Kero Blaster
Kero Blaster

Kero Blaster v1.6.0 APK (Tam Oyun) indir 2022


Kero BlasterStudio Pixel, düşmanlara karşı ateş etme ve bitiş çizgisine kadar zorlu seviyeler hakkında yeni bir video oyunudur.

Android Android Aksiyon
4 ( 404 puan )
Fiyat: $0
İsim Kero Blaster
Yapımcı Active Gaming Media Inc
Tür Aksiyon
Boyut 5MB
Versiyon 1.6.0
MOD Tüm oyun
Orjinal Google Play
Kero Blaster is the most famous version in the Kero Blaster series of publisher Active Gaming Media Inc
Mod Version 1.6.0
Total installs 100+

İndir (5MB)

Kero BlasterStudio Pixel’de bir Surveillance Science ustası olarak komik bir kurbağaya dönüşen bir sürü benzersiz canavarla yaşayacaksınız. Senin işin bitiş çizgisine giden yolda sana engel olan garip siyah yaratıkları yok etmek. Önümüzdeki zorluklarla dolu bir yaşam için heyecan verici bir dövüş oyunu olarak, fethedebilmek için kolayca üstesinden gelmek için doğru stratejilere sahip olmanız gerekir. Çeşitli ticaretin savaş araçlarını sunun, silahınızı seçin ve bugün savaşmaya başlayın.

Kero Blaster

İLGİNÇ MAĞARA HİKAYESİ

Bu, benzersiz bir şekilde tasarlanmış bir mağarada heyecan verici bir maceradır. Bu mağarada ilginç hikayeler keşfetmeye başlayan, bu mağarayı oyun alanınız yapan tehlikeli canavarların üstesinden gelen yetenekli bir bilim insanısınız. Klasik tarza, akıcı oynanışa sahip ancak ilgi çekici bir 2D aksiyon oyunu olarak heyecan verici maceraya katılın ve bugün bu mağarada çözülmemiş gizemleri ortaya çıkarın.

Kero Blaster

YAŞAM İÇİN UÇUŞ

Tehlikeli canavar sürüleri, onları yok etme görevini denetleyen bir bilim adamı olarak yolunuzu engelliyor. Bitiş çizgisine giden yol kolay değil; Yol boyunca etrafınızı saran bir dizi canavarın içinden geçerken, onları kolayca alt edebilmek için dikkatli ve sakin olmalısınız. Hayatın için savaş ve bitiş çizgisine ulaşmak için fethet, onları akıllıca atlat, yoksa hastaneye kaldırılıp baştan başlaman gerekecek. Bu oyun, fethetmeyi sevenler için mükemmel bir seçim olacak ve bu sayede beyninizi geliştirecek, reflekslerinizi daha duyarlı olacak şekilde geliştireceksiniz.

Kero Blaster

KEYİF VE DENEYİM

Meslektaşlarınız sevimli kediler ve bu eşsiz mağarada hedefe ulaşma ve gizemleri ortaya çıkarma sürecinde sizinle aynı hedeflere sahipler. Ayrıca onların işi de sizinkiyle aynı, fazla mesai yapmak, rahatlamak, silah çekmek ve engelleri aşmak. Etrafınızda tüm zorlukların üstesinden gelmek, rahatlamak ve kimseyi geride bırakmamak için birbirinize yardım etmek için güzel yoldaşlarınız olduğunda, önünüzdeki yol artık zor değil. Dünyanın tadını çıkarın ve şimdi yeni bir dünya yaşayın.

Kero Blaster

ANA ÖZELLİKLER

– Klasik tarz 2D grafikler, basit oyun, akıcı hareket ve heyecan verici macera
– Mükemmel savaş motoru aracılığıyla savaşta size yardımcı olan yeni ticaret araçları sunar.
– Karakterler seviyenin ortasında belirir, seviyeler geçtikçe zorluk artar ve daha zorlu bir ortam yaratır
Daha önce yenemediğiniz düşmanları alt etmek için en güçlü silahları kuşanmak için para ve kaynak toplayın.
– Oyunun önde gelen unsuru çekim yapmak, sürekli yorum almak ve iki platformda da olumlu eleştiriler almak.


İndir (5MB)

Artık indirmeye hazırsınız Kero Blaster ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir