KeepClean
KeepClean

KeepClean v7.0.3 APK indir (Vip Kilitsiz) 2022


Sistemin aşırı yüklendiği, yanıt vermediği ve birçok şeyin göründüğü çoğu durumda, hala kullanıcı bakımı eksikliğidir. Bu nedenle KeepClean, insanların cihazlarının bakımını yapmalarına veya donanımlarının ömrünü uzatmaya yardımcı olacak, hatta siste

Android Android Araçlar
4 ( 819 puan )
Fiyat: $0
İsim KeepClean
Yapımcı APPS INNOVA
Tür Araçlar
Boyut 26MB
Versiyon 7.0.3
MOD Vip Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
KeepClean is the most famous version in the KeepClean series of publisher APPS INNOVA
Mod Version 7.0.3
Total installs 50,000,000+

Sistemin aşırı yüklendiği, yanıt vermediği ve birçok şeyin göründüğü çoğu durumda, hala kullanıcı bakımı eksikliğidir. Bu nedenle KeepClean, insanların cihazlarının bakımını yapmalarına veya donanımlarının ömrünü uzatmaya yardımcı olacak, hatta sistemi mükemmel şekilde optimize edilmiş ve daha üretken hale getirecektir. Kısacası, özelliklerine yerleşik otomatik mekanizmalar sayesinde insanların hantal görevleri yerine getirmelerine yardımcı olabilir.

KeepClean – Güçlendirici, Antivirüs, Pil Tasarrufu KeepClean – Güçlendirici, Antivirüs, Pil Tasarrufu

BELLEKTEN İSTENMEYENLERİ TEMİZLEYİN

Hemen hemen tüm kullanıcılar, uygulama yükleme veya bir şeyler indirme gibi birçok etkinlikten rastgele görünen gereksiz dosyalara sahip olacaktır. Neyse ki KeepClean, insanların önemsiz olarak kabul edilen her şeyi doğrudan kaldırmasına yardımcı olacak ve kullanıcıları karmaşık bir şekilde manuel olarak aramaktan kurtaracak. Arama sürecinde AI’dan en iyi şekilde yararlanacak, ardından içeriğin bir kısmı birçok önemli işle ilgili olduğunda, kullanıcı bunları işlemeden önce gereksiz dosyaları listeleyecektir.

ÇEŞİTLİ AĞIR GÖREVLER İÇİN TELEFON KORUYUCU

Çoğu cihaz genellikle düşük performansa sahiptir veya yüksek performans tüketimine sahip oyunları veya uygulamaları çalıştırmak için uygun değildir. Sistemdeki booster fonksiyonu sayesinde kısa sürede daha agresif ve üstün bir şekilde çalışarak cihazın tüm minimum performans gereksinimlerini karşılamasına yardımcı olurlar. Bununla birlikte, pil tüketimi büyük ölçüde hızlanır ve kullanıcı güçlendiriciyi 7/24 kullanırsa birçok kalıntı veya zararlı etki vardır.

KeepClean – Güçlendirici, Antivirüs, Pil Tasarrufu KeepClean – Güçlendirici, Antivirüs, Pil Tasarrufu

KARARLI BİR SİSTEM İÇİN TELEFON OPTIMIZER

KeepClean’de yerleşik olarak bulunan optimizasyon işlevi, arka plan uygulamalarını veya diğer şeyleri kaldırarak cihazı daha hızlı ve daha hafif hale getirir. Kısacası, optimizasyon, önemli olana öncelik verirken hemen hemen her sistemi veya programı durdurur. Kullanıcılar, cihazı düzenli olarak optimize ederek, arka planda çalışan programları veya uzun süredir birikmiş diğer birçok şeyi de kaldırabilir.

YÜKSEK VERİMLİ GELİŞMİŞ PİL TASARRUFU

Pil tasarrufu, genellikle birçok cihazda bulunan normal bir işlevdir, ancak bu uygulama tamamen yeni bir pil tasarrufu sağlar. Her şey birçok yönden mükemmel şekilde optimize edilmiştir ve kullanıcıları pil ömrünü rahatça uzatmak için özelleştirir. Pilden tasarruf ederken, her şey hazırda bekletme moduna geçecek veya tamamen duracak ve yalnızca birkaç sistemin veya programın en düşük performansta çalışmasına izin verecektir.

Pek çok kullanıcı, internete güvenli olmayan erişim yoluyla düzenli olarak siber suçların saldırısına uğruyor. Neyse ki, KeepClean, insanları kötü amaçlı dosyalardan veya web sitelerinden doğrudan erişimden kaynaklanan her türlü potansiyel tehlikeden korumak için yerleşik bir anti-virüse sahip olacak. Ayrıca tüm sistemi veya belleği kötü amaçlı bileşenlere karşı tarayabilir, böylece bunlarla hemen ilgilenilmesine veya onarılmasına yardımcı olur.

GENİŞ ÖZELLEŞTİRMELER

Kapsamlı özelleştirme veya kişiselleştirme, kullanıcının her şeyi değiştirdiği ve uygulamanın genel bakışta kişisel tercihine göre nasıl çalıştığını değiştirdiği yerdir. Cihazda birden fazla işlem gerçekleştirirken yeni potansiyelin kilidini açmak için her işlevin bir dereceye kadar verimliliği veya ek seçenekleri vardır. Ayrıca, belirli araçlar belirli zamanlarda otomatik olarak çalışarak kullanıcıya daha fazla konfor veya mükemmel çalışma performansı sağlar.

KeepClean – Güçlendirici, Antivirüs, Pil Tasarrufu KeepClean – Güçlendirici, Antivirüs, Pil Tasarrufu

KeepClean, herkesin cihazını sorunsuz, hafif ve her ayrıntıda mükemmel şekilde optimize etmesi için ihtiyaç duyduğu hepsi bir arada uygulamadır. Ayrıca her bileşeni heyecanlandırmaya yardımcı olabilir ve oyun veya ağır görevler için maksimum kapasitede çalışabilir. Birçok potansiyel ve faydalı işlev de önemli ölçüde genişleyecek ve insanlara, cihazı sınırlarının ötesinde çalıştırmak yerine cihaz için nihai uyumu vaat edecek.

ÖZELLİKLERİ

  • Bellekteki tüm gereksizleri manuel veya otomatik olarak temizleyin ve gelecekte silmeden önce önemli dosyaları belirtin.
  • Olağanüstü performansa sahip basit bir sistem iyileştirici, arka planda çalışan tüm uygulamaları veya program kullanımlarını azaltır.
  • Oyun oynarken veya sistemin normalde üstesinden gelemeyeceği görevlerle çalışırken istikrarlı performans için güçlü güçlendirici.
  • Programlar veya uygulamalarla etkileşim kurarken çeşitli otomatik sistemlerle oluşturulmuş gelişmiş ve yenilikçi bir pil tasarrufu ile pil ömrünü artırın.
  • Kullanıcıları her kötü amaçlı dosyadan yalıtmak ve ayrıca belleği veya cihazı zararlı içeriğe karşı taramak için mutlak korumaya sahip kullanışlı anti-virüs.


İndir (26MB)

Artık indirmeye hazırsınız KeepClean ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanAPPS INNOVA

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir