Kegel Trainer
Kegel Trainer

Kegel Trainer – Exercises v8.3.1 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

Kegel Trainer – Egzersizler, günlük bir fitness rutini oluşturmanıza yardımcı olabilecek bir uygulama olacak. Etkili antrenmanlar, fitness antrenmanı hatırlatıcıları ve kullanımı kolay bir arayüz, size mükemmel antrenman deneyimi sunmak için bir aray

Android Android Sağlık ve Fitness
5 ( 591 puan )
Fiyat: $0
İsim Kegel Trainer
Yapımcı Olson Applications Ltd
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 21MB
Versiyon 8.3.1
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Kegel Trainer is the most famous version in the Kegel Trainer series of publisher Olson Applications Ltd
Mod Version 8.3.1
Total installs 1,000,000+

Kegel Trainer – Egzersizler, kullanıcıların sağlığını her geçen gün iyileştirebilecek bir uygulama olacaktır. Çok meşgul bir insansanız ve kendinize egzersiz yapmanıza yardımcı olacak bir uygulama arıyorsanız, bu sizin için mükemmel bir isim olacaktır. Bu uygulamaya gelince, kötü alışkanlıklarınızı hemen değiştirebileceksiniz, bunun yerine temel kas katmanları ve iyi sağlık gelişecek.

KENDİNİZE BİR UYGULAMA ALIŞKANLIĞI OLUŞTURUN

Belki de başından beri bir fitness rutini olmayan ya da yoğun iş nedeniyle alışkanlığını kaybetmiş birisiniz. Egzersiz yapma alışkanlığı edinmeyen herkes daha sonra sağlık açısından son derece kötü etkilere yol açacaktır. Ve Kegel Trainer – Egzersizler, en iyi fitness rutininizi başlatmanıza veya bulmanıza yardımcı olacak bir arkadaş olacaktır.

Kegel Trainer – Egzersizler Kegel Trainer – Egzersizler

UYGULAMA EN İYİ EĞİTMEN OLACAK

Genellikle egzersiz için temel bilgilere sahip olmayan kişilerin kendi kişisel antrenörlerine sahip olmaları gerekir. Ancak çoğu zaman, kişisel bir antrenörle egzersiz yapabilmek için, egzersiz yapabilmek için profesyonel ve pahalı spor salonlarına gitmeniz gerekir. Bunun yerine uygulama size ücretsiz olarak çok uygun bir şekilde destek olacak son derece profesyonel bir koç olacaktır.

BİRKAÇ BASİT HAREKETLE EĞİTİME KATILIN

Hareketleriniz doğru yapılmayacağı için egzersiz yapmaktan korkuyor musunuz? Ve zor hareketler genellikle uygulayıcılar tarafından doğru şekilde gerçekleştirilmez ve büyük olasılıkla istenmeyen yaralanmalara neden olabilir. Uygulama, kullanıcılarına bir antrenman seansında temel hareketler verecek, ancak kaslarınız için en iyi destek egzersizi olacaktır.

Kegel Trainer – Egzersizler Kegel Trainer – Egzersizler

HAREKETLER GENELLİKLE ÇOK FAZLA ZAMAN ALMAZ

Egzersiz yapabilmek için mobil cihazlarda destek uygulamalarını seçen kullanıcılar için genellikle pratik yapmak için fazla zamanları olmayacaktır. Ve kullanıcının hedefi her zaman çok fazla zaman almayan ancak en yüksek verimi sağlayacak egzersizler olacaktır. Bu nedenle, uygulamanın kullanıcılar için tasarladığı egzersizler, aktif bir oturum için genellikle 30 saniye ile 3 dakika arasında değişecektir.

UYGULAMA ZAMANI GELDİĞİNDE SİZE HATIRLATIN

İşleriyle çok meşgul oldukları için mobil cihazlarda egzersiz uygulamalarını kullananlar için her zaman pratik yapmayı unutma durumları olacaktır. Veya kullanıcıların egzersizlerini yapmak istemedikleri zaman çoğu zaman tembel bir zihniyete sahip olmaları da mümkündür. Bunun üstesinden gelebilmek için uygulama, kullanıcılarına o gün için uygulama zamanı geldiğinde size haber verebilen bir zaman ayarlama özelliği de sunmuştur.

Kegel Trainer – Egzersizler Kegel Trainer – Egzersizler

ÇEŞİTLİ UYGULAMA ÖZELLEŞTİRME YETENEKLERİ

Bir uygulama genellikle heyecan verici ve kullanışlı özelliklere sahip olacaktır, ancak uygulama arayüzü, kullanıcı deneyimini geliştiren faktörlerden biri olacaktır. Bu nedenle Kegel Trainer – Exercises, kendisi için ustaca kullanılabilecek basit, güzel ve kolay bir arayüz oluşturmuştur. Ayrıca kullanıcılar, deneyimlerini geliştirmek için renk veya sesle ilgili özelleştirme özelliklerini tamamen düzenleyebilirler.

ANA ÖZELLİKLER

– Uygulama ile kendinize düzenli bir egzersiz rutini oluşturmaya başlayın.
– Uygulama size getirilen profesyonel egzersizler ile istisnai bir eğitmen olacaktır.
– Bu alıştırmaları uygulamak genellikle çok fazla zaman almaz ancak yine de yüksek düzeyde etkili olacaktır.
– Egzersize başlamak için cihazın bildirimi aracılığıyla her gün hatırlatma yapabilmek için bir zaman ayarlayın.
– Arayüz, tüm kullanıcılar için kullanımı kolay, kolay, basit bir şekilde tasarlanmıştır.


İndir (21MB)

Artık indirmeye hazırsınız Kegel Trainer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir