadar uygun bir antrenman rotası sunacaktır. Ayrıca hem vücudunuzu egzersiz yapmak hem de gözlerinizi korumak için bu uygulamayı karanlık mod ile de deneyimleyebilirsiniz.

Kickboks Fitness Eğitmeni – Evde Kilo Verme Kickboks Fitness Eğitmeni – Evde Kilo Verme

EĞİTİM PROGRAMI ÇOK MAKUL VE UYGUNDUR

Kullanıcılar bu uygulamayı kullanırken, yeni başlayanlar için temel egzersizlerden daha ileri düzey egzersizlere kadar birçok farklı seviyedeki kickboks egzersizlerinin keyfini çıkarmakta özgürdürler. Egzersizlerinizin zorluğu, antrenman seviyenize göre kademeli olarak artacaktır. Eğitmenler çok dikkatli ve titiz bir şekilde yönlendirilmektedir. Kickboks Fitness Eğitmeni, egzersizleri bir 3D modelde sunar veya eğitim videoları sağlar. Uygulama, kalori yakma sürecinizin çok daha hızlı gerçekleşmesini sağlayan çeşitli bileşik egzersizler sunar.

TÜM ANTRENMANINIZI KAYDEDİN

Kickboks Fitness Trainer’a gelen kullanıcılar, birçok etkili spor egzersizini deneyimleyecekler. Başvuru sistemi tüm eğitim sürecinizi eksiksiz olarak kaydedecektir. Bu sayede uygulamanızı en doğru şekilde gözden geçirebilir ve hatalarınızı bilip bunları düzeltebilirsiniz. Ayrıca uygulama, kilo değişiminizi takip etmek için bir çizelge de oluşturur. Bu sayede, bir antrenmanda kaç kalori yaktığınızı bilmeniz için.

HER GÜN UYGULAMANIZI HATIRLATIN

Bu uygulama, vücudu tehlikeli bir şekilde etkilemeden etkili bir kilo verme süreci geçirmenize yardımcı olacak makul egzersizler sunar. Bu uygulamanın egzersizleri son derece etkili ve son derece güvenlidir. Kullanıcılar ayrıca her gün egzersiz hatırlatıcıları göndermesini sağlar. Uygulama egzersizleri hızınızı, dayanıklılığınızı ve zindeliğinizi daha fazla artırmanıza yardımcı olur. Sadece bu değil, bu egzersizler vücutta çok sayıda kalori yakmanıza ve en etkili şekilde yağ kaybetmenize yardımcı olur. Aynı zamanda diğer aktiviteleri yapabilmeniz için enerji üretmenizi de sağlar. Kullanıcılara ayrıca etkili bir kilo verme yolu sağlamak için etkili bir diyet planı sunulur.

Kickboks Fitness Eğitmeni – Evde Kilo Verme Kickboks Fitness Eğitmeni – Evde Kilo Verme

ANA ÖZELLİKLER

  • Birçok farklı egzersiz ve zengin ve çeşitli eğitim seviyeleri ile makul bir eğitim programı ile sağlanır.
  • Tüm antrenmanınızı otomatik olarak kaydeder ve size görselleştirmeyi ve pratik yapmayı kolaylaştıran ayrıntılı egzersiz videoları veya zengin 3D modeller sunar.
  • Vücudunuzdaki fazla yağları yakmanıza ve kalorileri yakmanıza yardımcı olarak diğer aktiviteleri gerçekleştirmek için yeni enerji kaynakları oluşturmanıza yardımcı olur.
  • Doğru egzersizler ve mantıklı bir diyetle etkili bir şekilde kilo verin ve uygulama düzenli olarak egzersiz hatırlatıcıları gönderir.
  • Etkili bir kişisel kilo verme koçuna sahip olmak, daha tutarlı bir kilo verme sürecine sahip olmanıza yardımcı olur.


İndir (55M)

Artık indirmeye hazırsınız Kickboxing Fitness Trainer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHazard Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir