Kick The Buddy
Kick The Buddy

Kick the Buddy v1.0.6 APK MOD (Sınırsız Para/Altın) indir 2022


Kick the Buddy APK ile aşırı stresten kurtulun ve bu hafif yürekli bir aksiyon oyunu olacak. Bu oyundaki eşsiz zevkleri tahmin edemezsiniz. Süper rahatlatıcı bir oyun olarak, oyunda tasarlanmış birçok mükemmel unsurla etkileşimli bir aksiyon oyunu ol

Android Android Aksiyon
5 ( 746 puan )
Fiyat: $0
İsim Kick the Buddy
Yapımcı Playgendary
Tür Aksiyon
Boyut 95MB
Versiyon 1.0.6
MOD Sınırsız Para/Altın
Orjinal Google Play
Kick the Buddy is the most famous version in the Kick the Buddy series of publisher
Mod Version 1.0.6

İndir (95MB)

Kick the Buddy APK ile aşırı stresten kurtulun ve bu hafif yürekli bir aksiyon oyunu olacak. Bu oyundaki eşsiz zevkleri tahmin edemezsiniz. Süper rahatlatıcı bir oyun olarak, oyunda tasarlanmış birçok mükemmel unsurla etkileşimli bir aksiyon oyunu olarak da kabul edilir. Milyonlarca kişi tarafından bilinmekte ve bu oyuna eğlence amaçlı katılmaktadır veya oyuncular yorucu bir çalışma döneminden sonra dinlenmek için bir hobi bulmak istemektedir.

GÜÇLÜ ELEMANLAR

Stresörlerinizin sonsuza kadar aklınızda kalmasına izin vermeyin. Kick the Buddy ile onlardan kolayca kurtulun. Bu oyunun sadece bir isimle ne kadar ilginç olduğunu tahmin edemezsiniz. Ne kadar ilginç ve çekici olduğunu bilmek için kendiniz deneyimlemelisiniz. Bunu vasat bir aksiyon oyunu olarak düşünmeyin ve bu oyundaki güçlü aksiyon unsurları ile rahatlamanıza ve yorucu işleri unutmanıza yardımcı olacaktır.

Bu, birçok etkileşimli aksiyon öğesi içeren bir stres giderici oyun olarak kabul edilir. Oyuncular bu oyuna katıldıklarında ne yapacaklar? Sadece kazanmak için birden fazla rakiple savaşmak mı? Hayır, bir bebeğe ve diğer birçok rakibe sert hareketler yapabilecek, tokat atabilecek ve korkunç yumruklarla güç gösterebileceksiniz. Hatta ateş edebilir, buzu kapatabilir, dart atabilir ve Tanrı’nın gücünü gönderebilirsiniz. Özellikle, yorgunluk endişesi duymadan sonsuza kadar oynayabilirsiniz.

STRES AZALTIN

Başka hiçbir aktivite, Kick the Buddy’deki öğeler kadar etkili bir şekilde stresi azaltamaz. Bebeği incitmekten endişe etmeden kaba eylemler gerçekleştirin ve güçlü bir insan olduğunuzu göstermekte özgürsünüz. Oyunda yer alan oyuncak bebek, canavarların sizi yoran etkenler olduğunu düşünmekte haklısınız. Yumruk mu? Ona işkence etmek çok kolay. Oyunda mevcut olan eylemlerle istediğinizi yapın. Bunu yaparak, stres miktarını kesinlikle azaltacaksınız ve ardından gün yeniden başlayacak.

ÇILGIN KOMBOSLAR

Pek çok heyecan verici aksiyon unsuru ve mizah unsuru, baskıyı hafifletmek ve hayattaki tüm sıkıntıları unutmak için bir yer olabilir. Sıkıcıysa her hareketi tek tek yapmanız gerekmez. Tüm enerjinizi, sizi yoran şeyi tek bir yumrukta toplayın veya daha spesifik olarak, tüm gücünüzü bir karma çılgın yaratmak için harcayın. Nasıl çılgın aksiyon kombosu denir, ilginç mi ve sizi çok güldürür mü? Cevap, elbette, evet ve bundan daha fazla zevk alacaksınız.

Ardışık yumruklar attığınızı ve sonra mermilerle bebeğe ateş ettiğinizi hayal edin, gücü tükenecek ve üzüntünüzün ve baskınızın dağıldığını düşünün. Sadece bu değil, aynı zamanda bebeğe sürekli olarak dart atabilir, arabayı çarparak enerjisiz hale getirebilirsiniz. Merak etme. Yine bir oyuncak bebek sana gelecek ve daha fazla çılgın aksiyon komboları yapabilirsin.

GERÇEKÇİ FİZİK

Kick the Buddy’de hangi eğlence gizlenecek? Getirdiğimiz benzersiz özellikleri keşfettiniz ve beğendiniz mi? 3 milyondan fazla insan bu deneyimi kabul etti ve getirdiğimiz benzersiz unsurlardan memnunlar. Bu oyuna katılırken oyuncular gerçekçi fiziksel eylemler gerçekleştirebilecekler. Bebeği küçük bir alana götürün ve yakın dövüş silahıyla bıçaklayın ya da bir topun içine koyup ateş edebilirsiniz.

BİR SİLAH SEÇ

Bir günün ardından kendinizi mutlu etmek için, baskı altında çalışıyorsanız, muhtemelen bir evcil hayvanla sohbet etmeyi veya daha iyisi bir aksiyon oyunu oynamayı ve oyundaki bebeği bir stres nesnesi olarak görmeyi seçeceksiniz. İşkence yap, yumrukla ve onunla çok fazla hareket yap, sevdiğin bir silah seç ve savaşmaya başla.

TONLARCA SİLAH

Oyunumuza katıldığınızda çok eğlenecek ve rahatlayacaksınız. Elbet yumruklamanız, tekmelemeniz, işkence etmeniz için kap olarak kabul edecek bir nesne ya da hayvan olmayacaktır. Kick the Buddy’deki oyuncak bebek ve eşyalar, sevdiğiniz her şeyi zaman sınırı ve üzerlerinde gerçekleştirdiğiniz eylemler olmadan yapmanıza izin verecek. Tonlarca silahımız arasından seçim yapabilirsiniz. Birçok türde silah, top, dart vb. titizlikle ve çekici bir şekilde tasarlanmıştır.

HEPSİNİ ÖLDÜRMEK

Bu oyunda kendin olabilirsen harika olacak. Daha ilginç eylemler gerçekleştirme hakkınız var. Ve hepsinden önemlisi, gücünüzü patronu yenmek için kullanacaksınız. Daha spesifik olarak, bu oyunda tüm canavarları yenen siz olacaksınız. Her şeyi havaya uçuracak ve seni yoran şeyleri yok edeceksin. Sadece bu oyunda bunu yapmanıza izin veriyor. Her kimsen, mümkün olduğunca çok rahatlatıcı an yaşamak için bu oyuna katıl.


İndir (95MB)

Artık indirmeye hazırsınız Kick the Buddy ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir